x-kom hosting

Dostępny już jest nowy styl ForumPC

NowakoV
komentarz
komentarz

Ja się przyzwyczaiłem do rozciągniętego. Łatwiej się czyta i w ogóle jest spoko :D

Gość
komentarz
komentarz

mi sie podoba ;p fajna jak narazie nie widze bledów

pozdrawiam

Kamik47
komentarz
komentarz

Bardzo mi sie podoba, przejrzyste i ciekawe, te niebeiskie kolorki troche za bardzo rzucajace sie w oczy, bo cala tematyka jest szara/czarna/biala a tutaj takie pachy pregi ciemno niebieskie zbyt duzy kontrast... moze zlagodzic ten kolor? taka moja propozycja ;)

Xilomion
komentarz
komentarz

Teraz ten zielony kolor... porażka. Ten z samym niebieskim jest ok, ale ten zielono/niebieski... Nie możesz dać jakiegoś jeszcze innego (takiego, standartowego), tymczasowego czy coś? Może większy wybór?

grzeg16
komentarz
komentarz
Teraz ten zielony kolor... porażka.

dlaczego, mnie się podoba. Fajne te kolory zielono-niebieskie :)

Może większy wybór?

jestem za :)

bizon11
komentarz
komentarz
Teraz ten zielony kolor... porażka. Ten z samym niebieskim jest ok, ale ten zielono/niebieski... Nie możesz dać jakiegoś jeszcze innego (takiego, standartowego), tymczasowego czy coś? Może większy wybór?
dlaczego, mnie się podoba. Fajne te kolory zielono-niebieskie smile.gif

Problem rozwiązany

Styl jest teraz taki jaki powinien czyli niebieski ;]

dar55
komentarz
komentarz

czy jest możliwość by tekst komentujący "Cytowanie selektywne " był zaraz pod nim a nie kilometr?

np :

Problem rozwiązany

przykładowy tekst : to się okaże :D

byku
komentarz
komentarz

Dar55, musisz pisać bez nowej lini, od razu po zakończeniu znacznika quote.

Np:


Test cytatu
Test komentarza

Podgląd:

Test cytatu
Test komentarza
dar55
komentarz
komentarz

Dar55, musisz pisać bez nowej lini, od razu po zakończeniu znacznika quote.
hm może i tak , ale odruchowo jest enter :D , i wszyscy tak robią
Kamzilla
komentarz
komentarz

Hmm bardzo fajny ten styl tylko to na samej górze po prawej co to jest o_O jakieś kółko według mnie psuje logo :P

A tak bardzo miło :D Jakieś ciemny styl (takie lubie)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.