x-kom hosting

Wybór myszki

Paw565
utworzono
utworzono (edytowane)

WITAM! Mam problem z doborem myszki. Poszukuję gryzonia do grania. Cena: dowolna. Bardzo bym chciał, żeby myszka miała konfigurowalne podświetlenie. Zastanawiałem się nad Razer Deathadder Chroma (chyba każdy wie o jaką myszkę mi chodzi). Z góry dziękuję za pomoc.

ValiooX
komentarz
komentarz

Do jakich gier jest Ci myszka potrzebna ?
Jaką podkładkę masz.

Paw565
komentarz
komentarz

Mam jakąś zwykłą podkładkę z Biedry za dychę. Możecie polecić podkładkę. A mycha do FPS.

ValiooX
komentarz
komentarz

Jak mycha do FPS jeśli chodzi o wydajność i wygodę to Zowie FK1 + Steelseries QcK+ / Taito king size

 

Jak taniej to Rival 100  + ta sama podkładka

Paw565
komentarz
komentarz

A ten razer co podałem wyżej?

Paw565
komentarz
komentarz

WITAM! To co u góry. Lepiej wymienić myszkę na Razer Deadadder Chroma (obecnie jakiś Logitech za 30zł), czy lepiej wymienić słuchawki na Razer Kraken 7.1 Chroma (obecnie A4tech Bloody G501). Aha noi może zła kategoria, ale nie wiedziałem jaką wybrać. Z góry dzięki za pomoc.

ValiooX
komentarz
komentarz

Zdecydowanie myszke.
DA chroma jest fajna ale sa lepsze gryzonie.

Paw565
komentarz
komentarz

Ja chciałem nowy wątek z tum utworzyć. Ten Tapatalk... A wiesz może jak usunąć posta lub wątek przez tapatalka?

xSentix
komentarz
komentarz

Zdecydowanie lepiej wymienić myszkę, jak będziesz chciał wymieniać te słuchawki to nie bierz tego gówna Razer Kraken. Są po prostu przereklamowane. Polecam od siebie HyperX Cloud czy Qpad QH-90, są naprawdę genialne. Deathadder jest spoko, ale myślę, że lepszym wyborem była by Zowie FK2 czy też Steelseries Rival.

  • Dobra wypowiedź 1
Paw565
komentarz
komentarz

Dla mnie ważna jest jedna rzecz: konfigurowalne podświetlenie. Więc jaką myszę możecie polecić?

xSentix
komentarz
komentarz

Do czego ci jest to takie ważne?

Paw565
komentarz
komentarz

Bardzo podoba mi się takie rozwiązanie. Jakieś propozycje?

xSentix
komentarz
komentarz

Sorry, rozumiem Twój wybór, to ty tu kupujesz, ale to, że Ci się podoba to tak trochę Kappa. Grając i tak nie patrzysz na myszkę. Jeśli już jednak miałbym coś doradzić to podałbym SS Rival 100/SS Rival 300

Paw565
komentarz
komentarz

Ok a dałbyś linki?

Paw565
komentarz
komentarz

A jakie są główne różnice między Rival 100 a Rival 300?

ValiooX
komentarz
komentarz

Tutaj w sumie najlepiej byłoby gdybyś wybrał.

Wolisz mieć lepszą precyzyjną myszkę czy gorszą z bajerami światełkami itp.

Paw565
komentarz
komentarz

Z tego co wiem to rival 300 ma dpi do 6500 a rival 100 ma dpi do 4000. Czy występują jakieś inne różnice?

ValiooX
komentarz
komentarz

A będziesz używał 6500 dpi ? ... 
Najlepsza myszka gamingowa jaką jest Zowie FK1 / FK2 mają 3200 DPI max :)

Paw565
komentarz
komentarz (edytowane)

Myśle że Rival 100 jest ideolo dla mnie. I tak raczej nie użyję tego 4000 dpi ale gdyby był monitor 4K to w przyszłości może się przydać. Dobra biore ją thx za pomoc.
Temat do zamknięcia.

xSentix
komentarz
komentarz

Co do podkładki polecam Natec Genesis M12 Maxi 

Paw565
komentarz
komentarz

Co do podkładki polecam Natec Genesis M12 Maxi

A czy nie lepiej będzie podkładkę od SS, skoro myszka jest od SS?
xSentix
komentarz
komentarz

Nie ma to znaczenia, Qck są mniejsze, tamta co podałem jest super duża, zobacz sobie jej zdjęcia.

ValiooX
komentarz
komentarz

Nie ma to znaczenia, Qck są mniejsze, tamta co podałem jest super duża, zobacz sobie jej zdjęcia.

Bzdury :)

QcK oraz Roccat Taito Kingsize to najlepsze szmacianki :) 
450x400 to mało ? Mogę Tobie zdjęcie podesłać :)

Paw565
komentarz
komentarz

Ja właśnie nie chcę jakieś mega podkładki. Poproszę linka jak cuś :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.