x-kom hosting

jaka karta graficzna

Lipton
komentarz
komentarz

Będzie wszystko ok. Akurat pamięci karty graficznej nie mają nic wspólnego z pamiecią ram. DDR3 po prostu są szybsze.

adam15
komentarz
komentarz

już zamówiłem wszystkie omawiane części ale chiciałbym się spytać dobra by była karta graficzna PALIT GEFORCE 8600GT 512MB DDR3

czy może była by za szybka do procesora bo cenowo nie ma prawie zadnej różnicy a te 512 MG mnie kusi?

Uploader_PL
komentarz
komentarz

W sumie nic by sie nie stało , ale lepsza wydajnosciowo jest wesja 256mb ;)

adam15
komentarz
komentarz

witam znalazłem na allegro kartę graficzną PCI-E PALIT GEFORCE 8600GT 1024MB 1GB SUPER+ BOX

czy ona byłaby dobra dla mojego sprzętu?

Gość
komentarz
komentarz

Słaba karta, lepiej kupić 8600gt Palit Sonic+ 256mb GDDR3

Akahan
komentarz
komentarz

1 GB w takich kartach to chwyt marketingowy, tak samo jak DX 10, i tak nie wykorzystają tego, więcej pamięci to jak w wyższej rozdzielczości grasz, a ta karta nie nadaje się do tego...

Jak mówili poprzednicy Palit GeForce 8600 GT Sonic +, uważaj są też normalne wersje Sonic bez plusa i mają niższe taktowania niż ta z PLUSEM (+)...

adam15
komentarz
komentarz

ok dzieki

Anonim1
komentarz
komentarz
1 GB w takich kartach to chwyt marketingowy, tak samo jak DX 10, i tak nie wykorzystają tego, więcej pamięci to jak w wyższej rozdzielczości grasz, a ta karta nie nadaje się do tego...

Jak mówili poprzednicy Palit GeForce 8600 GT Sonic +, uważaj są też normalne wersje Sonic bez plusa i mają niższe taktowania niż ta z PLUSEM (+)...

DirectX 10 to chwyt marketingowy? Porównaj sobie gry z 9 a z 10. Zobacz różnice i wtedy oceń.

Akahan
komentarz
komentarz

IHMO chodzi mi o DX 10 w kartach z serii 8600, może fakt jest ładniej, ale jak dla mnie w 8600 wystarczyłby tylko DX9 :P

Anonim1
komentarz
komentarz
IHMO chodzi mi o DX 10 w kartach z serii 8600, może fakt jest ładniej, ale jak dla mnie w 8600 wystarczyłby tylko DX9 :P

1. Ta karta nie nadaje się do grania w D10, bo jest za cienka.

Niedoświadczeni rzucą się na DirectX 10, bo pomyślą, że jest lepsza. Tak samo jest z pamięcią. Ludzie wybierają np. 512MB DDR2 niż 256 DDR3.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.