x-kom hosting

Co lepsze 8800GTS vs HD4850

Teroic
komentarz
komentarz

Jesli duzo osob porownuje HD4850 do 9800GTX to znaczy ze 8800GTS nie ma szans ;p

olszak
komentarz
komentarz

8800gts to prawie to samo co 9800gtx

Carlsberg
komentarz
komentarz

a czy zakup hd 4850 pod kręconego 5400+@(3ghz) będzie opłacalny....???

mis456
komentarz
komentarz
czy zakup hd 4850 pod kręconego 5400+@(3ghz) będzie opłacalny....???

Tak

jerzykiler
komentarz
komentarz

w artykule wspomniano o tym, ze maja byc nowe gf 9800 GTX+ w 55nm. wiadomo cos o dacie wprowadzenia tego? mozna sie spodziewac takich kart w ciagu 2-3 tygodni, czy to raczej kwestia 2-3 miesiecy?

olszak
komentarz
komentarz

poczekaj do 25 na a4870, ciekawe co on pokaże

Nocturn
komentarz
komentarz
w artykule wspomniano o tym, ze maja byc nowe gf 9800 GTX+ w 55nm. wiadomo cos o dacie wprowadzenia tego? mozna sie spodziewac takich kart w ciagu 2-3 tygodni, czy to raczej kwestia 2-3 miesiecy?

http://www.purepc.pl/sprzet_pc/karty_grafi...x_z_55nm_chipem

Czyli to zapewne kwestia paru dni kiedy karty pojawią się w sklepach.

A43vil
komentarz
komentarz

Ciekawa jaka cena mam nadzieję że poza 1000 zł nie przejdzie ^^

Nocturn
komentarz
komentarz
Ciekawa jaka cena mam nadzieję że poza 1000 zł nie przejdzie ^^

sugerowna to 199dolcow czyli tyle co Radek będzie kosztował :) bo ma z nim konkurować

A43vil
komentarz
komentarz
sugerowna to 199dolcow czyli tyle co Radek będzie kosztował smile.gif bo ma z nim konkurować

Widać żę zieloni nei dają długo królować radkowi na rynku, bo na razie w testach wypada bardzo dobrze a cena napewno przyciąga..więc zieloni też muszą coś teraz kombinować...ale sądze że rewolucji nie bedzie

Nocturn
komentarz
komentarz
Widać żę zieloni nei dają długo królować radkowi na rynku, bo na razie w testach wypada bardzo dobrze a cena napewno przyciąga..więc zieloni też muszą coś teraz kombinować...ale sądze że rewolucji nie bedzie

Mi się wydaje, że ATI odrabia prace domowe i z każda nową serią zbliża się do równej konkurencji z zielonymi. Ten plusik przy 9800GTX chyba za wiele nie zmieni, ale kto wie. Mnie tylko zastanawia to, że nowe radki strasznie się grzeją i czy nie doprowadzi to do ich awaryjności.

A43vil
komentarz
komentarz
Mi się wydaje, że ATI odrabia prace domowe i z każda nową serią zbliża się do równej konkurencji z zielonymi. Ten plusik przy 9800GTX chyba za wiele nie zmieni, ale kto wie. Mnie tylko zastanawia to, że nowe radki strasznie się grzeją i czy nie doprowadzi to do ich awaryjności.

Gdzieś to czytałem, chyba to było przy robieniu testu 3D marku Notavius [nie wiem dokładnie jak to się pisze] że podobno nie dało się jej dotknąć bo bardzo pażyła..bo jeżeli ma się tak grzać..podczas granai do żadne O/C nie w chodzi nawet w gre bo grafika może się spalic...

Nocturn
komentarz
komentarz
Gdzieś to czytałem, chyba to było przy robieniu testu 3D marku Notavius [nie wiem dokładnie jak to się pisze] że podobno nie dało się jej dotknąć bo bardzo pażyła..bo jeżeli ma się tak grzać..podczas granai do żadne O/C nie w chodzi nawet w gre bo grafika może się spalic...

Ja czytałem testy w którym podobno w idle miała 80stopni w co nie chce mi się wierzyć. Zawsze można wymienić chłodzenie :) aczkolwiek powiem, że zdziwiło mnie to, że ta karta ma jednoslotowe chłodzenie pomimo tego, że jest to 50'tka

A43vil
komentarz
komentarz
Ja czytałem testy w którym podobno w idle miała 80stopni w co nie chce mi się wierzyć. Zawsze można wymienić chłodzenie smile.gif aczkolwiek powiem, że zdziwiło mnie to, że ta karta ma jednoslotowe chłodzenie pomimo tego, że jest to 50'tka

Wymienić można, ale czy każdemu się będzie chciało ? i będzie zwracał ta temperaturę uwagę bo to już inna sprawa..Może producenci nie zwrócili na to uwagi..może w najbliższym tygodniu wydadzą radka po prostu z lepszym chłodzeniem czego naprawdę bym chciał...bo mam kupować 2 takie na Crossfire..a jak mają mi się zjarać oby dwa po O/c to ja podziękuję ^^ a wtedy tata by mnie zabił...bo nie po to uczyłem się w technikum i porpawiałem oceny żeby teraz mieć kompa z 2 radkami a na dodatek po O/c już zjaranego ^^ Ati jakby nie było jest w tyle ale coraz bardziej się zbliża..a Nvidia jak patrzę ciągle wydaję to samo a zero różnicy jak np

8800 GTS 9800 GTX zmieniona naklejka lekki tuning zegarów..więcej bajerów z HD i tyle..a pieniezy w kieszeni ubywa...GYX 280 czy też taki to hit to ja bym się spierał...

Mam nadzieję że Radek w końcu pokaże swoją potęge a 4870 będzie naprawdę dobrą kartą

Nie jestem zagorzałym fajnem ATI ^^

Tak własnie spojrzałem na takty HD 4850 od Asusa i zwróciłem uwagę na niższe Takty, może one są specjalnie zmniejszone aby zapobiedz grzaniu się grafiki możliwe to jest ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.