x-kom hosting

Czy zamiana chłodzenia box na tower dużo zmieni?

anioł2009
komentarz
komentarz

Tak każde 4 pinowe gniazdo tak ma... tylko w 3 pinowym gniezdzie jest na srodku 

jalubiegaz
komentarz
komentarz

Dzięki bardzo za odpowiedź. Będę pytał jak nie będę czegoś wiedział dziena :)

jalubiegaz
komentarz
komentarz

@anioł2009siemka wymieniłem pastę i zmieniłem boxowego stockowego coolera z Intela na silver monkey i max temperatura CPU to 65° a GPU na furmarku 77°

anioł2009
komentarz
komentarz

No to juz lepiej, szalu nie ma ale w koncu to 92mm cooler... A jak obroty i glosnosc ??? Dodatkowe wentylatory dawales juz ???

jalubiegaz
komentarz
komentarz

Głośność nawet na max obciążeniu mało słychać. Nie jestem pewien co to dych wentylatorow z przodu , czy one na pewno coś dadzą?

jalubiegaz
komentarz
komentarz
anioł2009
komentarz
komentarz

@jalubiegaz Na pewno nie zaszkodzą, pomogą w obniżeniu temperatur. Ale jak tam chcesz, bo obecnie nic nie zasysa zimnego powietrza do budy.

jalubiegaz
komentarz
komentarz

@anioł2009

received_6526986334000396.webp

CPU nie ma problemu z temperaturami ale GPU fajnie jakby było poniżej 70 zawsze (aktualnie.max temp to 77°)

anioł2009
komentarz
komentarz

Ale co to za screen ? Inny cpu, pewnie inna buda, inne warunki... nie patrz na coś takiego

jalubiegaz
komentarz
komentarz

czyli gdybym kupil te wiatraki na przod to zmalała by temperatura tego gpu?

anioł2009
komentarz
komentarz

Możliwe, jesli ma warunki i sama karta to umożliwi 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.