x-kom hosting

jaki telefon (cena nie gra roli) , + jak cos.:P

darek029
utworzono
utworzono

jak w temacie.;] ,najlepiej jak to bedzie Nokia.!

+ jak cos. :)

stawar12
komentarz
komentarz

ja bym proponował jakiegoś symbiana :) Nokia N73, ale to już zależy do czego potrzebujesz telefon :)

djkraszinio
komentarz
komentarz

to bierz n73 jak będziesz chciał to możesz wziąść Music Edition chociaż według mnie to taki chwyt marketingowy nokii ale ogólnie n73 spoko telefon mój kumpel go ma i sobie go chwali xD

raczo
komentarz
komentarz

A może jakiś palmtop?

darek029
komentarz
komentarz
to bierz n73 jak będziesz chciał to możesz wziąść Music Edition chociaż według mnie to taki chwyt marketingowy nokii ale ogólnie n73 spoko telefon mój kumpel go ma i sobie go chwali xD

Pany cos lepszego !! :D nokie n73 mialem wczesnije :)

rcwawa
komentarz
komentarz

n73 slaba S60 jest wolny :P moze W960i? niezly aparat uiq3 to w wiare szybki symbian duzo ciekawych modyfikacji mozna do niego znalesc

darek029
komentarz
komentarz
n73 slaba S60 jest wolny :P moze W960i? niezly aparat uiq3 to w wiare szybki symbian duzo ciekawych modyfikacji mozna do niego znalesc

Nokia ma byc :)

raczo
komentarz
komentarz

No to ja proponuję N81 ;)

darek029
komentarz
komentarz
No to ja proponuję N81 ;)

a Te nowsze n82 i w gore?

suar
komentarz
komentarz

Nokia N82, N95, N96, 6220 Classic.

Dlaczego nie chcesz Nokii N95 8GB ?

darek029
komentarz
komentarz
Nokia N82, N95, N96, 6220 Classic.

Dlaczego nie chcesz Nokii N95 8GB ?

Bo to zlom.:P:) mysle nad n82 i e71 ;P

Bo to zlom.:P:) mysle nad n82 i e71 ;P

albo jescze moze k850i.:)

raczo
komentarz
komentarz

O N95 mógłbym tak powiedzieć ale o N95 8GB mam pozytywne zdanie.

E71 jest jak dla mnie super, tylko nie wiem jak z awaryjnością bo to jeszcze rzadko spotykany telefon.

Nie brałbym K850i, za tą cenę mamy telefon z Symbianem, chyba, że zależy ci na aparacie.

Najlepiej to powiedz konkretnie na czym ci zależy, bo nikt tu nie jest jasnowidzem :P .

darek029
komentarz
komentarz
O N95 mógłbym tak powiedzieć ale o N95 8GB mam pozytywne zdanie.

E71 jest jak dla mnie super, tylko nie wiem jak z awaryjnością bo to jeszcze rzadko spotykany telefon.

Nie brałbym K850i, za tą cenę mamy telefon z Symbianem, chyba, że zależy ci na aparacie.

mam cyfrowke, to aparat tam bajka.:P

wiesz co to ja siem chyba zastanowie na tym n95 8GB;D , bo nie wiem czy wypali z tym e71.:P

Gość
komentarz
komentarz

Ja polecam E82 - bardzo fajny telefonik z prostym menu i multum funkcji ;)

darek029
komentarz
komentarz
Ja polecam E82 - bardzo fajny telefonik z prostym menu i multum funkcji ;)

albo jeszcze cos takiego LG U990.:)

rcwawa
komentarz
komentarz

w k850 wcale nie ma tak wspanialego aparatu sztuczne 5MP... rozciagnieta matryca z apartu od np K800. N82 chyba tez calkiem wpozadku jest

qArteXp
komentarz
komentarz

kup iPhona 3g :lol: a tak na serio to nokie E66 albo nokie N800 :)

darek029
komentarz
komentarz
kup iPhona 3g :lol: a tak na serio to nokie E66 albo nokie N800 :)

e66 fajna.:D

raczo
komentarz
komentarz

N800 to tablet a nie komórka :P .

E66 też wydaje się fajna ale nic "czysto userowego" się raczej o niej nie dowiemy, chyba że jakiś użytkownik forum ją posiada :) , w co wątpię :( .

qArteXp
komentarz
komentarz

albo nokia n98 ale o tej tez nie poznamy opinii usera ;) ten telefon mi się bardzo podoba

tylko chyba w sprzedaży jeszcze nie ma choć na allegro już widziałem

Gość
komentarz
komentarz

A czemu nie SE, jesli mozna wiedziec? Nokia w sumie nic ciekawego nie ma w ofercie :P N95 oklepana, N82 nawet spoko funkcje ale też w sumie nic specjalnego :P Co tam jeszcze z fajniejszych... N73 stara, N81 tragiczny aparat... :P

itd itd :D

Gość
komentarz
komentarz
A może jakiś palmtop?

Bardzo dobry pomysł. U mnie w domu jest mio 560.

A jeśli chcesz telefon to wstrzymaj się 2-3 miesiące, bo wejdzie Iphone.

rcwawa
komentarz
komentarz

LG sie strasznie mula jak sie im wsadzi jakas pamiec. pamietam Lg shine kolezanki tygodniowy z karta 512MB byl wolniejszy niz moj symbian z 4GB pamieci roznica w predkosci wynosila jakies 2 lata swietlne :D

dmz
komentarz
komentarz

Skoro kasa nie ma znaczenia. Bier nokie n99 albo n98 ;)

darek029
komentarz
komentarz
Skoro kasa nie ma znaczenia. Bier nokie n99 albo n98 ;)

juz wziolem Nokie e71.;] pzrd

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.