x-kom hosting

Wii vs. PS3 vs. PS2 vs. Xbox 360


kozman
komentarz
komentarz

miałem przyjemnosc pograc wlasnie w gta na obydwu konsolach, i możliwe że to tylko jakis zbieg okolicznosci, ale zauważyłem większe zcinki w ps3..

więc pewnie słabsza nie jest.

djkraszinio
komentarz
komentarz
Xboxa nigdy nie kupie dlatego ,że produkuje go Microsoft

co to za uzasadnienie ze nie kupisz xboxa bo produkuje go microsoft to ja moge powiedziec ze nie kupie ps3 bo produkuje go sony bezsensu

Jarek1290
komentarz
komentarz

Nie znoszę microsoftu,czy to takie trudne? Po drugie to niebył mój jedyny argument.

Conrack1410
komentarz
komentarz
xbox360 słabszy od ps3? Uśmiałem się. To dlaczego GTA 4 mocniej zwalnia przy ostrej rozwałce niż na xbx?

Mój głos x360.

i co uważasz ,że jak gta się bardziej przycina na ps3 to znaczy ,że x360 jest mocniejszy? Przecież to totalna bzdura ... Jedynym powodem dla którego gta działa i prezentuje się lepiej na xboxie jest polityka firmy microsoft na której to konsoli gra została specjalnie lepiej zoptymalizowana - jest to tylko i wyłącznie chwyt marketingowy ( to tak samo jak na kartach nvidii niektóre gry chodzą lepiej niż na kartach ATI lub odwrotnie) i nie świadczy w żadnym stopniu o mocy konsoli.

tak się składa ,że miałem / mam przyjemność obcowania z x360 i ps3..

x360 tak jak szybko kupiłem tak szybko się zepsuł i nie zamierzam tego dziadostwa więcej kupować ( był głośny jak suszarka, niedopracowany, z płatnym graniem online) ..

nie widzę żadnej przewagi x360 nad ps3 wręcz przeciwnie - uważam ,że ps3 to konsola po prostu lepsza pod każdym względem ...

kajzer
komentarz
komentarz
miałem przyjemnosc pograc wlasnie w gta na obydwu konsolach, i możliwe że to tylko jakis zbieg okolicznosci, ale zauważyłem większe zcinki w ps3..

więc pewnie słabsza nie jest.

GTA IV na PS3 faktycznie zacina się przy dużym zamieszaniu, o czym sam się niedawno przekonałem i powiem szczerze, że zdziwiło mnie to bardzo. no bo jeżeli gra robiona jest pod konsolkę, to w założeniu powinna być zrobiona tak, by w każdym wypadku działać płynnie. nie pamiętam, żeby na PSX, albo PS2 (obydwie konsolki miałem i teraz żałuję bardzo że PSX'a się pozbyłem :( ) jakakolwiek gra kiedykolwiek zcięła. to taka dygresja.

natomiast wracając do cytowanego posta, moim zdaniem nie ma najmniejszego sensu porównywać dwóch konsol na podstawie działania jednej gry. równie dobrze gra y będzie działać dużo płynniej na Soniaku. ważne jest to, co w środku i jakieś obiektywne testy możliwości obu konsolek. według mnie w PS3 drzemie jeszcze całkiem spory potencjał, niewykorzystany co trzeba podkreślić i tym właśnie produkt Sony przebija Majkroszajs. nie jestem uprzedzony do X-Box'a ani "fanboyem" Sony (chociaż do PlayStation mam naprawdę ogromny sentyment). po prostu gdybym miał kupować sprzęt, bez wahania wybrałbym PS'a. pomijając fakt, że jest parę gier dla których warto to zrobić, a które nigdy na X-Box'ie się nie pojawią oraz inne przytoczone przez pozostałych Forumowiczów argumenty, dla mnie konsola to konsola - maszynka do gier, a X-Box to na dobrą sprawę komputer, trzeba w niego co jakiś czas inwestować. kupujesz PS3 i masz pewność, że każda kiedykolwiek wydana gra będzie działać. zatem w moim rankingu konsolek pierwszeństwo ma PlayStation3, a zaraz za nim Wii od Nintendo, sprzętowo dużo słabsze, ale za innowacyjność należy jej się to.

Neoman
komentarz
komentarz
X-Box to na dobrą sprawę komputer, trzeba w niego co jakiś czas inwestować.

Inwestować?!

kupujesz PS3 i masz pewność, że każda kiedykolwiek wydana gra będzie działać

Hmmm. To chyba oczywiste.

kozman
komentarz
komentarz
GTA IV na PS3 faktycznie zacina się przy dużym zamieszaniu, o czym sam się niedawno przekonałem i powiem szczerze, że zdziwiło mnie to bardzo. no bo jeżeli gra robiona jest pod konsolkę, to w założeniu powinna być zrobiona tak, by w każdym wypadku działać płynnie. nie pamiętam, żeby na PSX, albo PS2 (obydwie konsolki miałem i teraz żałuję bardzo że PSX'a się pozbyłem :( ) jakakolwiek gra kiedykolwiek zcięła. to taka dygresja.

