x-kom hosting

[Rozwiązany] jaki telefon 400-500zł 04/2008

badDog
komentarz
komentarz

Kurcze to ja już nic nie wiem ;/

Zapewne nie opłaca się wydawać więcej na telefon niż 300zł. mętlik w głowie <szał> ;)

miskiewicz4343
komentarz
komentarz (edytowane)

skasowano

badDog
komentarz
komentarz

Dodam do tematu, że kompletnie nie zależy mi na aparacie w komie, jak dla mnie to dodatek, mało potrzebny, bo mam lepszy sprzęt do robienia fotek. 1.3mpx wystarcza na maxa ;), zastanawiam się, czy na tych modelach co Panowie i drogie Panie wymieniacie da się obejrzeć teledysk, albo jakiś filmik. Kolega ma motorolę v3 i u niego ładnie śmigają filmiki. Teraz jest chyba tak, że to standard?

darek029
komentarz
komentarz

jak Ci zależy na ogladaniu filmach itp to nokia 6630 :)

Krystian_
komentarz
komentarz

Bierz 6300, e50 albo k800i...

badDog
komentarz
komentarz

ale chyba filmiki chodzą nawet na 3310 classic, jestem zmienny jak cholera, ale teraz myślę o nim :D

darek029
komentarz
komentarz

Ja mam k800i jak filmy oglądam to całkiem spoko,Dosyć duży wyświetlacz,kolory fajne,aparacik 3,2 mgp.....i jak dobrze dobrze poszukasz to za 450 masz nówke :) pzdr

Damieen
komentarz
komentarz

Ja bym radził Sony Ericssona k800i

O jego parametrach nei będę sie rozpisywał, odsyłam tutaj: >kLiK!<

Telefon taki chodzi na allegro >kLiK!< za 480 zł z przesyłka wychodzi jakies 500, w salonach operatorów cena przekracza nawet 600 zł.

Sam planuje teraz zakup takiego telefonu ;)

bartEEEk
komentarz
komentarz

Soniacza odrzuciłbym na pierwszym miejscu (te z joystick'ami). Miałem kiedyś T630 i 510i - dżoje to tragedia.

Za tę kwotę rozejrzał bym się w NOKII. Też właśnie kupuję sobie fona i za ok. 400zł możesz mieć świetną NOKIĘ 6280. Bardzo zaawansowany telefon (3G) w Erze nowy kosztuje grubo ponad tysiąc. Nowego na allegro można dostać za około 600zł ,a używanego w świetnym stanie, około 400zł.

Dodano:

Dość ciekawy jest też Samsung D900/900i. Mój kumpel go ma, wygląda świetnie, ale ma kilka wkurzających odgłosów (np. zoom w aparacie itd.)

Damieen
komentarz
komentarz
Miałem kiedyś T630 i 510i - dżoje to tragedia

no własnie, od czasu tych modeli wiele sie zmieniło, ostatnim mo0delem wypuszcznym przez SE w którym narzekano na awaryjny joy był k700i, którego ... posiadam od ponad 2 lat, od tego czasu ani razu nei wymianialem joya, zadnych problemów z nim nie bylo, dodam, że w szkole i na uczelni duzo gralem w gierki java, wiec joy byl 9ntensywnei uzywany :chytry2: Od modelu k750i joye w SE nie sprawiaja juz problemów, no chyba ze ktos nei dba o telefon :dobani:

bartEEEk
komentarz
komentarz

Mimo wszystko niewygodne są.

darek029
komentarz
komentarz

wcześniej miałem k750i i jakość nie narzekałem na Yoja teraz go mam mój kumpel i cały czas gra na lekcjach także Yoj jest cały czas w użytku i jakoś się nie zacina ani nic :) Dlatego Yoja nie sprawiają mi najmniejszego problemu :) Do Noki mam obrzydzenie :D ponieważ osatnio miałem super Nokie 6270 napjerw zpadł mi na dywan z łóżka i pękła szybka w obudowie i po jakimś tyG poszedł zasiegł ;/ Wystawiłem go na Allegro ktoś kupił wysłałem i odziwo paczka nie doszła ;/;/ ani kasy ani tela :(( Dlatego już nigdy nie kupje Noki :D jak coś może "n73" :P

Damieen
komentarz
komentarz
Mimo wszystko niewygodne są.

kwestia gustu ;)

tak czy inaczej argumenty typu kiepski yoj to juz raczej mit, w nowych moelach uportano sie z tym problemem ;)

marcin13135
komentarz
komentarz

heh jeśli chodzi o k750i niestety ten model nie obsługuje flash menu to działa na zasadzie takiej, że oszukujesz telefon że potrafi i w pewien sposób menu jest emulowane ale nie licz na płynność animacji... niestety flash menu na tym telefonie chodzą poprostu wolno - napewno jest to bajer ale trzeba się zastanowić czy warto, jednak na to pytanie musisz sobie sam

Gość
komentarz
komentarz

Brałbym e50/w810i ze zdecydowaniem na e50 ;-)

grzeg16
komentarz
komentarz
Brałbym e50/w810i ze zdecydowaniem na e50 ;-)

jestem za. ale symbian - dobra rzecz ale czasem się tel. tne. Pozatym nokia e50 jest genialnym telefonem, bo sam mam. :)

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

Osobiście polecam K750i, sam posiadam. Oprócz dużej funkcjonalności, jest bardzo przyjemny w kwestii wymiany sterowników :). Można podmienić sobie sterownniki dźwięku na te z W900i (super basy), lepsze sterowniki aparatu i wiele innych.

Jedyna rzecz, której nie polecam to wymiana firmware'u na ten z innego telefonu, może nam czasem fonik zemrzeć i być nie do podniesienia.

viphouse
komentarz
komentarz (edytowane)

A ja polecam k800i ;) Super fonik , dobry do tuningu :D Wystarczająco wyposażony ;)

badDog
komentarz
komentarz

kupiłem, nokię 3110, w sumie nie mieści się w przedziale cenowym, o którym pisałem, ale dzięki radom tutaj zebranych, podrzucających mi telefony potrafiłem wybrać ten odpowiedni dla mnie. Mam go już 4 dni i jest zupełnie wystarczający. pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.