x-kom hosting

Problemy z pingiem (ms)

pegasus001
komentarz
komentarz

Znajdz swoje miasto, polozenie twojego domu. Wybierz zeby btesy oranga pokazywal. Ktory najblizej ciebie to po tej stronie od okna postaw modem. Teraz praktycznie wszystki sa w lte (z wyjatkuem tych na wsiach)

Znajdz swoje miasto, polozenie twojego domu. Wybierz zeby btesy oranga pokazywal. Ktory najblizej ciebie to po tej stronie od okna postaw modem. Teraz praktycznie wszystki sa w lte (z wyjatkuem tych na wsiach)

Nalezy pamietac rowniez, ze w pewnych fodzinach, gdy duzo osob kozysta z nadajnika, siec best najbardziej obciazona. Np. U mojego wujka, majacego lte domowe z plusa, w dzien jest 2-3megabity, a w nocy (jakas 2 ) kolo 30megabitow. Dlatego tak jest, bo malo osob w nocy kozysta. W ktorych godzinach ci sie tnie, a w ktorych nie? 

 

Przeprowadz test o 16, 17, 22, 23 i wyslij screeny. Powinny sie mocno predkosci roznic. W nocy oczywiscie szybciej by dzialalo, bo mniej osob korzysta, a w dzien, jak ludzie wracaja z pracy, korzystaja i tak obciazaja btsy

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

W menu mapy zmień na UKE, jeśli wyszukujesz LTE.

pegasus001
komentarz
komentarz (edytowane)

I jak?

Wojtasovsky
komentarz
komentarz

Minęło kilka dni i powiem wam, że po przestawieniu routera bliżej do okna ping już tak nie skacze i jest dobrze (przynajmniej na razie). Jak coś będzie nie tak to napiszę, może znowu tacy dobrzy ludzie jak wy mi pomogą ;D Dziękuje wszystkim za pomoc ! 

pegasus001
komentarz
komentarz

Zycze Ci milego grania :)

  • 2 tygodnie później...
Wojtasovsky
komentarz
komentarz

Niestety problem nie został rozwiązany, a moje nerwy są coraz słabsze.

 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Określiłeś gdzie znajduje się nadajnik LTE, z którego korzystasz ?

Wojtasovsky
komentarz
komentarz

Tak, pół kilometra ode mnie

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Udostępnij neta poprzez telefon i zobacz czy problem wzrostu pinga się powtarza. Pamiętaj, że w czasie testu nikt inny nie może korzystać z neta. Ty także nic nie ściągaj.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.