x-kom hosting

Jaką przeglądarke polecacie?

Fafu
utworzono
utworzono

Jak w temacie. Co polecacie? Bo Firefox mi się już zrąbał, tak jak zawsze :| Chodzi mi o jakąś alternatywę FF - podobne funkcje itp.

Avant?

Maxthon?

Myie2?

Seamonkey?

Netscape?

Opera?

Co jeszcze? Polećcie mi coś :(

pozdrawiam

Kurzun
komentarz
komentarz

Avant - fajny wygląd ale silnik IE. Odradzam :>

Maxthon - patrz wyżej.

Myie2 - prawie to samo co Maxthon.

Seamonkey - na silniku firefoxa więc pewnie Ci nie odpowiada

Netscape - dobra przeglądarka korzystałem dość długo, tylko słaba obsługa kart.

Opera - dobra przeglądarka i dobrze obsługuje karty. Polecam więc Ci Operę :>!

Fafu
komentarz
komentarz

Opera
Hehe dzięki :> ściągnąłem też Avanta, ale taki syf i do tego muli kompa :| Opera mi się podoba ;]
GoBi
komentarz
komentarz

Ja używałem Opery... mnie muli kompa od ff :) moim zdaniem najlepsza przeglądarka.. ja używam ff to mój braciak używa i chce uzywać tego.. a po co mi dwie przeglądarki :)

bizon11
komentarz
komentarz

Opera bardzo dobra przeglądarka szczególnie że można ustawić odświeżanie co X sekund co mi się bardzo przydało :)

Liber
komentarz
komentarz

mialem kiedys avanta - co z tego ze na silniku IE?;) i tak jest od niego lepszy. poleciłbym własnie Avanta;)

Fafu
komentarz
komentarz

Eee jednak syfiasta jest ta Opera :/ Albo jak mam coś nie tak z kompem :/ Nie chodzą niektóre stronki i takie coś mi się często pojawia:

screenshot021.jpg

Kurzun
komentarz
komentarz

Liber, to z tego, że jest dziurawy jak ser szwajcarski :>

Fafu
komentarz
komentarz

heheh taką przeglądarke znalazłem :D

przegladarka.jpg

znalazłem też przeglądarke Flock... Egh... Kurde dlaczego mi nic nie odpowiada?

Evil
komentarz
komentarz

Ja bym nie wybrał nic oprócz Opery i FF, bo jest dużo przeglądarek nie dopracowanych. Z tego co u mnie zauważyłem to Opera u mnie niezle muli, i ma dużo zbędnych najerów :/ A FF działa wyśmienicie. No ale Ciebie nie odpowiada ff więc nie wiem co mam Ci poradzić

Liber
komentarz
komentarz

wiem troche male zasoby, ale na 56Kb/s jest super hehehehe:D ja mam 320 - wiec nie uzywal avanta

Sebstrino
komentarz
komentarz

Ja tam wole FF i na zadna nie zmienie.

dan88
komentarz
komentarz

Krótko: Opera 9.10. :) Ma trochę zbędnych bajerów, które można wyłączyć, ogromna większość opcji jednak służy tylko wygodzie i funkcjonalności.

Kamix
komentarz
komentarz

Opera jest super ! Do gustu przypadły mi gesty myszy !

A z FF piszę dlatego że mi błędy podkreśla !

bartox555
komentarz
komentarz

FaFu

Myśle żę najlepszym rozwiązaniem dla ciebie będzie program BitLord (program do torrentów) i dajesz tam internet i oddtwarza ci się przeglądarka bitLord :P

cinomatic
komentarz
komentarz

A ja pewnie ku zdziwieniu wszystkich zareklamuje teraz mozille firefox :) 8-) :>

skowrona
komentarz
komentarz
mozilla firefox

8-) 8-) 8-)

*Madzia*
komentarz
komentarz

Korzystam z Opery, jest niezawodna. Posiada zakładki i ułatwia poruszanie się po internecie. Korzystam czasami z IE, ale zdecydowanie wole Operę. :>

kubko
komentarz
komentarz
Opera bardzo dobra przeglądarka szczególnie że można ustawić odświeżanie co X sekund co mi się bardzo przydało :)

Zgadza się - funkcja ta przydaje się w niektórych grach internetowych stwarzając wirtualną aktywnośc gracza.

Liber
komentarz
komentarz

Dla mnie FF dobry, ale z niego nie moge sie zalogowac na poczte na yahoo, wiec wybieram IE

Lucider
komentarz
komentarz

Mając taką stronę jaką mam ciężko mi nie polecić Firefox'a, jednak skoro Ci to nie pasuje to następna w kolejce oczywiście Opera. Jeżeli i pod FF i pod Operą Ci się rzeczy sypią, to ja bym się przestał martwić o przeglądarkę a zaczął o system :P

Liber
komentarz
komentarz

Nie chodzi o system. z reszta sam sprawdz - yahoo mail beta nie dziala pod FF

Lucider
komentarz
komentarz

A większość użytkowników Opery nie może zalogować się na The Crims - każda przeglądarka ma takiego rodzaju minusy, których jeszcze dłuugo się nie zwalczy. Musisz wybrać taką, która będzie działała na stronach (albo chociaż większości stron :P ) które Ty odwiedzasz.

A nie sądzę, żebyś doświadczył takiego zbiegu okoliczności, że ani Opera ani Firefox sobie z tym nie radzą.

morale
komentarz
komentarz

ja Korzystam z FF & Opery

Dziniu
komentarz
komentarz

Mozilla Firefox to według mnie najlepsza przeglądarka i wczytuje strony o wiele szybciej niż Internet Explorer godna polecenia jest też Opera

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.