x-kom hosting

W procesorze jest mniej wątków i rdzeni

kubas1309
komentarz
komentarz

Komputer się włącza na 2 sekundy i gaśnie 

kubas1309
komentarz
komentarz
Niebieska
komentarz
komentarz

Nie wiem co tam narozrabiałeś, moim zdaniem ten nowy procek był uszkodzony. A teraz może coś poluzowało się przy montażu procka, najlepiej by było rozłożyć go i ponownie złożyć. 

kubas1309
komentarz
komentarz

Dobra wytłumaczę wszystko co zrobiłem chciałem żeby procor miał te 4rdzenie i 8watkow i przypominam że przed zamontowanie wymieniłem  ramy które dobrze działały a potem procesor, działał normalnie dało się z niego korzystać ale chciałem zmienic na te 4rdzenie więc jak pisaliście wcześniej wyjąłem baterie która mi wpadła do szklanki wody ale od razu ją powycieralem, może to przez to i po minucie wsadzilem spowrotem. Po odpaleniu pokazał się taki obraz a kiedy oczekałem lub naciskałem enter komputer się po 5sekunach wyłączał,więc wymianilem na stary procesor. Komputer się odpalił ale pokazał się taki obraz(2 zdj)

IMG_20230824_151010.jpg

IMG_20230824_152342.jpg

Niebieska
komentarz
komentarz

Wymień tą baterię. Przy resecie BIOSu normalne, że część rzeczy zapomina, trzeba mu wskazać.

kubas1309
komentarz
komentarz

Zrobiłem wszystko co należy system się odpalił nawet na nowym procesorze.Ale dalej są 2rdzenie i 4watki 

@Mogeto

@Niebieska

Niebieska
komentarz
komentarz

Jak dla mnie masz uszkodzonego procka. Masz możliwość umieścić go w innej płycie głównej do sprawdzenia tego?

kubas1309
komentarz
komentarz

Nie bardzo nie mam takiej płyty 

Niebieska
komentarz
komentarz

Ale jak dla mnie jest on uszkodzony 

kubas1309
komentarz
komentarz

Nie wiem może nowy niedługo kupię i dam znać 

Pojawiło się coś takiego jak hyper-v w menedżerze zadań 

@Mogeto

leelareso
komentarz
komentarz

Przydało by się to zdjęcie gniazda

kubas1309
komentarz
komentarz
xardas228
komentarz
komentarz

Sprawdź jeszcze dla świętego spokoju Start->wpisz "msconfig"->Rozruch->Opcje zaawansowane->Liczba procesorów powinna być odznaczona.

Mogeto
komentarz
komentarz

Procesor wygląda dobrze tzn wszystkie elementy są na miejscu. Zdjęcie gniazda w niskiej jakości, ale raczej z gniazdem też wszystko ok. Nie wiemy jaką masz wersję biosu. Może faktycznie masz coś nagrzebane w Windowsie, tak jak xardas228 sugeruje.

kubas1309
komentarz
komentarz

@Mogeto

Co mam zrobić? 

kubas1309
komentarz
komentarz

Procesor sprzedaje kupię nowa płytę i procesor 

Przy wymianie płyty trzeba instalować system? 

Niebieska
komentarz
komentarz

Tak, trzeba postawić system na nowo.

kubas1309
komentarz
komentarz

Sprzedałem procesor okazuje się że u innych działa normalnie 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.