x-kom hosting

Drukarka do 550 zł

daria791
utworzono
utworzono

Witam,

 

Chce kupic drukarkę do 550 zł, zależy mi na wydajności i niskim koszcie utrzymania.

Głownie drukuje dokumenty.

 

Z góry dziękuje za pomoc  :rolleyes:

IdCzarek
komentarz
komentarz

Kolor czy mono? Jak duzo drukujesz miesiecznie?

daria791
komentarz
komentarz

wolałabym kolor, myślę, że ok 500 stron

DrTusz.pl
komentarz
komentarz
14 godzin temu, daria791 napisał:

Witam,

 

Chce kupic drukarkę do 550 zł, zależy mi na wydajności i niskim koszcie utrzymania.

Głownie drukuje dokumenty.

 

Z góry dziękuje za pomoc  :rolleyes:

 

Cześć!

Jeśli głównie drukujesz dokumenty, zdecydowanie radzę kupić drukarkę monochromatyczną (czarno-białą). 

Do zaproponowania mam dwa, tanie w zakupie i utrzymaniu modele:

1. Jeśli nie potrzebujesz WiFi model  Brother HL-1110E będzie idealny. Drukarka obsługuje toner z symbolem TN-1030,  w moim sklepie ten toner kosztuje 68,99 zł, jest wydajny na 1000 stron, czyli koszt wydruku jednej strony to 6,90 gr. Drukarka prosta w użyciu, bez zbędnych bajerów.

2. Jeśli jednak wolisz nie być uwiązana kablem i potrzebujesz połączenia WiFi to model Brother HL-1222WE spełni Twoje oczekiwania. Drukarka laserowa z WiFi, kompaktowy rozmiar, wygodna obsługa, prędkość druku do 20 str./min., obsługuje toner o symbolu TN1090, który jest wydajny na 1500 stron. W moim sklepie ten toner obecnie kosztuje 68,99 zł, zatem koszt wydrukowania jednej strony to 4,60 gr. Model obsługuje aplikację Brother iPrint&Scan, która umożliwia bezpośrednie skanowanie do i drukowanie z urządzeń mobilnych, takich jak iPhone, iPad oraz tabletów i smartfonów korzystających z systemów Android czy Windows Phone.

 

Pozdrawiam, Rudy z DrTusz.pl  

ueko
komentarz
komentarz

Jeżeli może być laserówka, to polecam  Drukarka HP LaserJet Pro M12a. Szybki i wydajny sprzęt.

SaveYourself
komentarz
komentarz (edytowane)
Dnia 6.04.2018 o 13:32, daria791 napisał:

wolałabym kolor, myślę, że ok 500 stron

 

Np. Epson L310, tutaj z tuszami zamkniesz się w 600 zł.
Z tańszych atramentówek raczej omijaj HP, są kiepskiej jakości urządzeniami.
 

  • Dobra wypowiedź 1
komputerowamaniaczka
komentarz
komentarz

Trochę droższe, ale też dobre jakościowo możesz znaleźć na supportart.pl. Oferują drukarki Epson, na stronie są też wszystkie niezbędne dodatki. 

 

Breaky83
komentarz
komentarz (edytowane)

daria791

 

w tej kwocie nic innego jak propozycja  SaveYourself czyli Epson L310 tutaj w dobrej cenie:

EPSON L310 DRUKARKA

to bardzo wydajna opcja tusze 4 za ok 100 zł 13 000 stron w trybie monochromatycznym i 6500 stron w trybie kolorowym , poza zasięgiem u konkurencji, koszty wydruku bardzo niskie, jedynie kto może się troszkę równać to Canon PIXMA G1400, ale też pozostaje lekko w tyle.

osobiście ja już inwestowałbym w urządzenie wielofunkcyjne aby mieć tez skanowanie i kopiowanie wtedy :

Epson L382

ale jeśli nie korzystasz wystarczy L310. Pozdrawiam :)

 

 

  • 3 tygodnie później...
FixSerwis
komentarz
komentarz

Ze swojej strony mogę polecić urządzenie wielofunkcyjne od Brothera - mimo minimalnie większych kosztów zakupu, to powinno się zwrócić przy w miarę taniej eksploatacji. 

  • 2 miesiące później...
slaweksala
komentarz
komentarz

Witaj.
Bardzo ważną rzeczą jest określenie, czy potrzebujesz samej drukarki, czy urządzenia wielofunkcyjnego.

Istotną kwestią, jest również orientacyjna ilość wydruków jaką będziesz wykonywać na takim urządzeniu.
Jeśli interesuje Cię sama drukarka bardzo fajnym rozwiązaniem jest drukarka z systemem ITS, czyli z dolewanymi tuszami.
Poniżej przesyłam link do rankingu dynamicznego:
Ranking Dynamiczny

Jak można zauważyć koszty eksploatacji w drukarce Epson są bardzo niskie:


image.thumb.png.842b365537c74d2d245160601e55c39c.png

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.