x-kom hosting

Polecane monitory LCD 19", 22" i 24"

siwulec
komentarz
komentarz

Jaki monitor polecalibyście do karty 9800gtx+?? Patrzyłem w vobisie na monitory i 24" wydawały się strasznie duże! Bardziej by mi pasowały 22" ale nie wiem czy dużo stracę bo tu już nie ma FullHD?

Proszę o rady i z góry dziękuje za odpowiedzi

Maddi
komentarz
komentarz

a ja na stronie acera znalazlem takie cudo Acer H223HQ - 21.5" Wide 16:9 Full HD

http://www.acer.co.uk/public/page4.do?link...p;crc=253877036

ktos cos slyszal o tym monitorze? i ile to cos kosztowac moze?

adas_milik
komentarz
komentarz

Jak narazie ten monitor chyba jest niedostępny u nas a jezeli chciał byś coś w podobnej klasie sprzetowej to polecam LG L2271TC podobne parametry, wyglad fajny głośniki kamerka i całkiem rozsądna cena, poza tym Lg daje gwarancję na martwe pixele.

Maddi
komentarz
komentarz

prawie taki sam ale wiesz jak to jest z tym prawie 1680x1050 zamiast 1920x1050 i 5ms zamiast 2ms dlatego zalezaloby mi na acerze

i znalazlem chyba cos niezlego http://uk.asus.com/products.aspx?l1=10&amp...amp;modelmenu=2 asusik 22cale full hd 2ms reakcja ktos co slyszal o nim?

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Postanowiłem, że wezmę HP LP1965 (alternatywą jest NEC EA191M). Jeśli coś mi w HPku nie będzie pasować, to go zwrócę i będę myśleć dalej...

Ostatnia szansa na jakieś "za" lub "przeciw" dla któregoś z tych dwóch monitorów ;)

NoVyKomp
komentarz
komentarz
Dzięki za zwrócenie uwagi!

A jak się ma ten Gateway, który mi zlinkowałeś do Asus MK241H ? Bo jeżeli nie ma zbyt dużej różnicy to wolałbym Gateway'a chociażby ze względu na Pivot. I jeszcze jedno: jak ważny jest kontrast przy oglądaniu filmów i grach bo różnice w monitorach są olbrzymie od 1:1000 do 1:20000 :/

Ten Gacek jest cud miód :) a w terracom próbują wciskać sort A za pełnowartościówki więc trzeba sprawdzać co się bierze...

gdybym osobiście nie sprawdzał(daje się 50 zł jak się nie weźmie monitora to przepada) to bym dostał shit - mało tego sprzedawca wmawiał że to jakieś zabrudzenia a ja mu powiedziałem to niech weźmie ścierkę i zmyje a tu gucio...

monitor nie miał srebrnej listwy, miał suba i był źle polakierowany, dodatkowo brak osłonek - był w zwykłym kartonie.

drugi - ten owy cud miód był w kolorowym...

jak masz jakieś pytania to śmiało wal na gg lub PW...

PS. i na pewno jest lepszy od tego asusa czy samsungów :)

adas_milik
komentarz
komentarz
prawie taki sam ale wiesz jak to jest z tym prawie 1680x1050 zamiast 1920x1050 i 5ms zamiast 2ms dlatego zalezaloby mi na acerze

i znalazlem chyba cos niezlego http://uk.asus.com/products.aspx?l1=10&amp...amp;modelmenu=2 asusik 22cale full hd 2ms reakcja ktos co slyszal o nim?

Wiesz co rób jak chcesz ale ja uważam, że LG jest spoko co do full hd to praktycznie przy tej wielkości róznicy nie zauwazysz a czas reakcji tez nie jest do wypatrzenia według mnie. Uwazam że powinieneś pójśc do sklepu i popatrzeć co i jak może to troche rozjasni.

Kanojnier
komentarz
komentarz

dobra mam coś około 660 zł no i parę dyszek mogę dołożyć jak co,jak wcześniej pisałem chodzi mi o monitor 22 cale.Bardzo proszę o pomoc

qczoo
komentarz
komentarz

Witam,

w przyszlosci bede zmuszony kupic nowy monitor. Najprawdopodobniej do geforce 260 core 216 lub do 280. 24'' to za duzo dla mnie, maxymalnie 22cale. DObrze by bylo jakby mial full hd, aczkolwiek moze miec rowniez 1680x1200 (chyba). Dodam, ze monitor ma byc dobry do gier. Aha, cena to najlepiej jak najtaniej, ok 500zl.

Pozdrawiam,

edit:

znalazlem taki monitor:

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=1...oducts_id=15202

Na allegro mozna taki kupic taniej. Co o nim sadzicie?

Kanojnier
komentarz
komentarz
dobra mam coś około 660 zł no i parę dyszek mogę dołożyć jak co,jak wcześniej pisałem chodzi mi o monitor 22 cale.Bardzo proszę o pomoc

właściwie to mam 700 zł i dodam jeszcze o swoim sprzęcie bo to chyba też ma znaczenie ,mam GeForce 7600GT Athlon 2600

i 1GB ramu.Myśle że za tę kwotę uda mi się kupić jakiś w miarę dobry monitor 22 calowy.Bardzo proszę o pomoc

sword
komentarz
komentarz

Uważam, że taka kwota spokojnie wystarczy Ci na monitor LG W2252TQ bardzo fajny obraz niezły design, no i do tego gwarancja na martwe pixele.

Kanojnier
komentarz
komentarz
Uważam, że taka kwota spokojnie wystarczy Ci na monitor LG W2252TQ bardzo fajny obraz niezły design, no i do tego gwarancja na martwe pixele.

ok dzięki sword,ale sprzęt na pewno mam odpowiedni do tego monitora?No jest jeszcze sprawa wejścia,ja mam teraz Philipsa CRT 15 cali,wejście jest ot samo.Może to i banalne pytanie ale nie znam się na tym.

