x-kom hosting

Problem z kartą sieciową Realtek 8822CE wlan 802. 11ac PCI-E NIC - wysoki ping w grach, programach

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Gość ,
FROSTtoTOST
komentarz
komentarz

@gavron7 masz 

obraz_2022-02-16_125712.png

obraz_2022-02-16_125747.png

Gość
komentarz
komentarz

I Ty się Dziwisz że masz problem? Masz całe kilo pustych kanałów, wykorzystaj to!
Na linku z ankieta masz opis co i jak... Weź w końcu przeczytaj to i ustaw

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

FROSTtoTOST
komentarz
komentarz (edytowane)

@gavron7 dobra sprobuje 

tylko to który ma być punkt?

 

 

Gość
komentarz
komentarz
[mention=239460]gavron7[/mention] dobra sprobuje 
tylko to który ma być punkt?
 
 
Czytałeś to w ogóle? Przecież połowa tych wypocin jest odnośnie wifi itp... i właśnie tam tego szukaj. Jest dokładnie opisane co zrobić na podstawie właśnie wifianalysera

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

FROSTtoTOST
komentarz
komentarz

@gavron7 sprawdzilem i nie rozumiem czy mozesz mi wyslac jakis link do tutorialu albo coś?

 

FROSTtoTOST
komentarz
komentarz

@gavron7 ale tam nie ma nic napisane jak coś ustawić a przynajmniej nie ma tego wytlumaczonego jak dla zwyklego kowalskiego

Gość
komentarz
komentarz

Ok, zwracam honor, zapomniałem że to stara wersja

Napisałem wyżej co należy zrobić.
Sprawdzasz kanał i zmieniasz go na routerze.

Ale ponieważ nie wypisałes tego pkt ankiety to znając życie nie masz routera tylko ONU dostawcy i nie masz możliwości więc nic nie zrobisz.

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

FROSTtoTOST
komentarz
komentarz

@gavron7 mam router i się zalogowalem do admin panelu ale nwm co dalej

Kurde nic nie pomaga probowalem wszystkiego i pupa probuje od kilku miesiecy i nic nie dziala pojde chyba do serwisu zeby oni okreslili problem i ten problem naprawili

Na jakim forum sie nie pytam i podkreslam ze to nie jest problem z sama siecia a z czyms w laptopie to kazdy d... pisze "a probowales resetowac router albo laczyc sie do innej sieci" i nic to daje nie daja zadnej innej porady a jakies glupie pisanie

 

 

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.