x-kom hosting

Bluestack nie chce się uruchomić po zawieszeniu komputera

Bulgur
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, na Bluestack mam kilka programów które wolę mieć na kompie niż telefonie, jednak po zwieszeniu się kompa (temat poruszony tu: Temat z zawieszaniem się konta) i jego restarcie przyciskiem Bluestack się nie chce w ogóle odpalić, po kliknięciu w ikonę obraca się kólko i nic... Próbowałem zainstalować na nowo i wstawić plik config i folder engine jednak to nic nie dało, dalej nie startuje. Pobrałem BlueStacks 5 Log Collector Tool i zrobiło mi to taki 7z ale kompletnie nie wiem co z tym zrobić... 

BlueStacks-Support.7z

Edytowane przez Bulgur

Jack Callahan
komentarz
komentarz

Jeśli tylko odinstalowałeś w Windows aplikację, mogła zostawić pliki, które są uszkodzone. Możliwe też, że dane w backup są wadliwe. :niepewny: Sam korzystam z Bluestacks, lecz raczej nie zagłębiałem się w problemy z nim i rozwiązywaniem ich.

superuserek
komentarz
komentarz (edytowane)

jest taka darmowa aplikacja, bodajze revo uninstaller ktora nie dosc ze odinstalowuje program to jeszcze czysci wszelkie pozostalosci po nim, wedlug mnie powinno pomoc + do tego pozniej wyczysc sobie wpisy z rejestru

Edytowane przez superuserek
  • Dobra wypowiedź 1
Sławomir
komentarz
komentarz

Jak robiłeś reset biosu, wirtualizację mogą być wyłączone.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.