x-kom hosting

Zakup Karty Graficznej

Youki
komentarz
komentarz

Jak chcesz zostawić pamięci RAM to szukaj używanego I7 4770 oraz do tego nową płytą MSI B85 G43
 


 

 

fnkxx
komentarz
komentarz

a coś mocniejszego >650w ? w cenie 250max ?

rafalluz
komentarz
komentarz

Nie ma dobrych nowych w tej cenie, poza tym po co, skoro podane i tak wystarczą z zapasem?

fnkxx
komentarz
komentarz

A mam pytanie ponieważ się nie orientuje ...ten vero ma piny które będą pasować go gtx960 ? bo wiem że sa jakieś 2x6 itp ale kompletnie sie na tym nie znam :)

rafalluz
komentarz
komentarz

Ma wszystkie kable jakich potrzebujesz.

fnkxx
komentarz
komentarz

Dziękuje bardzo za pomoc :) Zamówiłem gtx960 4gb z asusa i vero m1 ...nadal zastanawiam się nad procesorem od intela jaki wybrać i jaką płytę główną , chciałbym kupić obie te rzeczy jako nowe nie uzywane :)

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz
16 godzin temu, fnkxx napisał:

nadal zastanawiam się nad procesorem od intela jaki wybrać i jaką płytę główną

Budżet ? jaka obudowa będzie do tego ?

fnkxx
komentarz
komentarz

Budżet na ten moment to 1100 zł ale myśle że jeszcze 200 dam rade załatwić :) , obudowa http://allegro.pl/obudowa-case-pro-925b-bz-miditower-front-1x-usb-3-i6256621039.html

https://www.morele.net/procesor-intel-core-i5-4460-3-2ghz-6mb-box-bx80646i54460-636603/ Co sądzicie o tym procesorze do gier ? :) i jesli mozna o porade w kwestii płyty głównej pod ddr3 :)

fnkxx
komentarz
komentarz

Nadal nie rozumiem jak 2.8ghz jest lepsze od 3.2 :blink: A płytę bym wolał pod ddr3 bo nie chce mojej pamięci wymieniać ew dokupie więcej :) 

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz
Godzinę temu, fnkxx napisał:

Nadal nie rozumiem jak 2.8ghz jest lepsze od 3.2 :blink:

Nowsza architektura i mocniejszy wątek klik.

Godzinę temu, fnkxx napisał:

A płytę bym wolał pod ddr3

Tu już DDR4, i tak mieścisz się praktycznie w budżecie.

fnkxx
komentarz
komentarz

Okej dzięki za objaśnienie :) a mógłbyś podesłac jakąś dobrą płyte pod ddr3 ? :) i mam pytanie czy ten i5 który podesłałeś spokojnie będzie dawał rade we wszystkich grach ? Bo już byłem pewien że kupie 4460 ale teraz to już nwm :( 

Youki
komentarz
komentarz

Poza tym 6402P podczas obciążenia i tak ma taktowanie 3.1 GHz.

Pod Skylake DDR3 nie ma sensu pakować.

 

fnkxx
komentarz
komentarz (edytowane)

http://allegro.pl/procesor-intel-i5-4460-3-2-ghz-box-fv23-i6324133686.html znalazłem tutaj w miare tanio 4660 i chyba na niego się zdecyduje , nie będę kombinował a myślę że i tak wszystkie gry mi będą chodzić , prawda ? ..kwestia tylko jaką dobrą płyte główną pod ddr3 :) Hmmm jakieś opinie porady ?

Edytowane przez fnkxx

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.