x-kom hosting

Pomozcie, Jaka Plyte Gl. Wybrac ?

McGazik
komentarz
komentarz
Coś mi smierdzi taka niska cena za 7900GS....

Bylem w sklepie, znaczy moj szwagier byl i facet mu powiedzial ze za 195zl. Nie wiem jak dokladnie powiedzial byc moze cos poprzekrecal [ moj szwagier ] jutro pojde tam i sam popytam ;) W takim razie dzieki za podp.

Aha Falcon, Jezeli mialbym sprzet taki jak byl opisany strone wczesniej + 7900GS to Crysis by polecial na śr. detalach ;> ?

falcon1984
komentarz
komentarz

7900GS kosztuje 350zł. Cos mi tu śmierdzi... :)

Podaj cały konfig bo juz się pogubiłem.

McGazik
komentarz
komentarz
7900GS kosztuje 350zł. Cos mi tu śmierdzi...

No to moze stanial, tak mi powiedzial moj szwagier, mowie ze pojde sie dopytac.

http://www.allegro.pl/item304554895_galaxy..._gwarancji.html

http://www.allegro.pl/item302341436_gf_790..._hdtv_ddr3.html

uzywki z allegro ;], ale z gwarancja.

Jeszcze zapytam w tym kompowym :)

Wiec jakby to bylo Athlon 4000 X2 ; 1GB DDR2 RAM ; GF 7900GS ; i malo wazne 320GB HDD [ nie wiem jaka firma :P ].

Polecialby na śr. ? Bo na Full to nowy komputer za 2 tys. :D

falcon1984
komentarz
komentarz

Jakie ramy i zasilacz ? GF z jakimi taktami ?

McGazik
komentarz
komentarz
Jakie ramy i zasilacz ? GF z jakimi taktami ?

Nie mam pojecia jakie takty, zasilacz tez pewnie bedzie trzeba kupic ;]. jakas 350-400W raczej ;]. A ramy to podalem, 1GB DDR2 , a na karcie raczej 256MB - nie wiem nie bylem jeszcze w sklepie ;]

falcon1984
komentarz
komentarz

Z 1GB może być ciężko na średnich detalach. Procek ok, GF 7900GS do Crysisa też wystarczy bo mam i działa jak złoto :)

Ale RAM-u może być za mało. No i zasilacz dobry potrzebny też

McGazik
komentarz
komentarz

Mhm.

No to nic i tak pewnie Crysis na najmniejszych detalach jest 2x ladniejszy od Chrome na najwyższych [ a Chrome jest nawet ładny ] . :)

To dzieki wielkie za pomoc, jak mowicie zostane przy tym GF 7900GS, jezeli mi starczy kaski na wszystko [ znaczy jezeli mi rodzice dadza :P ] .

Czyli podsumowujac, jak bede kupowal sobie ta plyte glowna :

Jakis procek Core Duo;

To 1GB RAM DDR2;

Ten GeForce 7900GS;

320GB HDD;

Zasilka 350W Chieftec.

Reszta to nie wazne.

Teraz trzeba zalatwic z rodzicami ^^.

No to dzieki wielkie. :)

Pozdrawiam, McGazik :)

falcon1984
komentarz
komentarz

Zestaw spoko, ale zasilacz proponuje Chiefteca 400/450W. Ramu też dobrze by było dokupić

snip91
komentarz
komentarz

Zestawik OK, ale możesz wziąć mocniejszy zasilacz.

McGazik
komentarz
komentarz

Mowie ci ze moj szwagier byl w sklepie komputerowym, i facet mu powiedzial 195zl za 7900GS. ;]Jeszcze sprawdze jutro jak bede wracal ze szkoly to wstapie i zapytam ;)

Ale ramu nie bede raczej kupowal wiecej, nie jestem jakims zaawansowanym graczem komputerowym. A jak w cos gram to nie skupiam sie tak bardzo na grafice, zeby wypatrywac szczegoly. Dajac taki przyklad z CoD2, poszloby mi na full detal, a ja i tak gralbym max. na srednich :P . Wole Wydajnosc niz Jakosc :P.

Dlaczego mocniejszy zasilacz ?Pisaliscie w poprzednich postac ze 350W Chiefteca spokojnie wystarczy na taki sprzecik :).

