x-kom hosting

Jakie słuchawki ?

szagus
komentarz
komentarz

Mikrofon Xonar DGX?

Jakiego pilota?

LoosenUp333
komentarz
komentarz

Bo nie wiem co robi kwadratowy przycisk na srodku

 

mikrofon z cloudów do xonara podpięty

o to mi chodzi a konkretniej o zaznaczony przycisk

timthumb_Ink_LI.jpg

LogitFix
komentarz
komentarz

Nie wierzę że w XXI nie dołączają instrukcji obsługi do sprzedawanego sprzętu.

LoosenUp333
komentarz
komentarz (edytowane)

tzw. quick start guide dostałem i tam krótko mówiąc jest tylko podłączanie kabelków.

 

I POWIE mi ktos co to moze byc do cholery za problem ze od jakiegos czasu mi buczy strasznie mikro jak rozmawiam  rozmawiac na ts3 ? było to tak na integrze i xonarze tak jest i przy cloudach krakenach i jakims mikrofonie za parę złotych ?

 

Przeinstalowanie i to samo.

Edytowane przez LoosenUp333
LoosenUp333
komentarz
komentarz

Czy takie pierdzenie lekkie zawsze jest przy takich mikrofonach ?

szagus
komentarz
komentarz

Podepnij słuchawki i mikrofon bezpośrednio pod kartę dźwiękową, z pominięciem tego pilota - duża szansa, że pomoże.

  • Dobra wypowiedź 1
LoosenUp333
komentarz
komentarz (edytowane)

Podłączyłem do tyłu za pomocą jeszcze zwykłej przedłużki żadnych zmian nie ma. Ale martwi mnie to, że karta przy podpięciu mikrofonu od cloudów nic nie robi tak jak przy każdym mikrofonie innym. (dobrze wszystko podłączyłem)

 

Udało mi się włączyć mikrofon z tyłu ale pierdzi kolega mówi ale na skype rozmawiamy.

 

Edytowane przez LoosenUp333
szagus
komentarz
komentarz

Pobaw się ustawieniami karty, wzmocnieniem mikrofonu itp.

  • Dobra wypowiedź 1
LoosenUp333
komentarz
komentarz

A gdzie to konkretniej zrobić ? Chodzi o opcję w panelu sterowania ?

szagus
komentarz
komentarz

Panel sterowania oraz sterowniki do xonara - powinny być tam jakieś opcje, pozmieniaj coś, potestuj - może pomoże.

Sprawdź też mikrofon na innym urządzeniu np. na telefonie.

Buczenie może być też winą np. zasilacza komputerowego złej jakości.

  • Dobra wypowiedź 1
LoosenUp333
komentarz
komentarz

zasilacz to thermaltake smart se 730 w

szagus
komentarz
komentarz

No to powinno być ok.

  • Dobra wypowiedź 1
LoosenUp333
komentarz
komentarz

https://drive.google.com/file/d/0By2qT_jubdc5eFlKYkhsTmNtVUE/view?usp=sharing o takie cos mi chodzi

a zmienia coś, że karta znajduje się:

płyta.png

karta to gigabyte gtx 760 2gb 2 wentyle zajmuje 2 sloty w obudowie( w tym ten górny port pcie x1

szagus
komentarz
komentarz

Nie, może tu siedzieć, wręcz powinna.

Możesz przełożyć do jakiegokolwiek innego gniazda pci-e (tego długiego też) i powinna działać tak samo.

  • Dobra wypowiedź 1
LoosenUp333
komentarz
komentarz

Przy przedłużce bez pilota i z brak róznicy.

Aha i wiesz może czy co robi ten największy kwadratowy przycisk na tym "pilocie"

szagus
komentarz
komentarz

Nie wiem.

  • Dobra wypowiedź 1
LoosenUp333
komentarz
komentarz

masz jeszcze jakies inne opcje ?

szagus
komentarz
komentarz

Zobacz na innym urządzeniu, jak tam będzie działać źle to możliwe, że z mikrofonem jest coś nie tak i można go reklamować.

  • Dobra wypowiedź 1
LoosenUp333
komentarz
komentarz (edytowane)

Ok. Zaraz zobaczę na telefonie
 

Przy nagraniu na telefonie zero problemów

 

Chyba, że to wina komputera, bo jakiś czas temu przed zakupem tydzień czy dwa temu miałem taki sam problem tylko, że na starych słuchawkach krakenach i jakimś tanim mikrofonie oraz zintegrowanej karcie dźwiękowej.

Edytowane przez LoosenUp333
  • 2 tygodnie później...
LoosenUp333
komentarz
komentarz

@szagus myślisz, że jest sens zmienić win 10 na 7 i sprawdzić czy występuje taki sam problem ?

szagus
komentarz
komentarz

Jest szansa, że to pomoże, ale może okazać się, że tylko zmarnujesz czas. Generalnie na Win10 często są problemy z dźwiękkiem.

LoosenUp333
komentarz
komentarz

 

@szagus jutro zmieniam win 10 na win 7 zobaczę czy to pomoże. Jak już ustaliłem to buczenie nie jest winą ani karty dźwiękowej bo sprawdzałem na dwóch ani mikrofonu bo 3 różne sprawdzałem i przy obecnych cloudach na telefonie nic się nie dzieje. Sprawa jest o tyle komiczna, że buczenie występuje nawet przy odpiętym mikrofonie. Jak windows nie pomoże to który z podzespołów pc to może być? Mój PC: Intel i5 4690 K, Karta Gigabyte gtx  760 2gb 2wentylatory, Płyta z97 g1 sniper, ram 1x8gb 1600mhz crucial balistix, zasilacz thermaltake smart se 730 w gold 87% , dysk wd blue 1tb, napęd DVD asus, chłodzenie CPU SPC Fera 3, obudowa SPC Aquarius x70w, dźwiękówka xonar dgx.

szagus
komentarz
komentarz

Najprędzej zasilacz, może być to też awaria któregoś z kabli, jakieś przebicie elektryczne, płyta główna - ale wszystko to rzadkość.

LoosenUp333
komentarz
komentarz

WIndows nic nie dał

  • 1 miesiąc później...
LoosenUp333
komentarz
komentarz

Wymiania zasilacza nie pomogła. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.