x-kom hosting

Komunikat: sterownik ekranu przestał odpowiadać ale odzyskał sprawność

SilentoMano
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam podobny problem. Kiedy gram w Battlefield Bad Company 2 to po pewnym czasie gra zawisa, następnie ekran robi się biały i miga. Grę mogę wyłączyć jedynie wciskając Alt+Tab i zamykając go z pasku zadań. Jest to tym bardziej irytujące, że ta gra jest sieciówką i wyobraźcie sobie jak bardzo tryskam radością, kiedy gra mi się zawala na setną sekundę przed strzałem w tego gnoja, co mnie ubił 12 razy.

Niezbędne specyfikacje:
[list][*]System Operacyjny: Windows 7 Home Premium 32-bitowiec. Regularnie aktualizowany.[*]Karta graficzna: ATI Radeon HD 4800 Series[*]Wersja sterownika do karty graficznej: 8.753.0.0 z 7 lipca 2010 roku. Wersja DDI 10.1[*]DirectX 11[/list]

Za wszelką pomoc będę niezwykle wdzięczny.
[color="#ff0000"]
//nie baw się w archeologa!
//odkop, zamykam
//raaz[/color]

Edytowane przez raazor90

mortin7669
komentarz
komentarz

jak dla mnie to nie wina kart graficznych tylko Vist-y u mnie tez to wyskakuje czasem. Vista ma to do siebie ze nie wszystko na niej chodzi. Na jednej grze będzie wywalać a na innej nie :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.