x-kom hosting

Jakiej firmy geforce 8800gts

nowicjusz98
utworzono
utworzono

jaka firma obi najlepsze geforce 8800gts evga moze gigabyte moze asus czy gainward chodzi mi o grafike do gier ktorego polecicie 8800 gts rsze o pomo z gory thx pozdro

Sonido
komentarz
komentarz

Napewno nie bierz Gigabyte, bo część idzie po krótkim czasie na serwis. Ja bym kupił EVGA.

nowicjusz98
komentarz
komentarz

a ile on kosztuje? i czy beda chodzilo dobrze gry typu unreal tournament 3 czy crysis?:D mozesz zapodac do niej linka?:D

nowicjusz98
komentarz
komentarz

a w czym ta evga jest lepsze od gainwarda , gigabyte czy asusa?:D bo aj bylem zdecydowany na gigayte duzo osób ma ta karte gradiczną

Nocturn
komentarz
komentarz
a w czym ta evga jest lepsze od gainwarda , gigabyte czy asusa?:D bo aj bylem zdecydowany na gigayte duzo osób ma ta karte gradiczną

Dużo osób ją posiada z tego powodu iż swojego czasu była najtańszym dostępnym GTS'em na rynku. Firma Gigabyte nie jest zbyt uznaną firmą choć dość popularną. Evga to wiodąca firma, jej sprzęt jest bardzo dobrej jakości zresztą nie bez powodu dostajesz 10lat gwarancji prawda? To że dużo osób ma coś nie znaczy, że jest dobre :) Ja Gigaszita omijam szerokim łukiem

nowicjusz98
komentarz
komentarz

vhyba ze jest jakas elepsza karta graficzna do 700 zl do gier chodzi mi o to zeby gra sie nie zacinal i by ladniej wyglądała :>

Nocturn
komentarz
komentarz
vhyba ze jest jakas elepsza karta graficzna do 700 zl do gier chodzi mi o to zeby gra sie nie zacinal i by ladniej wyglądała :>

Jak masz 700zł poczekaj parę dni na Radeon 4870, jeżeli czekać nie chcesz to najlepszym wyborem będzie Radeon 4850 za ok 550zł na allegro

nowicjusz98
komentarz
komentarz

ja bede zmienial kompa pod koniec wakacji a co ten radeon bedzie mial takiego w sobie klepszego od geforce ? i ile on bedzie kosztowal

yoho
komentarz
komentarz

mozesz wziasc tanszego 8800GT Galaxy 512MB HP. Ta grafa ma bardzo dobra wyniki w testach przy nowych grach (wyprzedza GTS'y). Co do starszych to nie mowie jest troche gorzej.

ten galaxy kosztuje tylko 560zł na apollo, a warto. Na shifcie o ile sie nie myle i to ta karta to kosztuje 520zł

Edit:sorka pomylilo mi sie z inan grafa. ale i tak sa nikle roznice miedzy tymi grafami. Zaraz ci podam jaka nikla roznica w % jest miedzy nimi przy paru gierkach.

W rozdzielce wraz z 1280x1024 i wyzszych rozklada sie to tak: Prey od 6 do 19%(tak duzo tlyko przy 1280x1024, przy wiekszych to 6 i9%), STALKER od 4 do 5%, Lost Planet Extreme Condition od 0,3% do 4%, Crysis od 1% do 1,6%, Company of Heroes od

3 do 6%, Call of Juarez od 3 do 7%, Supreme Commenader od 2,4 do 4%, Unreal Tournament 3 od 1 do 2%, World in Conflict

to 1% (a przy rozdzielczosci 1980x1200 AA4x AF16x to nawet wyprzedza 8800GTS o 1%. Po za tym jest ta grafa lepsza niz

GeForce 9600 GT czy Radeon HD 3870, a z GTS prawie na rowni. Ma mniejszy pobor mocy o 2% (spoczynek), a o 10% przy obciażeniu calego zestawu. Wiec energooszczedna bardziej 8800GT jest, jesli chodzi o temperature to w spoczynku 8800GT ma o 17stopni mniejsza niz 8800GTS (w spoczynku), a przy obciazeniu wieksza o 14stopni, a wiec przy podsumowniu plusy to:

wydajna, bardzo cicha takze przy obciazeniu, wydajne iladnie wygladajace chlodzenie. minusy natomiast to: wymagane podlaczenie dwoch wtyczek zasilajacych do OC, chlodzenie zaslania slot PCI. KOSZT: srednio 540zł.

Nocturn
komentarz
komentarz
mozesz wziasc tanszego 8800GT Galaxy 512MB HP. Ta grafa ma bardzo dobra wyniki w testach przy nowych grach (wyprzedza GTS'y). Co do starszych to nie mowie jest troche gorzej.

ten galaxy kosztuje tylko 560zł na apollo, a warto. Na shifcie o ile sie nie myle i to ta karta to kosztuje 520zł

Edit:sorka pomylilo mi sie z inan grafa. ale i tak sa nikle roznice miedzy tymi grafami. Zaraz ci podam jaka nikla roznica w % jest miedzy nimi przy paru gierkach.

