x-kom hosting

Mysz i klawiatura do 300 zł

Szym3k
komentarz
komentarz (edytowane)

Mi chodziło o co innego - porównanie "zwykłego" Rivala i Rivala 300. Gdzieś czytałem, że są to dokładnie te same myszki. Rival 300 ma tylko poprawione gumki, które później zostały wprowadzone do zwykłego Rivala. A numer 300 dodali dlatego, żeby podkreślić, że jest to jakby nowy model z którym nie powinien się kojarzyć problem z gumkami. czy ktoś wie o jakiś innych różnicach między nimi?

 

Kebab a czemu uważasz, że dla Ciebie lepsza by była Zowie? Kształt, brak podświetlenia czy coś innego?

 

P.S. 

Dostałem przed chwilą odpowiedź ze sklepu SS, że w nowych wersjach Rival'a ten problem nie występuje, ale w razie czego podlega gwarancji.

oyamakarate
komentarz
komentarz

Ja mam swojego rivala od ~9 miesięcy i guma jest w bardzo dobrym stanie. Końcówka 300 została dodana żeby ludzie oddzielali zwykłego rivala od wersji 100. Jedyną różnicą ta guma.

KEBAB84
komentarz
komentarz

Ja mam swojego rivala od ~9 miesięcy i guma jest w bardzo dobrym stanie. Końcówka 300 została dodana żeby ludzie oddzielali zwykłego rivala od wersji 100. Jedyną różnicą ta guma.

dokładnie.

 a Zowie ma inny kształt i możesz ją dobrać pod swój chwyt, masz wybór z przynajmniej 8 modeli, jakosciowo to ta sama półka co Rival.

Szym3k
komentarz
komentarz

Witam,

W piątek kupiłem Rivala. Póki co jestem bardzo zadowolony choć cały czas uczę się tej myszki.

Pozostaje jeszcze kwestia klawiatury. Myślę o zwiększeniu budżetu do 200 zł - ważne żeby była z antighostingiem, chyba z podświetlaniem no i oczywiście żeby była wygodna.

kuba27191
komentarz
komentarz

Witam,

W piątek kupiłem Rivala. Póki co jestem bardzo zadowolony choć cały czas uczę się tej myszki.

Pozostaje jeszcze kwestia klawiatury. Myślę o zwiększeniu budżetu do 200 zł - ważne żeby była z antighostingiem, chyba z podświetlaniem no i oczywiście żeby była wygodna.

natec genesis rx66 - antyghosting, 3 kolory podświetlenia, kabel w oplocie. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.