x-kom hosting

Rekord długości siedzenia przy komputerze :D

Fafu
utworzono
utworzono

Jaki jest wasz rekord? :D Mój to 13 i pół godziny :D i pół litra wody :D

Kurzun
komentarz
komentarz

Hmm aż takim maniakem to nie jestem. Nie siedziałem z zegarkiem ale myślę, że z 8h.

kawcia
komentarz
komentarz

Od 8 do 11 godzin (z przerwą )w pracy - wracam do domku i sobie nie liczę :) - długo....

Rozwad
komentarz
komentarz

ja najdłuzej siedziałem 16 godzin.

olej3232
komentarz
komentarz

8 h w pracy poźniej 30 min na dotarcie do domu i kolejne 7h przed kompem!

Pozdro!

swidruxxx
komentarz
komentarz

to cieniutko mój rekord to koło 30 godzin(w tym ze 3 małe przerwy na żarcie) starych w domu nie było nowego sprzęta dorwałem i dzień i noc i troche dnia dopóki mogłem jak już nie wyrobiłem to trza było iść spać pamietam że to był morrowind:)) pozdro a teraz aktualnie to około 10 godzin 8 w pracy i ze 2 w domu

remix
komentarz
komentarz

ja 14 godzin :)

Fafu
komentarz
komentarz

koło 30 godzin
:lol: To niezły jesteś :lol:
piepia
komentarz
komentarz

Cos ok. 15h... Nie pamietam dokladnie :P

Axel
komentarz
komentarz

Ok. 10 h. Może więcej, nie mierzyłem, ale jak przed południem siadłem to skończyłem wieczorem :P

GoBi
komentarz
komentarz
Hmm aż takim maniakem to nie jestem

No ja też... może z 10h ale to było bardzo bardzo dawno temu.

swidruxxx
komentarz
komentarz

nio napisałem bo tyle siedziałem a jak ktoś grał w morowinda na maksymalnych detalach to wie dlaczego:)

BlackShadow
komentarz
komentarz

Rekordzik to mam ok 16h. Zazwyczaj siedzę 6-7h :)

wook
komentarz
komentarz

Trochę ponad 20h z 2 razy tak to po 3-7h siedze

bizon11
komentarz
komentarz

Bez przerwy max 3-4 godziny :)

Z przerwami z 10 godzin :P - krótkimi na WC i posiłki :P

Więc słaby jestem :P

Gość
komentarz
komentarz

Ja cos około 35... Pamietam ze byly wakacje, właczylem kompa gdzies z rana, gralismy do samego wieczora w CSa (pamietam ze mialem nawet screen ze Skyba na ktorym bylo cos ponad 16godz. rozmowy), a gdzies po północy, jak kumple poszli spac zacząłem sie włuczyc po czatach :D Rano znowu zaczelismy grac, a potem, na chyba 16:00 poszedłem na trening xD więc było wesoło xD

scyzoryk
komentarz
komentarz

no mi czesto zdarza sie siedziec po 18 godzin ale to w weekendy i z duza iloscia kawt heh :)

DoGeR
komentarz
komentarz

Coś ponad 10h

Grabiarz
komentarz
komentarz

Mi się w ferie zdarzyło siedzieć 16h :)

matismatis93
komentarz
komentarz

he mój 20 godzin!! Kiedyś jak dorwałem 2 nowe gierki!!!

autococker
komentarz
komentarz

17 h w czasie gry w CSS jak tylko ja kupiłem i zainstalowałem :>

zeniTh
komentarz
komentarz

ja tez mialem cos kolo 10 h

;p lepiej sie wyspac niz siedziec po nocha przy kompie

christopherus
komentarz
komentarz

A mój rekord to około 80 godzin podczas pracy w kafejce internetowej:)

czolko
komentarz
komentarz
80 godzin podczas pracy w kafejce internetowej:)

chyba przez tydzien ;)

Ja srednio siedze tak około 3-4 godzin ale wekszosc nasłuchaniu muzyki najwiecej? to co udało mi sie zauwazyc na zegarku to 8 godzin wiec chyba ze mna tak źle niejst ;)

christopherus
komentarz
komentarz

Nie przez cały tydzień, miałem cały dzionek w pracy, potem okazało się że nocka jest, wiec też zostalem w pracy, nastepnego dnia jakos bylo tak ze też zostałem , ojciec doniosł mi wyżywienie, i okazalo się że szykuje się kolejna nocka, wieć na niej rownież zostałem, grałem z dzieciakami w CS i inne tego typu gierki, potem skoro świt wróciłem do domu (20 M od kafejki):)i znowu do kompa, miałem się wyspać przed kolejną nocką, ale nie wyszlo:)i tak to jakoś zeszło...tyle że wylądowałem u lekarza:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.