x-kom hosting

Urządzenie wielofunkcyjne za około 250zł

Kuba7
utworzono
utworzono

Szukam znajomemu drukarki z tanimi tuszami (zamienniki) i w miarę normalnej cenie. Mój Canon MG5650 sprawuje sie bezbłędnie już 3 rok, komplet tuszy kosztuje 10zł. Poleciłem tą drukarkę ale niestety nowej za te pieniądze nie kupimy. Proponowałem MG5750 ale tusze są 3x droższe, znajdziemy coś w tej cenie z WIFI o podobnej specyfikacji do MG5650/MG5750? 

Badger20k
komentarz
komentarz

Brałbym albo takiego Canona albo Epsona. Oba urządzenia mają wifi i drukują naprawdę dobrze. Wiadomo jak jest, im droższa drukarka, tym tańsze tusze (i zamienniki). Epson ma dość niedrogie.

Kuba7
komentarz
komentarz (edytowane)

Dziękuje, wybierzemy którąś z tych :)

Badger20k
komentarz
komentarz

Cieszę się, że mogłem pomóc :)

  • 4 miesiące później...
slaweksala
komentarz
komentarz

Witaj.
Budżet który założyłeś jest dość niski.
Osobiście sugerowałbym dołożyć do zakupu drukarki i jak np. w przypadku epsona drukować za grosze na oryginalnych materiałach eksploatacyjnych.
Przykładowo do urządzenia epson są dołożone tusze o bardzo dużej wydajności.
Stosowanie zamienników niekorzystnie wpływa na głowicę drukującą. Stosując zamienniki narażasz się również na utratę gwarancji na urządzenie.
Poniżej przesyłam link do urządzeń które powinny Cię zainteresować:
Ranking Dynamiczny

 

Jak można zauważyć, koszty eksploatacji są najniższe w Epsonie, natomiast biorąc pod uwagę założony budżet najkorzystniej wypada Canon:
 

image.png.c903cf79ca2e8e817e10cae924bb0063.png

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.