x-kom hosting

czy avast może blokować niektóre strony?

Alherein
komentarz
komentarz

Na innym Antywirusie tez mi ta strona nie działała. Więc to nie wina antywirusa.

No to jak z tym serwerem proxy. ? Proszę o pomoc :(

EDIT: A co jeśli nie mam serwera Proxy?

Dobra wiem już o co chodzi z tym proxy. Są to prywatne serwery. Próbowałem wielu ale żaden nie ogarnia mi tego grono.net. :angry:

Wencman
komentarz
komentarz

spróbuj w trybie awaryjnym z obsługą sieci. może to wina czegoś co akurat w awaryjnym się nie załaduje i wtedy będziemy myśleć

@edit

a co do tego, że Ci znika.

wpisz w uruchom cmd, i dopiero ping kupa.pl

  • 5 tygodni później...
Alherein
komentarz
komentarz

pingvj8.th.png

no to w tedy tak jest. A jak odpala się tryb awaryjny?

To jak ten tryb odpalić? Ludzie sory za moje natręctwo ale tam są pewne zdjęcia które muszę zobaczyć.

I wiadomo coś?

Jak nie wiadomo jak to rozwiązać to napiszcie to chociaż nie będę czekał.

FrogsterPL
komentarz
komentarz
To jak ten tryb odpalić? Ludzie sory za moje natręctwo ale tam są pewne zdjęcia które muszę zobaczyć.

O ile dobrze pamiętam, musisz wciskać klawisz F8 podczas odpalania kompa (najlepiej "pulsacyjnie"). Powinno się pojawić menu wyboru trybu pracy systemu operacyjnego.

Alherein
komentarz
komentarz

Oki. Jak sprawdzę to napiszę co się działo.

Edit: W trybie awaryjnym jest tak samo białe okno i wczytywanie :( . Mówię jeszcze raz nie mam zwykłego modemu neo. Mam taki router http://www.allegro.pl/item405664101_linksy..._usb_sklep.html

A zapomniałem dodać że jak wpiszę http://grono.net/php jak doradził kolega na dole jest Połączony z http://grono.net/php. A gdy wpisuję bez końcówki /php jest wczytywanie http://grono.net ale i tak ciągle jest biały ekran :angry:

kolejna wiadomość przy wyłączonym FireWall'u jest to samo.

Sabre
komentarz
komentarz

No to już wiemy jaki masz modem, ale rozumiem że Twoim dostawcą internetu jest Neostrada? Z tego co wiem to jakiś czas niektóre firmy/serwisy blokują na swoich serwerach dostęp do swoich zasobów z całej puli nr ip przeznaczonych dla neo ( jak chociażby telia.pl ). Ale przez zastosowanie serwerów proxy powinieneś sie połączyć (chyba ze źle poustawiałeś?). Może spróbuj też wyczyść historie w przeglądarce oraz wszystkie pliki cookie.

  • 2 tygodnie później...
Alherein
komentarz
komentarz

Próbowałem z 10 tych serwów proxy. Wszystko dobrze podłączyłem. Czyste cookie i historia. Dostawcą jest Telekomunikacja Polska. No ale strona dalej nie chodzi <_<

No dobra założyłem sobie u taty na lapie grono. Jak nic się nie da zrobić to zamykamy temat chyba że ktoś coś ma jeszcze do zasugerowania. :)

Fantome
komentarz
komentarz

mam ten sam problem, jedyne co zauważyłem to po wyłączeniu explorer.exe internet śmiga....

wczoraj coś zrobiłem i zaczęło działać normalnie(grzebałem w procesach), dziś po restarcie problem wrócił:/

BTW

mam 2 procesy rundll32.exe to dobrze?

Alherein
komentarz
komentarz

czyli co odpalić explorer.exe ?

Fantome
komentarz
komentarz

po wyłączeniu powinien chodzić:)

ale ja:

przeskanowałem:

System mechanic

avast

ad-aware

avastem przed rozruchem pliki:

c:/windows

c:/documents....

obecnie jakies pare h temu avast dodał nową aktualizację, po przeskanowaniu(przed rozruchem dysku C) na nowej aktualizacji wszystko śmiga dalej;)

pozdrawiam Fantome:)

Alherein
komentarz
komentarz

no dobra to próbujemy :D

po wyłączeniu powinien chodzić:)

ale ja:

przeskanowałem:

System mechanic

avast

ad-aware

avastem przed rozruchem pliki:

c:/windows

c:/documents....

obecnie jakies pare h temu avast dodał nową aktualizację, po przeskanowaniu(przed rozruchem dysku C) na nowej aktualizacji wszystko śmiga dalej;)

pozdrawiam Fantome:)

ale jak to przeskanowałeś acast? opowiedz mi dokładnie jeśli możesz :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.