x-kom hosting

Problem z gv-r928xoc-3gd/ procesor/ płyta główna?

Gość
komentarz
komentarz

sprawdz na 2 pozycji i daj mi równiez bios z tej poz.

AdRain
komentarz
komentarz

http://speedy.sh/KugNh/bios2.rom
 

wrzucam, drugiego biosa, rozpoczynam sprawdzanie, jak wywali błąd wrzucę zdjęcie.


ediT: dalej wali tym samym bsodem, nie ma co wrzucać tego zdjęcia poraz nty.


EDIT: Na tym biosie, jak przestawiłem na drugą pozycje wywala jeszcze szybciej, nawet przy głupiej przeglądarce.

 

ściągnąłem taki program VMT, co testuje pamięci, test trwał chyba z 2h, co prawda nie wiem gdzie mi się zapisał log, ale takie coś mi wypluło po wszystkim:

 

Changing video mode to 640x480x16...OK
[2015-07-12 16:58:23] Test started for "Główny sterownik ekranu (AMD Radeon R9 200 Series)"...
Trying 16bpp RGB:565 mode...OK
Trying 16bpp RGB:555 mode...OK
Trying 16bpp BGR:565 mode...NOT SUPPORTED (Code: 80004001)
Trying 32bpp RGB:888 mode...OK
Trying 32bpp BGR:888 mode...NOT SUPPORTED (Code: 80004001)
[2015-07-12 18:18:44] Pass completed (0 errors found).
 

AdRain
komentarz
komentarz

 

A więc tak, wczoraj pograłem z 5h, na tym BIOSIe nic się nie zacieło, żadnych spadków FPSów, aktualnie pograłem z godzinke, w prawdziwy old school close combat w 2d, nie wiadomo z przed ilu lat, i grę dopiero wywaliło gdy postanowiłem włączyć youtube w tle, dosłownie po 3min wyrzuciło tego BSOD'a atikmpag, bla bla bla. Dodatkowo w czasie restartu wyskoczył komunikat: jeden z dysków ntfs bla bla, wymaga sprawdzenia spójności plików. i tam jakieś wczytywanie, czy to wina dysku teraz?! już mi ręce opadają. Czytałem  też gdzieś kiedyś na jakimś forum odnośnie tego atikmpaga po angielsku, że może być to wina dysku i trza czyś tam sprawdzić

Gość
komentarz
komentarz

i grę dopiero wywaliło gdy postanowiłem włączyć youtube w tle,

a musisz to robić ?

AdRain
komentarz
komentarz

No nie nie muszę :P ale muszę przyznać, że chyba jestem dzięki Tobie blisko rozwiązania problemu, oby się nie wywaliło podczas zwykłego grania. Co jest takiego niezwykłego w tym biosie? wcześniej wyrzucało na wszystkim nawet jak nie miałem uruchomione nic w tle.

AdRain
komentarz
komentarz

Ahh znowu wywaliło po 5min, teraz nic nie było w tle.  już sprawdzam kolejnego tego Biosa :)


Ahh znowu wywaliło po 5min, teraz nic nie było w tle.  już sprawdzam kolejnego tego Biosa :)

 

EDIT: To samo, odpaliłem na Wolrd of Warships wywaliło tego BSOD po 5min, najpierw wrócę do starego BIOS'a i zobacze w drugiej pozycji na karcie, potem zrobie to samo z tym. O ile ma to jakiś sens :)

  • 4 tygodnie później...
AdRain
komentarz
komentarz

Hop do góry temacie :)

 

Karta właśnie wróciła z serwisu, ze statusem naprawiono, dalej wali tym samym BSOD'em. Można powiedzieć, jestem lekko zdenerwowany. :)

 

http://www.speedyshare.com/cKmXT/ekran-smierci.jpg

AdRain
komentarz
komentarz

EDIT: no witam wszystkich cieplutko,

 

Wiem, że odpowiadam sobie w tym temacie sam sobie i jest całkiem smerfastycznie, z góry chciałem podziękować AGENT X  za próbę pomocy, aktualnie pożyczyłem zasilacz 750W, przeskos o 250, jednak nadal jest to samo :) po 30/40 min grania wyrzuca BSOD'a. Dodatkowo powiem, że na jakich starych grafikach 6670 radeon, chodzi wszystko w porządku. Jak już wspominałem grafika wróciła z serwisu gigabyte :)

  • 3 tygodnie później...
AdRain
komentarz
komentarz

Do góry temacie, karta wróciłą drugi raz zrobi z serwisu gigabyta napisali żę wymienili kodnensatory i rezystory, i testsowali przez 5h u siebie na GTA 5, u mnie dalej się robi to samo po maksymalnie godzinie grania wywala BSOD atikmpag.sys 000116 coś tam, komputer jest drugim serwisie w moim mieście 3 dzień i informatyk też powoli rozkłąda ręce... Nie wiem co mam robić :( jestem totalnie załamany, nie mam już nerwów do walki z tym komputerem.

Gość
komentarz
komentarz

Dlatego zawsze kupuje grafy na których nie ma serwisu w Polsce :P

  • Dobra wypowiedź 1
AdRain
komentarz
komentarz

Dlatego zawsze kupuje grafy na których nie ma serwisu w Polsce :P

I to jest odpowiedź na poziomie, na przyszłość będę wiedział :) aż dodałem punkt reputacji o ile to coś znaczy.

Gość
komentarz
komentarz

Albo robie

 

chuck_norris_szach_mat_w_zero_ruchach_20

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.