A duzo drozsze sa 400W od 350W ?.

P.S

Pisze sie pójdą :P ^^

falcon1984
komentarz
komentarz

Może i pociągnie 350W, ale będzie na styk. 450W kosztuje 160zł Chieftec

McGazik
komentarz
komentarz

A czy na takim czyms pojdzie mi CoD4 ??

http://www.allegro.pl/item302749377_msi_at...6100_gw_ss.html

:)

Bylem w sklepie i facet powiedzial mi ze 7900 nie maja wogole, i praktycznie wogole na rynku ich nie ma, jak cos to 7300GT jest za 200zl.

A ten 7300 jest bardzo gorszy od 7900 ?. A co sadzicie o 7600.

http://www.allegro.pl/item304564401_msi_nx...e_256_ddr2.html

? ;> Sorka ze jeszcze raz zaczynam ^^

snip91
komentarz
komentarz

Na zintegrowanej grafice CoD4 ci nie pójdzie. 7900 już nie jest produkowana, więc możliwe, że jej nie mają. 7300 jest wyraźnie słabsza. 7600 zależy od modelu, ale jak na GDDR3 to lepsza od 7300.

Kamilosław
komentarz
komentarz

7900gs jest sporo lepszy od 7300gt

snip91
komentarz
komentarz

Pójdzie, ale na wysokie detale nie licz. Wybierz wersję z pamięciami GDDR3, będzie dużo lepsza.

Kamilosław
komentarz
komentarz

Crysis napewno pojdzie , detale low/medium

McGazik
komentarz
komentarz

No to dzieki, liczylem na takie slowa ^^

Jest w miare tania, cena nie dochodzi do 200zl; znaczy dochodzi ale jest w miare :D

Dzieki :). Pasowaloby jeszcze spytac w komputerowym po ile maja ta karte i siebie :D

NowakoV
komentarz
komentarz

Poszedłby, ale te karty mają wszystkie DDR2, więc ci ich nie polecam.

snip91
komentarz
komentarz

Już mówiłem wyżej, żeby wziął wersję na GDDR3, bo będzie dużo lepsza. GDDR2 nie warto brać.

McGazik
komentarz
komentarz

A dlaczego tak wszyscy chwala tutaj te PALIT'y ? Co w nich takiego jest ? Zaba na Box'ie ^^ [ Joke :D ]

A marx ta co ty podales ma male taktowania troche, jak patrzylem na Galaxy GF7600 to ma wieksze zreszta sami zobaczcie. Jak jestem w bledzie to wyjasnijcie :) :

http://www.allegro.pl/item303430707_galaxy...ichy_gwar_.html

:) tez za GDDR3 :)... Nie wiem wypowiedzcie sie. :)

A poza tym dlaczego nie kupowac GF8500GT Wyglada calkiem niezle z prezentacji na allegro...

Nie wiem czego od niego chcecie, moze sie wypowiecie ;> ?

Kamilosław
komentarz
komentarz

Galaxy smiało mozesz brac :) jest bardzo dobra

A dlaczego tak wszyscy chwala tutaj te PALIT'y ? Co w nich takiego jest ? Zaba na Box'ie ^^ [ Joke :D ] A marx ta co ty podales ma male taktowania troche, jak patrzylem na Galaxy GF7600 to ma wieksze zreszta sami zobaczcie. Jak jestem w bledzie to wyjasnijcie :) :http://www.allegro.pl/item303430707_galaxy...ichy_gwar_.html :) tez za GDDR3 :)... Nie wiem wypowiedzcie sie. :)A poza tym dlaczego nie kupowac GF8500GT Wyglada calkiem niezle z prezentacji na allegro... Nie wiem czego od niego chcecie, moze sie wypowiecie ;> ?
na prezentacji w allegro wszystkie karty ladnie wygladaja ;P :) 8500 jest niewypałem , bierz lepiej 7600 DDR3
McGazik
komentarz
komentarz

A np. 8600?? lepsza od 8500 i dobra z tego co pisali mi wczesniej ??...

Lepiej wziac 7900 czy 8600... ?

I jeszcze jedno, jest jakas wielka roznica pomiedzy GALAXY 7900 a GALAXY 7600 ? ... [ oba ddr3 256 ]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.