x-kom hosting

Jaki zasilacz do tego zestawienia :)

toxxy
komentarz
komentarz

Oki dziękuję za pomoc :d I przepraszam że zrobiliśmy z tego taką obszerną lekturę :D

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Chyba, że trafisz R9 290x za 1200 zł bo teraz czasem po tyle są nowe.

toxxy
komentarz
komentarz

właśnie :D może się uda wyrwać z x fajną :D

Youki
komentarz
komentarz

Tak i tak. 

toxxy
komentarz
komentarz

Antec True Power Classic GOLD 550W 

Przy podkręceniu r9 290 

Intel i5 2690k podkręcony do 4.5Ghz

Da radę czy kupić mocniejszego ?

Breaky83
komentarz
komentarz (edytowane)
Antec True Power Classic GOLD 550W Przy podkręceniu r9 290 Intel i5 2690k podkręcony do 4.5Ghz Da radę czy kupić mocniejszego ?

raczej i5 2500K, lub i7 2600K ewentualnie i5 4670K lub i5 4690K, albo i7 4770K lub i7 4790K bo takiego procesora nie ma. Zasilacz powinien wystarczyć, ale możesz na wszelki wypadek wziąć też coś silneijszego, kwestia podania max. budżetu. Pozdrawiam :)

Edytowane przez Breaky83
toxxy
komentarz
komentarz

Mój błąd . Procek to 4690k Thermaltake Smart SE 730W 80 + bronze nie był by lepszy? A budżet myślę ze 400 zł 

 

 

- - -

proszę nie używać dziwnych formatów / rozmiarów czcionek

- t.luk

oyamakarate
komentarz
komentarz

Spokojnie wystarczyłaby wersja 530W.

Youki
komentarz
komentarz

I to z zapasem.

toxxy
komentarz
komentarz

Antec True Power Classic GOLD 550W  czyli ten i mogę spać spokojnie ? 

Youki
komentarz
komentarz

Tak.

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Antec True Power Classic GOLD 550W  czyli ten i mogę spać spokojnie ? 

Teoretycznie zawsze może Ci się trafić wadliwa sztuka, ale tego nigdy nie nikniesz.

Zasilacz jest bardzo dobry i spokojnie wystarczy do twoich zastosowań.

 

Jeżeli by Cię interesował wyższy certyfikat to ten jest jego najtańszą propozycją http://www.esc.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=63567

Breaky83
komentarz
komentarz (edytowane)
budżet myślę ze 400 zł

W tej cenie uważam, że świetnym wyborem będzie zakup tej jednostki:

Zasilacz LEPA MaxGold 800W 80 Plus Gold (G800-MB)

Zasilacz o certyfikacie GOLD, modularny, dość cichy, o bardzo dużej mocy, a do tego w świetnej cenie. Pozdrawiam :)

Edytowane przez Breaky83
toxxy
komentarz
komentarz

O takie cudo mi chodziło :) Dzięki 

toxxy
komentarz
komentarz

To znowu ja . Ten zasilacz co Breaky83 spoko lecz sklep się pomylił i to nie jest wersją 800w . Nie mają takich nawet na sklepie :) . Ktoś doradzi jaki zasilacz do tego zestawu do 400 zł?

Breaky83
komentarz
komentarz

Ten zasilacz co Breaky83 spoko lecz sklep się pomylił i to nie jest wersją 800w . Nie mają takich nawet na sklepie :) . Ktoś doradzi jaki zasilacz do tego zestawu do 400 zł?

Zasilacz to konstrukcja 800W tylko pewnie zorientowali się, że cena była niska i tak pewnie powiedzieli i zrobili niedostępny oraz podwyższyli cenę. Do 400 zł proponuje taki:

Seasonic G-Series G-550 (SSR-550RM F3) 80Plus Gold

Zasilacz o certyfikacie GOLD, modularny, cichy, trwały, same japońskie kondensatory, 5 lat gwarancji. Pozdrawiam :)

Breaky83
komentarz
komentarz (edytowane)
Myślałem nad tym http://www.morele.ne...07704-0-632746/.

Jeśli nie chcesz zasilacza modularnego, to ten zasilacz dobra opcja. Co do mocy to powinien wystarczyć zasilacz 550W, w skrajnych wypadkach tylko, może nie starczyć mocy, jak trafrisz na bardzo dobrą sztukę karty graficznej, która się bardzo mocno podkręca, na wysokim napięciu (to samo z procesorem). Poza tym do kwoty 400 zł możesz mieć nawet zasilacz ten sam o mocy 750W tutaj w dobrej cenie:

Antec True Power Classic Gold 750W 80+ Gold

Natomiast gdybyś chciał mocniejszy zasilacz modularny zastanów się nad:

Corsair CS650M CP-9020077-EU

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Breaky83
rafalluz
komentarz
toxxy
komentarz
komentarz (edytowane)

Kupiłem zasilacz antec True power 750 w. Moje pytanie brzmi czy mogę go zamontować odwrotnie tzn wentylatorem w dół ponieważ mam w obudowie miejsce z otworem i siatką u dołu. Czy nie będzie miało to wpływu na działanie zasilacza

Edytowane przez toxxy
rafalluz
komentarz
komentarz

Nie, co więcej, tak powinieneś zamontowac.

toxxy
komentarz
komentarz

Dzięki za szybką odpowiedź :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.