x-kom hosting

Wybór drukarki

Paw565
utworzono
utworzono

Witam! Jak u góry. Moje wymagania to:
- możliwość dolewania tuszu
- szybkość drukowania
- cena max 500zł, ale otwarty jestem na wszystkie propozycje
Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

jurek776
komentarz
komentarz

 możliwość dolewania tuszu - wątpie czy jest to możliwe

Paw565
komentarz
komentarz

W moim byłym Espon Stylus SX 218 (czy jakoś tak) się dało.

fikusik
komentarz
komentarz

 możliwość dolewania tuszu - wątpie czy jest to możliwe

po dolewać tusze, teraz zamienniki mają tak przystępne ceny i wysokoą wydajność, że nie ma sensu bawić się w dolewanie

Dżony2
komentarz
komentarz

Jakoś nie jestem zwolennikiem dolewania tych tuszy...kiedyś to robiłem w Lexmarku i najlepiej to nie wyglądało. Wybrałbym lepiej coś w stylu takiego Brothera DCP J105.

fikusik
komentarz
komentarz

Jakoś nie jestem zwolennikiem dolewania tych tuszy...kiedyś to robiłem w Lexmarku i najlepiej to nie wyglądało. Wybrałbym lepiej coś w stylu takiego Brothera DCP J105.

ale po co dolewać tusze jak można spokojnie kupić dobrej jakosci zamienniki w rozsądnej cenie, myślę, że takie dolewanie nie ma największego sensu.

Paw565
komentarz
komentarz

Przekonaliście mnie do zamienników. Jakieś propozycje drukarek?

Baikal
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeżeli nie potrzebujesz kolorowej drukarki to tylko laser - wydajność jest bardzo duża nic nie zasycha mam od dawna i nic nie mogę zarzucić - najlepiej na 85A lub starsze 12a(regenerowane/zamienniki obojętnie) - drukowanie wychodzi super tanio mam już dosyć starego HP 1018 (12a tonery ) - na studiach drukowałem bardzo duże ilości stron nigdy nie było problemu, drukarka może stać długi czas nie ruszana i nic się nie zatyka jak w atramentowych.

 

z 85A możesz np zastanowić się nad HP P1102w 315zł i masz drukarkę z wifi + usb tanie tonery nic tylko drukować ;)

 

drukarka:

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=qd&string=P1102w&search_scope=category-4584&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-dyn-fuzzy-v1-ele-1-5-1130

 

tonery:

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=qd&string=p1102w&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-dyn-fuzzy-v1-ele-1-5-1130

Edytowane przez Baikal
Paw565
komentarz
komentarz

Zastanawiałem się na HP PHOTOSERIES 7510. Znajomy ma i szybko drukuje. Co myślicie?

Dżony2
komentarz
komentarz

Myslę, że taki Brother DCP J100 będzie dobrym wyborem takiego urządzenia wielofunkcyjngeo.

mgie45
komentarz
komentarz

Potrzebujesz koloru?? Bo jak nie to lepszą opcją będzie laser

fikusik
komentarz
komentarz

ale laser tylko jak rzadko korzystasz z drukarki, atrament przy częstym drukowaniu

IdCzarek
komentarz
komentarz

popatrz na rozwiązania epsona ITS drukujesz atramenetem za grosze ...

Dżony2
komentarz
komentarz

Byłbym za tym Brotherem jednak:0

mgie45
komentarz
komentarz

Czemu laser tylko przy niewielkiej ilości wydruków?? Lasery są dużo ekonomiczniejsze od atramentów.


Czemu laser tylko przy niewielkiej ilości wydruków?? Lasery są dużo ekonomiczniejsze od atramentów.

IdCzarek
komentarz
komentarz

no jak chcesz szybko kupować nową to ok :)

fikusik
komentarz
komentarz

laser sprawdza się jeśli rzadko drukujesz bo tonery nie zasychają. 

Paw565
komentarz
komentarz

Tak potrzebuje koloru. Czyli ten Brother najlepszy?

IdCzarek
komentarz
komentarz (edytowane)

i są ekonomiczniejsze - wystarczy dobrze wybrać (laser)

 

brothera atrament był nie kupił

 

lepiej epsona ITS

Edytowane przez IdCzarek
Paw565
komentarz
komentarz

Dasz linkacza?

fikusik
komentarz
komentarz

jak mam atramentówkę brothera i zamienniki activ jeta i nie mogę narzekać ani na drukarkę, ani na zamienniki. IdCzarek dlaczego masz taką opinię o tym producencie drukarek?

IdCzarek
komentarz
komentarz

linka? wejdź na centrumdruku masz jak na dłoni

 

Nie mam nic do producenta - chodzi mi o jakość stosowanych zamienników przez które padają głowice.

Paw565
komentarz
komentarz

Dobrze dzięki za wszystkie wypowiedzi. Di zamknięcia.

fikusik
komentarz
komentarz

ja jeszcze dorzucę może brothera, bez problemu dostaniesz do niej zamienniki a to wazne jak dużo drukujesz.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.