x-kom hosting

Szukam podzespołów komputera. [1000-1200]

Lepik1992
komentarz
komentarz

Nie chce 1 tb. Miałem już 2 i szybko padły. 500 GB myślę że będzie ok. 

Youki
komentarz
komentarz

Wszystko zależy jak się trafi i tyle, zależy też jaka seria, model. Poza tym 500 GB to tylko 20-30 zł oszczędności.

janekosa
komentarz
komentarz

500 GB to praktycznie żadna oszczędność i wolniejszy dysk. Były wadliwe serie, np. Seagate 11. Takie Ci padły? ;) To co napisałem to bardzo niezawodny dysk

Lepik1992
komentarz
komentarz

ten procesor jest odrazu z chlodzeniem. Bo zamawiam juz ten zestaw

 

Youki
komentarz
komentarz

Tak, jest.

Lepik1992
komentarz
komentarz

zrobilem  jeden blad, jak anulowac zamowienie na tej stronie ?

Youki
komentarz
komentarz

Jaki błąd?

Jak jest coś niekompatybilne to będą dzwonić, możesz też wcześniej zadzwonić do nich.

 

Lepik1992
komentarz
komentarz

Komputer złożyłem. Podpiąłem zasilacz a komputer martwy . Czemu ?

Dobra komputer odpalił.  Tylko przy instalacji Windowsa nie działa mi myszka ani klawiatura a bez tego ani rusz. W biosie działa normalnie 

Myszka i klawiatura przestała w biosie całkiem działać. Nic a nic teraz już.  

Youki
komentarz
komentarz

Na jakie złącza masz klawiaturę i myszkę?

 

Lepik1992
komentarz
komentarz

Usb ale to była wina bo win 7 nie miał sterowników do usb 3.0 w sobie. Ale zainstalowałem już windowsa 10 64 bit.  Pojawił się Kolejny problem. Komputer działa gorzej niż diesel na mrozie. Uruchamia się 5 min a co gorsza na włączenie przeglądarki czeka się 10min i tak nic z tego bo się zamula tak że nic nie można zrobić. Sterowniki są wszystkie najnowsze pobrane z sieci . Dysk nowy ssd 

Youki
komentarz
komentarz

IDE czy AHCI masz ustawione?

Sterowniki do chipsetu wgrane? 

Cooler na CPU dobrze zamontowane, nie ma luzów?

Lepik1992
komentarz
komentarz

AHCI. Sterowniki są dobrze wgrane najnowsze z sieci pobrane, cooler żadnych luzow nie ma.

Youki
komentarz
komentarz

System oryginalny?

Pokaż temepratury podzespołów, zrzut ekranu z menedżera urządzeń oraz zadań.

Lepik1992
komentarz
komentarz (edytowane)

Sytemu jest oryginalny. Temperatury są optymalne i co lepsze procesor i pamięć ram nie są w ogóle obciążone. Wadliwa płyta główna czy dysk do reklamacji ?

Youki
komentarz
komentarz

Pokaż jeszcze zrzut ekranu z programu HD Tune, zakładka Health.

Lepik1992
komentarz
komentarz

Dysk był wadliwy. Wymienili i wszystko śmiga tylko pytanie. Bo pod bf4 na wysokich detalach i GTa v ta karta jest strasznie gorąca. Nic się jej nie stanie .?

Youki
komentarz
komentarz

Pokaż dokładnie jakie masz temperatury.

Lepik1992
komentarz
komentarz

Gdzie sprawdzę temp karty 

Youki
komentarz
komentarz

Przykładowo w programie HWmonitor.

 

Lepik1992
komentarz
komentarz

Oto temp. To sa optymalne.? Bo chcialem sprawdzic jak chlodzenie bo poprzednia moja karta miala 3 wiatraki i w ogole nie dawala az takiego ciepla. A ta jak przylozy sie palca do tego procesoru z drogiej strony to jest bardzo goracy

tempgpu.jpg

Youki
komentarz
komentarz

58 C podczas obciążenia to normalna temperatura.

Lepik1992
komentarz
komentarz

Czyli nie ma co się martwić. W sumie gta v mi działa na ultra detalach choć ustawiłem wysokie bo myślałem że będzie się bardzo grzać 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.