x-kom hosting

Bandit Power - wątek humorystyczny

magboser
komentarz
komentarz

@Twój_pomocnik oczywiście im Więcej dzieciaków tym lepiej będzie kto miał mi się składać na nowe podzespoły pc jak takich 10 glonojadów rzuci po kilka stówek dla taty na pc już będą topowe podzespoły)

anioł2009
komentarz
komentarz

Dobra pośmialiśmy się, ale to nie dział na takie żarciki ( przeniesiono z zasilacze i obudowy -> hyde park )

magboser
komentarz
komentarz

@anioł2009 Jak obudzisz się juro rano będziesz miał w swoim komputerze bandit Power zamontowany!!

Gość
komentarz
komentarz

Ludzie przestańcie z tego bekę cisnąć bo to wcale śmieszne nie jest hahahaha zjarał się komuś komp hahaha ale beka. 

4cHmEd
komentarz
komentarz

@magboser Od razu zakup sobie dobrą gaśnice przynajmniej 5kg, powinno starczyć na sam zasilacz w sumie to nie, weź 15kg ona powinna udźwignąć tą moc w cenie :)

Wiesz ile tego jest na forum takich ludzi? to już się robi NUDNE, eryk wysyłał dlaczego mają złą opinie, wiadomo JEMU SIE PODOBA tylko potem takie maćki z bydgoszczy przychodzą i WOŁAJĄ O POMOC

magboser
komentarz
komentarz

@4cHmEd Nie wiem dlaczego ty dyskryminujesz  bandit power wiesz że teraz to nie jest poprawne politycznie takie zachowanie?

4cHmEd
komentarz
komentarz

@magboser Absolutnie, przecież to jest taki najgorszy zasilacz z niskiej półki cenowej

@magboser Ale naprawdę gaśnica 15kg przyda Ci się do tego zestawu, a nie czekaj już w zestawie dają, a nie czekaj nie 15kg a całą cysternę, nie źle

@magboser Proszę Cie o jedno mój najdroższy przybyszu na forum ZAŁĄCZ ZDJĘCIA na te przepiękne forum jak już zrobi kabuum zdjęcie z każdej strony bo chciałbym uwzględnić wybuch, bo potrzebuje na biologie aktywnego wulkanu

  • Haha 2
Gość
komentarz
komentarz
Dnia 1.08.2022 o 01:46, Pentium320 napisał:

liczba "W" w tym wypadku to nie waty, tylko liczba megaton, która określi moc i zasięg eksplozji.

Zgadzam się w 100% z kolegą Celeronem. Po prostu chińczykom M wydrukowało się do góry nogami, a T zostało ucięte przez drukarkę.

anioł2009
komentarz
komentarz

Bo to nie jest banDit  tylko banit  .. to bomba w przebraniu zasilacza :E

AudiAWX
komentarz
komentarz

Ja to bym skrzyżował tą akyge z bandytą.
Mieszańce na ogół mądrzejsze są.

  • Haha 1
ahaed
komentarz
komentarz

A nie lepiej ominąć taki zasilacz i bezpośrednio puścić 230v na podzespoły? Efekt będzie ten sam. A jak ktoś się bawi w OC, to dałbym od razu 380V. Jak GPU wtedy zakręci wentylami, to wszyscy z osiedla się zbiegną podziwiać. 

 

 

Ps. A na serio, to nawet nie wiem jak to skomentować. 

  • Dobra wypowiedź 1
Niebieska
komentarz
komentarz

Jak OC to polecam autotransformator :D

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.