x-kom hosting

SP 1 na Viscie

Keyowiz
utworzono
utworzono

No właśnie czy opłaca się instalować. Co wprowadza ? Wiadomo coś o SP2 ?A i czy możecie podać link do pobrania ? Nie chcę wirusa.

Sean
komentarz
komentarz

O ile mi wiadomo to nie ma jeszcze oficjalnego sp...slyszalem ze ma wprowadzi niby duzo znacznych poprawek...

wujekrat
komentarz
komentarz

Ja wiem... Raczej nie ma potrzeby jak na teraz.

bartek
komentarz
komentarz

Sprawdzałem właśnie na stronie M$, to nie jest jeszce oficjalna wersja. Ja bym poczekał na twoim miejscu, kolega zainstalował i ma kilka błędów (np. panel sterowania uruchamia się raz na 5 prób). Za instalacją SP1 przemawia na pewno przyspieszenie systemu. Zużycie pamięci widocznie spadło. A czy coś jeszce to nie wiem. Czekamy na oficjalną premierę

ice-fenix
komentarz
komentarz

To może ja napisze moje odczycia po zainstalowaniu SP1 for Vista ;)

Więc tak:

-Znacznie przyspieszył kopiowanie plików (kopiowanie przebiega w takim tempie jak na XP.

-STSTEM JEST OCZYWIŚCIE STABILNY

SP1 SKŁONIŁ MNIE DO OSIEDLENIA SIĘ NA STAŁE W Microsoft VIŚCIE ;)

Polecam, bo naprawde warto

Kurzun
komentarz
komentarz

Dziś zainstalowałem SP1 i powiem Wam, że różnica jest znaczna. Po za

Znacznie przyspieszył kopiowanie plików

to ogólnie system w ogóle jakoś przyspieszył i stał się stabilniejszy .

Keyowiz
komentarz
komentarz

Dużo miejsca zajmuje ? Bo mój C ciągle sie zapycha. I może ktoś podać link do pobrania SP1 bo nie moge znalesc.

ice-fenix
komentarz
komentarz

No i oczwiście ze strony Microsoftu.

Wpisz we wyszukiwarce na www.microsoft.pl SP1 Vista i pobierz ;)

Keyowiz
komentarz
komentarz

A jeżeli mam wersję 32 bity to mogę sciągnąć ten SP1 do którego podał link Kurzun ?

Sean
komentarz
komentarz

a widzisz gdzies zeby to była wersja 64...ja nie wiedze wiec raczej możesz :) ...pozdrawiam

Keyowiz
komentarz
komentarz

I którą co mam pobrać ?

109129.jpeg

THX za odpowiedzi.

ice-fenix
komentarz
komentarz

Tę ostatnią raczej 548,5MB :P

Sean
komentarz
komentarz

plik *.exe powinien wystarczyc...czyli ten na dole :)

ostoyyya
komentarz
komentarz

SP1 pobralem ze stronki Microsoftu do Visty64 ( niestety testuje pirata ) i chodzi dobrze ta Vista64.

Po SP1 wydajnosc gierek lekko wzrosla 3dmark 2006 vista 12700pkt pod XP 13050 ujdzie.

Tez sie zastanawiam nad jedna rzecza jezeli testuje teraz pirata to czy mam dostep do wszystkich

aktualizacji ? ( Bylo ich do pobrania okolo 45 - tyle samo co miesiac temu ) Korzystam z jakiejs wersji

przeznaczonej dla DELL (OEM - mozliwe ze to jakis shit betowy ).

Ogolnie patrzac nie jest taki zly ten system jak masz 4GB i szybki dwurdzeniowiec.

//Każde następne pytanie o piracki system +10%. Kurzun

Kurzun
komentarz
komentarz

Aktualizacje masz wszystkie ale łamiesz nie jedno prawo - nielegalnego systemu a jakieś 3 paragrafy ;- ) Czyli 3x większy wyrok.

Sean
komentarz
komentarz

w sumie na forum tez o to nie powinien pytać :) nie pomagamy w piractwie

Kurzun
komentarz
komentarz

Wiem, wiem ale uświadomimy go tylko ;- ) Każde następne pytanie to +10%.

ostoyyya
komentarz
komentarz

A ja piratem nie jestem i co to za pomoc napisac ze moze tak sie dziac

chodzi mi o to ze jezeli jest faktycznie wiecej aktualizacji na oryginalne to wskakuje zaraz w auto i jade po oryginal

wiec nie rozumiem ciebie mam wydawac 300zł w ciemno jak mialem mozliwosc otrzymania kopii Visty z DELLA ?

Pirat to pirat bo to nie moje tylko pozyczone i przegrane z lapa.

Jak jest to samo to wskakuje ponownie w Xp'a i tyle a wy odrazu o lamaniu prawa

lamani prawa jest wtedy kiedy piracka kopie udostepniam komus a nie mam na wlasny uzytek.

takie jest prawo.

Nie pomagamy w piractwie naprawde ;/ a ja wspieram :/

Kurzun
komentarz
komentarz

Chodzi o to, że Ty otrzymujesz aktualizacje ważne + przeznaczone do laptopów della - nie wiem czy wszystkie. Instalowanie systemu przeznaczonego dla komputerów Dell to łamanie prawa czyli piractwo. To tak jakbyś miał Mercola i Alfa Romeo i zainstalował program od nawigacji z Merola do Alfa Rome - nie udostępniasz a niezgodne z prawem. Po za tym nie wiem czy taki system laptopowy działa na pełnych obrotach bo one są przystosowane do oszczędzania baterii.

ostoyyya
komentarz
komentarz

O to mi chodzilo i w takim wypadku jak nie ma pewnosci ze vista dziala na pelnych obrotach ide zaraz do sklepu kupic ten system.

Sean
komentarz
komentarz
lamani prawa jest wtedy kiedy piracka kopie udostepniam komus a nie mam na wlasny uzytek.

takie jest prawo.

Nie pomagamy w piractwie naprawde ;/ a ja wspieram :/

pierwsze słysze...pokaż mi jakieś zródlo gdzie to wyczytałeś

edit: no i wszystko jasne :)

Keyowiz
komentarz
komentarz

Hmm.... a może by tak przykleić temat. Wątek.: Czy warto instalować SP1 na Viscie ?

Sean
komentarz
komentarz

można by :) ale po co...duzo ludzi hamuje boi sie wersji bety :) jak wyjdzie oficjalna wersja to raczej każdy będzie chciał posiadać SP :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.