Wyprzedza GTS'y? Gdzie ty coś takiego znalazłeś? GTS jest o jakieś 15% szybszy od GT chyba, że będziesz porównywał wersję firmowo podkręconą

W czym ten radeon lepszy?... W osiągach i nie sugeruj się taktowaniami.

yoho
komentarz
komentarz

Noctrum jakbys nie zauwazyl to napisalem sorka i pomylilo mi sie z inna grafa (moze okulary ci kupic?).

Nocturn
komentarz
komentarz
Noctrum jakbys nie zauwazyl to napisalem sorka i pomylilo mi sie z inna grafa (moze okulary ci kupic?).

Nie potrzebny jest tutaj sarkazm, przeczytałem twojego posta i umiem czytać ze zrozumieniem, chodzi mi o to, iż twierdzisz, że różnica jest niewielka. Ciekawe skąd ty wziąłeś te wyniki czyżby z jednej aukcji na allegro na której sprzedawca zachwala swój produkt? Tak się składa, że właśnie w wyższych rozdzielczościach widać tą znaczącą różnicę. No ja nie wiem czy GT jest "chłodniejszy", wszystko zależy od tego jakiego producenta wybierzesz i jakie on zastosuje chłodzenie. W moim przypadku w idle ma 42-43stopnie w max stressie nie więcej niż 65stopni, a przy większości GT tempki są wyższe. A i spróbuj zagrać na obu tych kartach tak jak napisałeś 1980x1200 AA4x życzę miłego pokazu slajdów. Zresztą ja nie jestem specjalistą od kart graficznych, zresztą sam mam GTS'a i zaraz ktoś powie, że skoro go mam to go zachwalam. Niech wypowie się tutaj ktoś dużo bardziej obeznany choćby Sniper czy Marecki

yoho
komentarz
komentarz

a widziales testy na pclab??? jesli nie to nie gadaj, ja mam wlasnie je prze oczyma

http://pclab.pl/art31697-4.html

Nocturn
komentarz
komentarz
a widziales testy na pclab??? jesli nie to nie gadaj, ja mam wlasnie je prze oczyma

http://pclab.pl/art31697-4.html

Nie daje wiary testom z PCLabu, PurePC i innych podobnych portali. Nie jest to mój chwilowy wymysł, zresztą jak się na pewno dowiesz nie jestem odosobniony w tym przekonaniu.

yoho
komentarz
komentarz

moje jest zdanie w tym takie, ze gdyby nie testowali to by nie pisali i zawsze jakas prawda w tym jest.

nowicjusz98
komentarz
komentarz

dobra to ja chyba sie zdecydowalem na geforce 8800 gts evga

BlackRaven
komentarz
komentarz

Radeon HD 3870 ma większą wydajność w benchmarkach, niestety nie przekłada to się na gry, gdzie 8800GTS jest lepszy. Taka uroda tej serii radeonów.

dobra to ja chyba sie zdecydowalem na geforce 8800 gts evga

Bardzo dobra decyzja.

Nocturn
komentarz
komentarz
dzieki wielkie panowie a jeszcze jeno którą płyte głowną mam zabrac http://allegro.pl/item381842593_abit_ip35_...es_krol_oc.html czy http://allegro.pl/item380082451_gigabyte_g...t_775_ddr2.html dam za plyte max 250 zl wielkie thx !!!:D

Posiadam tego Abita i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam mareckiego który mnie do niego przekonał :D

a) bardzo łatwy update Biosu

b) wydajne chłodzenie

c) bardzo prosty, ale wyposażony we wszystkie potrzebne funkcje panel do o/c w biosie

minusy to

a) podwójny start - komputer ci odpala wszystkie wiatraki kręcą się na 100% po 3-4sekundach PC się wyłącza i wtedy następuje normalnych rozruch, nic strasznego, ale jest.

b) jeżeli kupujesz procesor 45nm musisz wcześniej updatować bios

nowicjusz98
komentarz
komentarz

no lol! w komputerowym w miescie koles imi powiedzial ze najtansza wersaja geforce 8800gts EVGA kostuje 900zl i chyba sie zdecyduje na gigabyte bo kosztuje 740 zl;/

Nocturn
komentarz
komentarz
no lol! w komputerowym w miescie koles imi powiedzial ze najtansza wersaja geforce 8800gts EVGA kostuje 900zl i chyba sie zdecyduje na gigabyte bo kosztuje 740 zl;/

Po co kupujesz w jakichś prowincyjnych sklepach? Skorzystaj z internetu, zakładam że to będzie twój pierwszy tak poważny zakup, ale zawsze musi być ten pierwszy raz. Zresztą jak kupisz raz to potem będziesz się śmiał z cen w małych sklepach :)

nowicjusz98
komentarz
komentarz

a to zlozyl bys mi jakis zestaw na apollo.pl tak do 2000 zl ale ani grosza drozej zaley mi na dobrej grafice:(

mis456
komentarz
komentarz

Kup lepiej HD4850- wydajnośc większa od 9800GTX!

Zestaw:

E8200

HD4850

OCz titanium 2x2gb

DFI P35 T2RL

Samsung 250gb

CHieftec CFT 500W/

amateurwdk
komentarz
komentarz

Jak cos polecam jescze 8800 GTS od Asusa. Mam taki i sie sprawdza. ;]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.