x-kom hosting

JAKI WYBRAC PROCESOR I PLYTA GLOWNA SOCKET 939 ?

rifresz
utworzono
utworzono

JAKI WYBRAC PROCESOR I PLYTA GLOWNA SOCKET 939 ?

Mam na komplet 600zl

czy moze lepiej socket 754?

Kleskus
komentarz
komentarz

ja mam do sprzedania za 750 zł taki zestaw :

Asus A8N-E

Athlon 64 4000+ 939

Arctic Cooling Freezer 64 Pro, jak bys byl zainteresowany p[isz... ;p

rifresz
komentarz
komentarz

za 600 moge wziasc bo tyle mam tylko kasy Pozdrawiam

Kleskus
komentarz
komentarz

za 600 zl to nie =P

rifresz
komentarz
komentarz

AMD Athlon 64 3500+ BOX (Socket 939) Venice

zdecydowalem sie na ten procek ktora sprawdzona plyte glowna polecicie do niego?

rifresz
komentarz
komentarz

AMD Athlon 64 3500+ BOX (Socket 939) Venice

jak juz pisalem plytka ma byc pod ten procek

grafike mam na AGP wiec nie potrzebuje ze zintegrowana karta graficzna

I jak to zest ze zintegrowana?? wystarczy ze wloze swoja grafe to komp bedzie z niej kozystal czy najpierw musze wylaczyc jakos ta zintegrowana???

tazman
komentarz
komentarz

Nie musisz nic integrowac wystarczy że wsadzisz do slotu kartę grafiki, wyłączysz zintegrowana grafę w biosie i tyle

Master-cs
komentarz
komentarz

nie lepiej zainwestowac w am2? s939 umiera....

tazman
komentarz
komentarz

Umiera gdzie ?

Mój drogi na AMD 939 dokonywano największych oc, później pojawiły sie Core 2 i po wszystim. AMD 939 zastąpiono AM2 ze zintegrowanym kontrolerem pamięci, ale to nie był za dobry pomysł, juz nie są tak podatne na oc, a wcześniejsze wersje, aż miło Venice, San Diego rekordy biły. Nadto Jeśli nie ma kasy ti niech wybierze tę platforme

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Ale jak się bierze S939 to lepiej wziąć San Diego 3700+ niż Venice 3800+.

Kleskus
komentarz
komentarz

Popieram..

tazman
komentarz
komentarz

Odnośnie DFi krążą juz legendy a to ze względu na niesamowite możliwośći oc drzemiące w tej płycie, ma takie możliwości że tylko pozazdrościć ta płyta to bardzo dobry wybór

rifresz
komentarz
komentarz

Ale jak się bierze S939 to lepiej wziąć San Diego 3700+ niż Venice 3800+.

az taka roznica????? Bo mam okazje kupic tego venice za 310 z; idealnego na gwarancji

O plytce tesh czytalem duzo dobrego :) Szkoda ze bez gwarancji kupilem ale nowa prawie 500zl

OTO TEST MOJEJ PLYTY :)

http://pclab.pl/art16758-2.html

[ Dodano: 2007-02-25, 11:53 ]

http://www.allegro.pl/item168269815_4000_s...ko_u_mnie_.html

a mzoe najlepszym rozwiazaniem bedzie ten z linku ???

tazman
komentarz
komentarz

Raczej dobry wybór

Kleskus
komentarz
komentarz

Ja go mam i nienarzekam.... kreci sie na 3ghz ^^

rifresz
komentarz
komentarz

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=167962156

Kupilem ten procek w osttaecznosci :) Mysle ze w miara dobry zakup za te 300zl....

Bedzie dobry do plytki co ???

Powiedzcie mi jaki najmocniejszy procek odsluzy mi moja plytka? Bo nie moge sie nigdzie doczytac....

tazman
komentarz
komentarz

Wydaje się byc odpowiedni ale jak nie chcesz wydac za dużo zakup 3700 San diego deko mniejsza czestotliwość, a L 2 taka sama 1 Mb

rifresz
komentarz
komentarz

kupilem za puzno:P zostala mi jeszcze tylko karta graficzna i spzret bedzie skompletowany... jakas grafika do 400zl max Chodzi mi o to zeby odpalily gierki typu CARBON i szlo w nie plynnie grac :) Powiem ze nie ejstem graczem i dosc zadko gram :)

rifresz
komentarz
komentarz

A moglbys pzrejzec oferte z komputronika i wybrac cos podobnego ktora najbardziej sie oplaca??? BO z tamtad bede bral pamiec to za jedna droga bym zamowil :)

Mam takie pytanie czy przy doplacie ok 50zl bedzie duza roznica w osiagach karty?????

tazman
komentarz
komentarz

Zależy który model, a o jkie pamiątki ci chodzi

rifresz
komentarz
komentarz

GeIL 2 x 512MB PC-400 CL2.5 TE PAMIETKI BIORE

A grafe tak jak wczesniej prosilem wybierz jakas z komputronika ktora wedlug ciebie bedzie najlepsza z tego pzredzialu cenowego ok 400zl

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.