x-kom hosting

Jaka grafike na PCI E do 200 zł

zelek1
utworzono
utworzono

Witam chcialem sie poradzic jaka kupic grafe za 200 zł na pci e

lesny1993
komentarz
komentarz

Za 240 chyba masz 8600GT apollo.pl

Jeśli nie możesz dopłacić -> 7300GT lub 7600GS koniecznie z pamięciami DDR3 :)

Np. ten:

http://www.allegro.pl/item346924062_uwaga_...c_600_1200.html

Podaj tylko jeszcze jaką masz zasiłkę do tego zestawu i jaki to w ogóle zestaw :)

zelek1
komentarz
komentarz

troche lipa bo ma shader pixel 3.0

lesny1993
komentarz
komentarz

A co ma mieć?? :huh:

zelek1
komentarz
komentarz

zasilacz mam chiftecka 350 w

lesny1993
komentarz
komentarz

Jaki proc do tego, ile RAM? :)

zelek1
komentarz
komentarz

Procesor AMD Athlon64 X2 4600

Płyta Płyta ASUS M2A-MX /AMD 690V/ DDR II Dual/ S AM2

Ram GOODRAM DDR2 1 GB/800MHz PC2-6400

lesny1993
komentarz
komentarz

No to raczej wystarczy ale bym zmienił na Chiefteca 450W ;)

zelek1
komentarz
komentarz

ale to jaka ta grafe moze jakiegos radeona lepiej sa wydajniesze sa niz gef

WolfiK
komentarz
komentarz

leśny nie przesadzaj. Ten chieftec spokojnie utrzyma ten zestaw. Jeżeli ma być karta do 200 zł nówka to:

*2600XT (radeon)

*7600GT palit

jeżeli używana to np:

*geforce 7900GS/GT

*geforce 7800GT

Tutaj musisz policytować bo te karty chodzą ciut drożej w opcji ,,kup teraz'' ale warto licytować!

*x1950GT

*opcjonalnie x1650XT ale tylko wersja HIS iceq

mniej więcej w takiej kolejności.

zelek1
komentarz
komentarz

*geforce 7900GS/GT

*geforce 7800GT

*x1950GT

ale te karty maja shader pixel 3.0 a nie 4.0 to lipa troche bo za rok moga gierki mi juz nie ktore nie chodzic

WolfiK
komentarz
komentarz

Jeszcze dużo wody upłynie w Wiśle zanim gry będą wychodzić tylko na shadery 4.0. Jeżeli kupisz np. hd2600Xt to i tak nie będziesz mógł cieszyć się animacją w tych grach bo nawet nie ruszą na takim sprzęcie.

BaRoSz
komentarz
komentarz

Nowe:

Ja na twoim miejscu dopłaciłbym i wziąłbym GeForce 8600GT TwinTech 512MB DDR2 za 215,-

A jeśli chodzi o karty <200 to:GeForce 8500GT Galaxy 512MB 128b -195,-

apollo.pl

WolfiK
komentarz
komentarz

Barosz nie pisz bzdur-najpierw poczytaj potem doradzaj- obydwie karty to lipa jakich mało. Szkoda nawet setny raz wyjaśniać czemu. szkoda słów. :angry:

Zelek to co ci podałem. Ta karta jest na DDR2 i ma pasywne chłodzenie! Ten 2600XT będzie lepszy nie mówiąc już o tych używanych.

WolfiK
komentarz
komentarz

Tak ta będzie dobrym wyborem. Dużo lepszym od 8600GT na DDR2.

Dex35371
komentarz
komentarz

Poszukaj sobie coś z wciąż dobrei wydajnej serii 7xxx np. GeForce'a 7800GT albo 7900GS np. ten klik ma chłodziwo zalmańca więc do o/c bedzie dobra jeżeli seria 8xxx (DX 10) nie ma bata do tej ceny to tylko 8600GT ew. używany 8600GTS sam wybierz ja bym nie brał radków z serii HD2xxx dlatego gdyż są chałaśliwe prądożerne i gorszy stosunek do ceny w porównaniu z nVidią;) obydwie moje propozyce wykraczają ok.50 zeta pop za twój budżet ;)

Pzdr.:)

lesny1993
komentarz
komentarz

Co do 7900GS sam miałem (Galaxy) i byłem z niej bardzo zadowolony więc jeśli możesz to bierz

olszak
komentarz
komentarz

ja mam pytanie, dlaczego uparłeja mam pytanie, dlaczego uparłes sie na dx10? i tak nie pograsz na nim w zadna gre bo bedzie sie tnac, ten dx10 w 8600 i w radkach 2600 to tylko chwyt marketingowy

Gość
komentarz
komentarz

Z nowych kart z DX 10 dobry jest jeszcze 3650 na DDR3 np. Asus 3650 TOP

Dex35371
komentarz
komentarz

ALE CHODZI O PRZYSZŁOŚĆ BO ZARAZ BĘDĄ DX10 GIERKI A POZATYM PEłNE WSPARCIE DLA DX 9.0 WIęC CZEGO CHCESZ I NIE PORóWNUJ MI RADEONA Z GEFORCE'AMI BO ATI JEST DALEKO Z TYłU !!! A co do GeForce'a 8600GT to jak najbardziej dobra w stosunku do ceny cicha i nie prdoerna tak jak te badziewne ati'ki :P

Gość
komentarz
komentarz
ALE CHODZI O PRZYSZŁOŚĆ BO ZARAZ BĘDĄ DX10 GIERKI A POZATYM PEłNE WSPARCIE DLA DX 9.0 WIęC CZEGO CHCESZ I NIE PORóWNUJ MI RADEONA Z GEFORCE'AMI BO ATI JEST DALEKO Z TYłU !!!

1.Nie krzycz!

2.Tak, ale nie rozumiesz że wydajniejsze karty bez DX 10 można kupić w tej samej cenie.

3.Na 8600xx, 2600xx i 36xx nie pograsz w gry z DX 10 - (osiągniesz wydajność 5-10fps)

4.Lol, daj mi konkretny argument dlaczego NV ma być lepsze od ATI.

pawel.soltysiak
komentarz
komentarz

Tu masz okazję Galaxy 8600GT OC

grzegorzmce
komentarz
komentarz

Ja bym brał radka 2600 z ddr3 bo jest lepszy a najlepiej to 3600. Dex35371 nie masz racji że narazie gf wygrywa jako karta top to nie znaczy że w low jest tak samo wszystko od cen zależy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.