x-kom hosting

system nie wykrywa urządzeń zewnętrznych

1papilion9
utworzono
utworzono (edytowane)

witam, mam problem z moim pc. Posiadam windows 8.1 i nie wykrywa mi urzadzen podłączanych przez usb takich jak telefon, tablet itd. Pendrive widzi bez problemu.

aktualizacja sterownikow urzadzenia nie pomaga, rozwiazywanie problemow z pomocą windowsa również.

w panelu sterowania przy nazwie urzadzenia " Urzadzenie MTP USB" jest zolty znaczek ostrzegawczy z wykrzyknikiem po otwarciu tego mam bląd:

 

System Windows nie może uruchomić tego urządzenia sprzętowego, ponieważ jego informacje o konfiguracji (w rejestrze) są niekompletne lub uszkodzone. (Kod 19)

pomoze ktos nie wiem co mam zrobic...

IMG_20211002_145356.jpg

Edytowane przez 1papilion9
Wstawienie zdj

Niebieska
komentarz
komentarz

System oryginalny czy z witaminką?

1papilion9
komentarz
komentarz

@Niebieska orginalny

Niebieska
komentarz
komentarz

Dzieje się tak na każdym porcie USB, i przednim i tylnym? 

1papilion9
komentarz
komentarz

Tak, nie ma znaczenia jaki port

Niebieska
komentarz
komentarz

A podaj specyfikację swojego kompa. Jakie masz telefony? 

1papilion9
komentarz
komentarz (edytowane)

gforce gtx 970, i5 6600k, plyta asus z170pro gaming, 8gb ram, wis 8.1 64bit

trlefony to huawei p8, samsung galaxy a9,  tablet amsung galaxy tab7, i kamera gopro hero 8black

jakis czas temu wszystko dzialalo

Edytowane przez 1papilion9
Niebieska
komentarz
komentarz

Chyba niedawno była jakaś aktualizacja Ósemki [też mam 8.1] i zastanawiam się czy ona coś nie namieszała.

1papilion9
komentarz
komentarz

Nie,aktualizacje dzisiaj robilem 

1papilion9
komentarz
komentarz

Wszystko to już robiłem,  wyżej pisałem że aktualizowałem, usuwam i na nowo instalowałem sterowniki mtp i nic nie dalo

Niebieska
komentarz
komentarz

Mam takie pytanie, do połączenia z kompem używasz tego samo kable USB? Jeżeli tak to zmień go, może jest uszkodzony.

1papilion9
komentarz
komentarz

Probowalem 3 roznymi nic nie daje

Niebieska
komentarz
komentarz

A coś instalowałeś ostatnio, jakiś program, może antywir się aktualizował?

1papilion9
komentarz
komentarz (edytowane)

Skończyła sie licencja antywirusa kasperski wiec Defender Windowsa działa obecnie

Wyłączałem nic nie pomaga masakra jakas:huh:

Edytowane przez 1papilion9
Niebieska
komentarz
komentarz

Bo zastanawiałam się czy może antywir Ci nie blokuje korzystania z tych urządzeń. Zobacz w Trybie Awaryjnym czy będziesz miał ten problem.

1papilion9
komentarz
komentarz

W trybie awaryjnym jest to samo, nie łączy sie

Niebieska
komentarz
komentarz

To nie mam pojęcia o co mu może chodzić. 

1papilion9
komentarz
komentarz

A da się jakos przywrócić system do bazowej formy żeby przywrócił wszystkie domyślne sterowniki itd bez utraty wszystkiego co mam poinstalowane?

Niebieska
komentarz
komentarz

Właśnie zastanawiam się nad przywróceniem system za pomocą Punktu Przywracania Systemu do dnia kiedy to jeszcze działało, ale musiałbyś sobie zrobić kopie aktualnych plików bądź ściągniętych bo system będzie jak z wybranego przez Ciebie dnia.

1papilion9
komentarz
komentarz

Kopia musi być na zewnetrznym nosniku?

Niebieska
komentarz
komentarz

No tak, pendrive'ie czy płycie. Nie wiem czy masz jakieś ważne pliki więc wolę Cię ostrzec, że system dosłownie przywróci się do tamtego dnia.

[sorki, że odpisuję z opóźnieniem, ale komp mi się wyłączył]

1papilion9
komentarz
komentarz

Mam jakies 500GB jak sie robi ta kopie?

Niebieska
komentarz
komentarz

Chodzi mi tylko byś sobie przekopiował ważne dla siebie plik np Worda bo stracisz te, które powstały po dniu, z którego przywrócisz system.

1papilion9
komentarz
komentarz

Aplikacje programy, gry takrze

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.