x-kom hosting

laptop do grania gta 5 4000zl

Xeonidas
komentarz
komentarz

Gościu na tym samym sprzęcie jak ty nie ma problemów z płynnością:

 https://www.youtube.com/watch?v=jo0jmdd90oM

 

Więc powinieneś zainstalować najnowsze sterowniki i sprawdzić jeszcze raz

KarolNoTak
komentarz
komentarz

okej luzik


jak zainstaluje nowe sterowniki to stare automatycznie zastapią sie nowymi ?

Xeonidas
komentarz
komentarz

Lepiej będzie jak usuniesz te stare tak dla pewności i wtedy zainstalujesz nowe ze strony producenta

avatarek
komentarz
komentarz

wywal stare drivery

odpal ccleaner

wyczysc rejestr

zrestartuj kompa

zainstaluje nowe stery

 

gta5 to nie 4, tutaj nie ma dropów fps tak bez przyczyny

optymalizacja znacznie lepsza.

KarolNoTak
komentarz
komentarz

O kurde to az takie skomplikowane ? kurde jak to zrobic az tak jak Ty piszesz mozesz mi to jakos rozpisac co i jak zrobic gdzie wejsc


Dobra udalo mi sie wgrac niwe sterowniki one z auoaty zastapily stare, niby lepiej jest bo az tak nie laguje ale nadal sie grac nieda w niektorych momentach np. nacisne zeby jechac do przodu a on reaguje na przycisk po 5 sekundach co ja mam zrobic ?

avatarek
komentarz
komentarz

nie wiem

przeczytaj woje psoty

z tak słabo wytłumaczonych problemów nie da sie nic wywnioskowac

masz oryginalną kopie ?

KarolNoTak
komentarz
komentarz

Dobra już okej włączylem ponownie kapa 2x razy uaktualnilo sie wszystko i gta smiga jak igielka na najwyzszych zadnych scian ani nic, tylko mam pytanie. Laptop jest pod gta wiadomo bardzo obciązany wętylatory chodzą na maxa i chlodzą kapa jednak on jest gorący wiadomo ze nie schlodzą go do konca mam pytanie czy laptop sie nie zagrzeje czy cos. N takim chlodzeniu jakie ma czy warto doinwestować w podkladke chlodząca ?

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.