x-kom hosting

Iphone 6 od Apple !

offmyself
komentarz
komentarz

W opisie napisane, iż telefon nieodpakowywany itd, ale później niżej wpis "telefon został sprawdzony pod względem technicznym". Teoretycznie nie ma się do czego przyczepić. 

Powiem tylko, że jak masz kupować to rób to teraz, bo apple podniosło ceny sprzętu. 

Wisku
komentarz
komentarz (edytowane)

Rozumiem że wkrótce ceny nawet na allegro wzrosną ? bo póki co tylko w ich oficjalnym wzrosły, ale czy jeden sklep ma aż takie znaczenie ? i wgl co im ******z tą ceną, żeby samsung galaxy s6 nie był droższy od Iphone ? xD

aczkolwiek no nie powiem ten sgs 6 tez kusi, ma nieporównywalnie lepszy aparat od Iphone 6

offmyself
komentarz
komentarz

co im odjebało z tą ceną,

Wyrażaj się, bo to nie jest rynsztok. Nie mnie oceniać dlaczego ceny wzrosły, pewnie ma z tym związek kurs dolara, chcieli podnieść ceny to podnieśli. Nie stać kogoś na zakup to niech nie kupuje, tyle w temacie.

 

Jeżeli zaczynasz temat Samsunga to może nie tutaj, pytasz o iPhone'a to zajmujmy się tym.

aczkolwiek no nie powiem ten sgs 6 tez kusi, ma nieporównywalnie lepszy aparat od Iphone 6

na papierze wszystko wygląda fajnie, w praktyce pewnie okaże się dużo inaczej. Aparat w 6 czy 6 plus jest naprawdę świetny, a to że lecisz na mpx a nie jakość optyki to juz nie mój problem. 

Gość
komentarz
komentarz

dobrze prawi co jak co ale iphone ma swietny aparat i optymalizacje o jakiej android moze tylko pomarzyc... jak dla mnie obiecujacym konkurentem iosa jest windows pod wzgledem plynnosci

szynszyl1337
komentarz
komentarz (edytowane)

dobrze prawi co jak co ale iphone ma swietny aparat i optymalizacje o jakiej android moze tylko pomarzyc... jak dla mnie obiecujacym konkurentem iosa jest windows pod wzgledem plynnosci

Podobno ten nowy BB OS jest też całkiem fajny. (androidowe aplikacje + optymalizacja i płynność WP)

WP10 ma mieć wspólne aplikacje z  W10, ale aplikacje muszą mieć stworzony odpowiedni interfejs. (odnośnie strony kodowej nie wiem jak to ma być, czy aplikacje muszą być pisane w C++,C,C#)

Wisku
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja wiem że ilość mpx nie jest ważna ale widziałem już na jakiejś stronie że na tych targach MWC samsung porównywał jakość zdjęć do tych od Iphone, i widać było wyraźnie że samsung robi miazge na całej linii

aczkolwiek Iphone nie spada z ceną tak szybko jak samsung i to duży plus

Gość
komentarz
komentarz

ja kolejny telefon zamierzam conajmniej lumie 930 - firma pewna swojego modelu bez kompleksow nie bedzie sie bawila w osmieszanie appla ;) wiec na tym etapie juz dla mnie sie samsung konczy

offmyself
komentarz
komentarz

Ja tylko wtrącę od siebie kilka słów. Miałem lumię i to z wyższej półki, podziwiam ludzi, którzy to używają, bo dla mnie ten system jest nieużywalny i bardziej skomplikowany niż android, chociaż nie ma aż tyle syfu co w androidzie. 

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

ja tez jak bralem lumie 800 to mlody chlopaczyna w serwisie tmobile sie dziwil jak ja moge tego chciec przeciez to taka lipa i tak wiele zwrotow mieli na rzecz galaxy s2 wtedy to bylo, a jednak baaardzo mi sie spodobalo dzialanie i plynnosc chociaz po aktualizacji do 7.5 znacznie zwolnil i zaczal sie zawieszac na amen

Wisku
komentarz
komentarz (edytowane)

a przedni aparat Iphone ma jaką kolwiek jakość ? wiem że nie powinienem patrzeć na mpx aczkolwiek 1,2 mpx to mało trochę xD
i głupio trochę wygląda sprawa gdy fon grubo o połowe tańszy robi lepsze zdjęcia od Iphone 6 a mam myśli Lg g3

Gość
komentarz
komentarz

1.2mpix to do robienia zdjec - wideo ma 720p i jest naprawde super jakosci

offmyself
komentarz
komentarz (edytowane)

Panie Wisku, skoro masz wątpliwości co do zakupu iPhone'a to nie wiem po co zakładasz ten temat i trujesz flaka. Kup sobie G3 i będziesz miał "super" zdjęcia z aparatu nie wiem 13 czy 16, albo weź od razu jakąś xperie z to będziesz mial ponad 20Mpx i będziesz "zadowolony" ze zdjęć. 

 

 

 

a przedni aparat Iphone ma jaką kolwiek jakość ?

Do tego, do czego jest on stworzony wystarcza w 100%. 

Wisku
komentarz
komentarz

akurat sony xperia z 20Mpx robi gorsze zdjęcia od Iphone z tego co widziałem, aczkolwiek Iphone biorę bo potem można go jeszcze drogo sprzedać oraz prestiż jest xD już zamówiony, ciekawe czy wyślą bo wymagali niby 15 pozytywnych komentarzy xd

offmyself
komentarz
komentarz

oraz prestiż jest

... aha, to wyjaśnia dlaczego go kupiłeś.

xD

xd

...

Wisku
komentarz
komentarz (edytowane)

a to coś złego ? xD
a poza tym wiadome że totalnego shitu bym nie kupił, patrzyłem na wiele rzeczy, chęć wypróbowania IOS / Płynność działania.

minus tego wszystkiego taki że słyszałem że bardzo często się psuje Iphone




Jutro przyjedzie kurier z tym Iphonem, tak wgl Faktura jest potrzebna do gwarancji ?

Gość
komentarz
komentarz

nie oczekuj od nikogo prestizu tylko dlatego ze masz iphone'a bo wyjdziesz na durnia i możesz tylko stracic cennych znajomych i przyjaciół o ile wogóle takich masz ;)

Wisku
komentarz
komentarz (edytowane)

wiem wiem głupie to było xD

aczkolwiek pozostaje to pytanie Faktura jest potrzebna do gwarancji ?

btw mam nadzieje że szkło ochronne nie uszkodzi mi ekranu w razie gdybym je kiedyś ściągał.

offmyself
komentarz
komentarz

Nie wiem po co Ci jakieś dodatkowe szkło do ekranu. Ja nigdy nic takiego nie używałem, telefon nosze w spodniach, wrzucam do do schowka w drzwiach w samochodzie, nie dbam szczególne o niego, a wyświetlacz nie ma ani jednej ryski. 

Faktura do gwarancji nie jest potrzebna, status gwarancji jest sprawdzamy po numerze IMEI, ew. numerze seryjnym. W momencie, kiedy aktywujesz telefon to wtedy zaczyna biec gw, o ile ten telefon wcześniej nie został aktywowany przez jakiś "sklep".

Wisku
komentarz
komentarz (edytowane)

a jak by wam podał IMEI to czy ktoś to może wykorzystać do jakiś swoich celów ? czy to niema znaczenia że bym wam go podał ?

offmyself
komentarz
komentarz (edytowane)

Podaj to Ci sprawdze kiedy był aktywowany.Możesz mi na pw wysłać jak nie chcesz podawać publicznie. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.