x-kom hosting

Plagiat, czyli kopiowanie opisów z naszego forum

grzegorzmce
komentarz
komentarz

Jej o co te problemy jeśli koleś zrobił sobie forum z takimi samymi opisami i artykułami to tylko + dla niego bo się coś nauczył. 99% osób jak szuka czegoś w google wchodzi na 1 strone wyników a jego tam się nie znajdzie ta strona tylko forum pc będzie. Chciałbym mieć tak zdesperowanych urzytkowników na mojej stronie. Sami piszecie że to dzieciaki po 12 lat jeśli tak jest to wróże im świetlaną przyszłość jeśli teraz potrafili taką stronke zrobić. Nawet fajnie ją wypozycjonowali między innymi dzięki Wam:) Tak prawde mówiąc to co wam zależy google odwiedza tą strone co kilka godzin więc wszystko jest zaindeksowane a oni będą mieli tylko kopie więc mało kto tam wejdzie. Jeśli chłopaki z tej strony to czytają to niech do mnie napiszą ja im z chęcią oddam moje forum do rozwoju ;)

mAgneS
komentarz
komentarz

to tylko + dla niego bo się coś nauczył
tak... nauczył się korzystać z opcji "kopiuj" i "wklej"
wróże im świetlaną przyszłość jeśli teraz potrafili taką stronke zrobić
jaką przyszłość?... kopiując cudze prace nie uczą się niczego dobrego... jak tak będą cały czas postępować, to nie będą potrafili sparafrazować nawet prostego zdania...
Tak prawde mówiąc to co wam zależy
Mi osobiście zależy na poszanowaniu praw autorskich. To piractwo jak każde inne... teraz mamy okazję stanąć po tej drugiej stronie... po stronie poszkodowanych...
piku
komentarz
komentarz

Banda złodziei i chamów. To że 'stworzyli stronę' o niczym nie świadczy, okradają nas i tyle :/

grzegorzmce
komentarz
komentarz

Piku masz racje ale rozmawianie z nimi nie ma sensu. Jak gdzieś kiedyś wyczytałem "Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Anonim1
komentarz
komentarz

Jest coś takiego jak http://www.interpatrol.pl ja już sprawę zgłosiłem tam o kopiowanie :D

Wcześniej również zgłaszałem sprawę i rozwiązali :D

Przemek
komentarz
komentarz

Informuj Nas o postępach.

grzegorzmce
komentarz
komentarz

Ooo to jest dobre bo na sciaga.pl jest mój artykuł to ich zgłosze:D Zgłaszałem plagiat a praca nadal tam jest! Tylko musze wiedzieć że to działa

stachunadachu
komentarz
komentarz

Witam !

Ja jako administrator forum HEXComputers chciałbym przeprosić wszystkich pokrzywdzonych, którym ukradłem posty. Obiecuje że do 24h wszystkie posty znikną. Myslę że mnie zrozumicie. Szczerze Przepraszam !

Z poważaniem:

Administrator HEXComputers !

Zarov
komentarz
komentarz

Zrozumiemy? W czym, w kradzieży? Zrozumieć można kradzież bułki przez biedne dziecko ale coś takiego?

Też miło by było jeśli jesteś naprawdę adminem tego forum napisać ładną wiadomość do wszystkich użytkowników forum via email z przeprosinami i potem usunać nasze arty. Myślę że to jest dobra ugoda.

bizon11
komentarz
komentarz
Ja jako administrator forum HEXComputers chciałbym przeprosić wszystkich pokrzywdzonych, którym ukradłem posty. Obiecuje że do 24h wszystkie posty znikną. Myslę że mnie zrozumicie. Szczerze Przepraszam !

Jeśli nie znikną to myślę ze sprawą zajmie się organizacja podana przez @grzegorzmce

Jeśli ona nie da rady to inna...

Po za tym jaką mamy pewność że jesteś adminem hexcomputers?

----

Edit

Zarov mnie wyprzedził ;]

W 100% zgadzam się z jego zdaniem.

Gość
komentarz
komentarz
Po za tym jaką mamy pewność że jesteś adminem hexcomputers?

Dowiemy się po 24h.

@EDIT.

Raczej jest. Wejdźcie na www.hexcomp.pl i przeczytajcie ogłoszenie na górze.

Zarov
komentarz
komentarz

KiceK dziękujemy za zainteresowanie ale załoga forum da sobie świetnie radę.

Stachunadachu jest adminem tego forum, potwierdziłem to rozmawiając z nim na gg.

stachunadachu
komentarz
komentarz

Posty usunięte ! :evil:

POZDRAWIAM !

Anonim1
komentarz
komentarz
Posty usunięte ! :evil:

POZDRAWIAM !

I bardzo dobrze.

Pozdrawiam :D

  • 4 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz
Dziwnie "podobne", prawda?

dokładnie takie same

Zarov
komentarz
komentarz

Nie dokładnie bo wprowadził lekkie zmiany, ale to nie zmienia faktu ze to plagiat. Gość ma u nas konto.

pokemon
komentarz
komentarz

Ja dużo widzę for które kopiują, ale niektórzy piszą skąd pochodzą.

  • 3 miesiące później...
Mattix95
komentarz
komentarz

Gdzieś widziałem niemal identyczną stronę ( pod względem nazw kategorii ) ale niestety nie pamiętam nazwy strony . For o tematyce komputerowej jest sporo ale teraz będę bardziej zwracał uwagę na to .

  • 2 tygodnie później...
Mateusz J.
komentarz
komentarz

Rozmawiałem z Adminem tego forum.

Temat zostaną usunięte jeszcze dziś.

EDIT

Już zostały skasowane :)

  • 2 miesiące później...
Raxen
komentarz
komentarz

Wydaje mi sie dziwnie znajome:

http://darkwarez.pl/forum/viewtopic.php?t=920649

albo ja zle widze :lol2:

Psycholandia
komentarz
komentarz

Trzeba mieć konto, żeby tam wejść, zrób zrzut.

Raxen
komentarz
komentarz

plagiat1ac2.th.jpg

plagiat2gd2.th.jpg

Wydaje mi sie ze tego nie napisal niejaki "coop"

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.