Sunday
komentarz
komentarz

A może coś IIYAMA ? Np. E2208HDS

Z podłączeniem nie będziesz miał problemu.

Kanojnier
komentarz
komentarz

a jeśli chodzi o sprzęt to nie będzie problemów ?

pawels
komentarz
komentarz

Dolacze sie do tematu, choc przyznaje ze calego nie czytalem.

Otoz calkiem niedawno kupowalem monitor. Pod uwage bralem tylko 24". Dlaczego? Bo 26" to ta sama rozdzielczosc, a i tak siedze dosyc blisko monitora (50-60 cm).

Po obejzeniu wielu propozycji zdecydowalem sie na zakup LG W2452T w MediaMarkt. Monitor wydawal mi sie bardzo fajny. Niestety po przywiezieniu do domu okazalo sie ze ma zielony bad-sub-pixel, prawie na srodku ekranu. Do tego po tygodniu wyskoczyl nastepny - tym razem w lewym dolnym rogu. No nic - w Media Markt mozna wymienic monitor, tak tez uczynilem. Obejzalem wiec nowy monitor na miejscu i po stwierdzeniu ze badow brak, wzialem do domu. Niestety na drugi dzien zauwazylem bada - martwy (czarny), jedynie na bialym tle przechodzil w czerwony. Ale nic to mysle sobie... I jak pomyslalem tak wyskoczyl niebieski bad. :blink: Zwrocic mozna wiec po uprzednim telefonie do MediaMarkt czy maja te monitory (poprzednio kupilem ostatnia sztuke) pojechalem wymienic. Na miejscu okazalo sie ze monitorow nie ma, mimo tego ze "sa w systemie" i ze jak mi to przeszkadza to moge sobie poczekac do miesiaca czasu a oni wysla moj monitor do LG i dostane nowy, albo wybrac sobie cos drozszego i doplacic. Po niezbyt przyjemnej wymianie zdan w koncu oddano mi pieniadze. Poza tym z tego co zdazylem dowiedziec sie od pracownika MediaMarktu - te monitory wymienialy juz 2 osoby poza mna. Pytanie - czy LG tak zeszlo z jakoscia, trafila sie taka partia, czy naprawde MediaMarkt dostaje odrzuty z produkcji?

Poniewaz monitora potrzebowalem do pracy, pojechalem do innego sklepu. Ostatecznie kupilem 150 zl drozszego Samsunga 2493HM, ogladajac go ponad 2 godziny w sklepie czy aby napewno nie ma badow :D. Czy bylo warto? Zdecydowanie tak. Najwieksza jego zaleta w stosunku do LG jest regulowana wysokosc podstawki - LG byl dla mnie nieco za niski. Jakosc wyswietlanego obrazu - bardzo zblizona, aczkolwiek mam wrazenie ze Samsung nieznacznie wygrywa - ustawienie cieplych barw (nieznosze standardowych, "trupich" ustawien) jest mniej problematyczne. Do tego przede wszystkim brak badow, mozliwosc swobodnego ustawienia wysokosci i w dosyc szerokim zakresie kata pochylenia (a to sie przydaje przy np ogladaniu filmow z lozka). Ponad to jakosc obudowy Samsunga jest wyraznie lepsza.

Reasumujac Samsung 2493HM to zdecydowanie bardzo dobry wybor.

BlackRaven
komentarz
komentarz

Pytanie - czy LG tak zeszlo z jakoscia, trafila sie taka partia
Wadliwe sztuki zawsze będą się zdarzały, to raczej MM szuka frajera który weźmie taki telewizor, dlatego sprzedają je do skutku... Niestety wiele sklepów stosuje takie praktyki.
gostek
komentarz
komentarz
te monitory wymienialy juz 2 osoby poza mna

mi sie wydaje, ze wpychali ci te, co oni oddali :P

i nie musiales sie bawic w MM, bo jak zadzwonisz na infolinie lg, to przyjedzie kurier, wezmie twoj i pozniej przywiezie nowy...

pawels
komentarz
komentarz
mi sie wydaje, ze wpychali ci te, co oni oddali :P

i nie musiales sie bawic w MM, bo jak zadzwonisz na infolinie lg, to przyjedzie kurier, wezmie twoj i pozniej przywiezie nowy...

I bede czekal miesiac. Niestety, znam z praktyki szybkosc dzialania serwisu LG przy wymianach zwiazanych z bad-pixelami. Co do wpychania tego co ktos oddal - raczej watpie, dostawlem sprzet ktory wygladal na zapakowany fabrycznie lacznie z wszystkimi foliami itd, takie rzeczy raczej widac.

ReaveN
komentarz
komentarz

Szukam monitora 22' lub 24' fullHD do 600zl moj sprzecik to 9600GT ale bede zmienial chyba na HD4870

adas_milik
komentarz
komentarz

Za 600 może być spory problem, żeby kupic dobry monitor full hd. porządny sprzę można wyrwać za jakieś 1000zł dla mnie warty zeintersowania jest LG W2452V masz takze kilka opinii na jego temat

limon
komentarz
komentarz

Witam :) Mam pytanie ktory monitor wybrac? HP Pavilion W2228H czy HP Pavilion w2216 ? Dzieki za szybka odpowiedz;)

bagros7
komentarz
komentarz

http://allegro.pl/item531888958_monitor_sa...22_sm_t220.html

czy to normalne ze ten monitor jest tak tani ? tzn wszystkie inne takie monitory kosztuja powyzej 700 zl na allegro a ten 599.

bagros7
komentarz
komentarz

nie no aukcja jest "kup teraz"

aaa juz wiem - "towar powystawowy"

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.