x-kom hosting

masakra gigabyte gtx 1060 6gb

rekpietja
komentarz
komentarz

Kreciles wiatraki do 75, 80, 85 procent? Wg zasady przy różnych wartościach jeden z wiatraków wydaje dziwny dzwiek.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

banditoss360
komentarz
komentarz
Dnia 6.12.2016 o 21:52, Rotmiszcz napisał:

Wiecie co.... Od miesiaca mam Gigabyte gtx1060 windforce 6gb. Brak jakich kolwiek problemow... halas ? Jaki halas. Karta na uber w wiesku 58c oraz wiatrak cichy, nie rozumiem was

Fakt karta cicha, ale zwróciłem drugą sztukę bo druga mniej ale tez halasowalo chyba łożysko od ok 80%do 88% a nie po to płaci sie 1300 żeby denerwował Cię klekot jednego wentylatora, więc ciesz się że Ci się trafiła dobra sztuka, i nie mówię tu o szumie wentów tylko specificzne grzechotanie... a podczas grania jak karta osiągała ok 64 stopnie to akurat wentylatory pracowaly w granicach 75-80% i to pyrkalo, gdyby nie to, to bym nie odsyłał bo karta spoko ale trafilem widocznie na takie egzemplarze...

ishockyou7
komentarz
komentarz
Dnia 5.12.2016 o 20:01, Konfederat napisał:

W kilka dni na pewno się nie zakurzyła.Sprawdź jak będzie, w grach.

 

Nie wiem o co chodziło, ale sytuacja sie poprawila i od dluzszego czasu w idle, przegladanie neta sluchanie muzyki itp temp 33 +/- a ostatnio gram tylko w FPSa warrock i pare min wiedzmina 2 to temp nie przekracza 50 bo przy tylu zmieniala kolor. Potestuje jeszcze na GTA V itp. i dluzej wiedzmin itp.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.