x-kom hosting

Dystrybucja.

Zarov
komentarz
komentarz

Jak nagrałeś tą płytę?

Foq66
komentarz
komentarz

Nie mam nagranej płyty.bo niewiem co mam nagrac na nia.

Kamix
komentarz
komentarz
Nie mam nagranej płyty.bo niewiem co mam nagrac na nia.

To ściągnąłeś obraz .iso ?

W Windowsie prawdopodobnie zobaczysz go jako plik WinRAR, ale NIE rozpakowuj tego, tylko nagraj np. Nero.

Zarov
komentarz
komentarz
Foq66
komentarz
komentarz

To mam w folderze :7e8a6904d4c5f594.jpgoprocz tego mam plik o nazwie livecd w formacie SQFS

Ktory to jest ten iso?bo ten co go widzi jako archiwum winrara jest w formacie .GZ

Kamix
komentarz
komentarz

To mi właśnie wygląda na rozpakowane archiwum.

Tak na pewno tego nie mogłeś ściągnąć.

Jaki plik ściągnąłeś ? Na 100% nie był to odrazu ten folder.

Powinieneś ściągnąć tylko jeden plik nazwa.iso :)

Foq66
komentarz
komentarz

A no rzeczywiscie rozpakowalem ten plik iso, ale ja jestem glupi i tępy :P to mam nagrac ten plik iso na płyte??

Kamix
komentarz
komentarz

Nie jako dane!

Tak jak w tym poradniku, który Zarov podał kilka postów wyżej :)

Foq66
komentarz
komentarz

Ok,jutro sie z tym skoncze bawic i dam plusy,ale jeszcze sie bede pytal.

nitro07
komentarz
komentarz

jakim programem nagruwasz płyty ?

najważniejsze, żebyś w opcjach programu wybrał nagraj płytę z obrazu *.iso i wskaż plik z obrazem iso Linuksa

piku
komentarz
komentarz

Prosto:

W Nero robisz to tak:

Z głównego menu Nagrywarka->Nagraj plik obrazu. Nawigujesz sobie do folderu gdzie masz ściągnięty plik z obrazem, i go wypalasz.

Foq66
komentarz
komentarz

Moge to nagrać na dvd?? :P

piku
komentarz
komentarz

Możesz, dane to dane, im bez różnicy czy zapiszesz to na CD czy DVD ;) Tylko zrób to po bożemu :haha:

Foq66
komentarz
komentarz

A więc tak. włączyłem to livecd : nie dało sie zmienic rozdzielczosci monitora,nie mialem internetu (na plytach ze sterownikami do routera i karty sieciowej niepisze zeny wspolpracowaly z linuxem),wiec chyba nic z tego niewyjdzie,zostane przy orginalnej Viscie...A, i jeszce niebylo polskiego jezyka.

piku
komentarz
komentarz
nie dało sie zmienic rozdzielczosci monitora,

Instalujesz sterowniki nVidii

nie mialem internetu (na plytach ze sterownikami do routera i karty sieciowej niepisze zeny wspolpracowaly z linuxem),

Koło zegarka powinien być aplet sieciowy i tam grzebiesz ;)

A, i jeszce niebylo polskiego jezyka.

Jak już sieć zrobisz to instalujesz PL z sieci :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.