natomiast wracając do cytowanego posta, moim zdaniem nie ma najmniejszego sensu porównywać dwóch konsol na podstawie działania jednej gry. równie dobrze gra y będzie działać dużo płynniej na Soniaku. ważne jest to, co w środku i jakieś obiektywne testy możliwości obu konsolek. według mnie w PS3 drzemie jeszcze całkiem spory potencjał, niewykorzystany co trzeba podkreślić i tym właśnie produkt Sony przebija Majkroszajs. nie jestem uprzedzony do X-Box'a ani "fanboyem" Sony (chociaż do PlayStation mam naprawdę ogromny sentyment). po prostu gdybym miał kupować sprzęt, bez wahania wybrałbym PS'a. pomijając fakt, że jest parę gier dla których warto to zrobić, a które nigdy na X-Box'ie się nie pojawią oraz inne przytoczone przez pozostałych Forumowiczów argumenty, dla mnie konsola to konsola - maszynka do gier, a X-Box to na dobrą sprawę komputer, trzeba w niego co jakiś czas inwestować. kupujesz PS3 i masz pewność, że każda kiedykolwiek wydana gra będzie działać. zatem w moim rankingu konsolek pierwszeństwo ma PlayStation3, a zaraz za nim Wii od Nintendo, sprzętowo dużo słabsze, ale za innowacyjność należy jej się to.

Oczywiście że nie porównuje się konsol pod kątem jednej gry, ale odparłem na post kolegi który z góry wykluczał x360 bo jest o wiele słabszy. Zobaczymy za kilka lat, jak będą dawac sobie rade obydwie konsole.

Przyszłościowe rozwiązania ps3 czy standardowośc xboxa, który narazie lepiej się sprzedaje w polsce niż konkurent.

Pożyjemy zobaczymy :)

Conrack1410
komentarz
komentarz

nie wiem dlaczego mielibyśmy czekać kilka lat - nie widzę w tym sensu skoro już teraz ps3 ma wyraźną przewagę i nie ma takiej mocy żeby mogło się to zmienić na korzyść x360

kajzer
komentarz
komentarz

ech, muszę przyznać się do niewiedzy w takim razie. zawsze mi się wydawało, już za czasów starego X'a, że tą maszynkę trzeba co jakiś czas upgrade'ować jak normalny PC... ciekawe skąd mi się to wzięło.

djkraszinio
komentarz
komentarz

jedyne co według mnie przemawia za ps3 to tylko ten naped blu ray a tak to nic innego :/

Conrack1410
komentarz
komentarz

ciekawe zatem co według ciebie przemawia za xboxem

grubys
komentarz
komentarz

Ja stawiam na PS3 ;)

Mam PS2 i trochę się na niej grało, byłem zadowolony a 3 to już wymiata i kupując zdecydowałbym się właśnie na PS3, nie wiem może to sentyment ;)

pozdro

djkraszinio
komentarz
komentarz

za xboxem: przeróbka, cena, dużo gier i to nie tylko exclusivy może wyjdzie tekken 6 nawet na xboxa fajne możliwości tuningu (chodzi mi o obudowę), wygodny pad....

ogólnie podsumowując jak kto woli albo ps3 albo xbox360 ale i tak obie konsole są bardzo dobre i starczą na 3-4 lata jka nie więcej

Neoman
komentarz
komentarz
nie wiem dlaczego mielibyśmy czekać kilka lat - nie widzę w tym sensu skoro już teraz ps3 ma wyraźną przewagę i nie ma takiej mocy żeby mogło się to zmienić na korzyść x360

Daj spokój.

Conrack1410
komentarz
komentarz

jakoś nie bardzo rozumiem sens stwierdzenia powyżej ...

ani nic nie wnosi anio niczym nie mówi

i niby dlaczego miałbym dac spokój?

  • 4 miesiące później...
Xboxisthebest
komentarz
komentarz

Jesli chcecie sobie pograc tak na serio i miec z tego radoche to bierzcie XBOX360,a jesli checie grać i miec zero atrakcji,a w dodatku chcecie miec obolale rece od pada to bierzcie czarna puszke pandory-Ps3....,a pozatym xbox to xbox a ps3 to zwykly smiec... :D

xbox
komentarz
komentarz

Jak dla mnie xbox360,bo to jest konsola najlepsza od poczatku,aps3 jej do piet nie dorasta....na X lepsze gry,lepsza grafa,lepsze pady,a to ze ps3 ma blu reya to co i tak odstaje od X360

simian raticus
komentarz
komentarz

Ja tam najwięcej grałem na tych maszynach!

jajeczkaruskie.jpg

jajka.jpg

Conrack1410
komentarz
komentarz
Jak dla mnie xbox360,bo to jest konsola najlepsza od poczatku,aps3 jej do piet nie dorasta....na X lepsze gry,lepsza grafa,lepsze pady,a to ze ps3 ma blu reya to co i tak odstaje od X360

nie dosc ,że kiepska prowokacja to jeszcze mało inteligentna

Jesli chcecie sobie pograc tak na serio i miec z tego radoche to bierzcie XBOX360,a jesli checie grać i miec zero atrakcji,a w dodatku chcecie miec obolale rece od pada to bierzcie czarna puszke pandory-Ps3....,a pozatym xbox to xbox a ps3 to zwykly smiec... biggrin.gif

następne dziecko

  • 1 rok później...
EmaXXXXo
komentarz
komentarz

[color="#FF0000"]// spam
// NowakoV[/color]

  • 3 miesiące później...
Rzadzioch
komentarz
komentarz

Wii daje radość z gry.

PS2 to klasyka.

PS3 ma niezłe exy(Uncharted 2, GoW III, Killzone 2). Ale cena odstrasza.

a X360 jest tani, dobry, duża biblioteka gier no i nie długo będzie Kinect

Ja osobiście mam PS2 Slim i dużo gier ale jakoś niegram i planuje zakup X360 Slim

  • 1 rok później...
gandixnl
komentarz
komentarz

Czy temat umarł? Jak teraz postrzegacie ranking konsol?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.