x-kom hosting

Key Find - wirus

AnCyMoNeK
komentarz
komentarz

I jak myślisz odinstalować ta przeglądarkę mozilla ? Bo na razie korzystam z IE ale wolałbym wrócić do tamtej bo się przyzwyczaiłem . Czy może co innego zrobić ? 

AnCyMoNeK
komentarz
komentarz

daj znać co mam zrobić jak wiesz ?

Zayfi
komentarz
komentarz (edytowane)

odinstaluj z panelu programów wszystko od Nvidia. Restart. Potem pobierz najnowsze stery

 

http://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/77224/en-us

 

w czasie instalacji wybierz opcję Custom (Zaawansowana) i pokaż obrazek instalatora co jest do wyboru?

 

Edytowane przez Zayfi
AnCyMoNeK
komentarz
komentarz

Odinstalowałem wszystko z panelu sterowania czyli 5 rzeczy :huh: z tego na dwóch pojawiło mi się że już zostało odinstalowane , obraz zmienił się na wielki :) uruchomiłem ponownie ,obraz dalej wielki :)  i ściągłem to z linka (i tu pytanie bo jak wchodzę w mój komputer - właściwości to mam typ systemu pisze mi 32-bitowy system operacyjny a tu widzę coś 64 czy to dobre ? ) i mam tak wchodzę w to instaluje i wyskakuje mi że ten sterownik nie jest zgodny z tą wersją systemu Windows czyli chyba o to chodzi co pytałem wcześniej . I teraz tak samo z siebie wyskoczyło mi Instalacja oprogramowania sterownika NVIDIA GeForce 8600 GTS zainstalowano wymaga ponownego uruchomienia. Więc uruchamiam.

AnCyMoNeK
komentarz
komentarz (edytowane)

Odinstalowałem wszystko z panelu sterowania czyli 5 rzeczy z tego na dwóch pojawiło mi się że już zostało odinstalowane , obraz zmienił się na wielki  uruchomiłem ponownie ,obraz dalej wielki i ściągłem to z linka (i tu pytanie bo jak wchodzę w mój komputer - właściwości to mam typ systemu pisze mi 32-bitowy system operacyjny a tu widzę coś 64 czy to dobre ? ) i mam tak wchodzę w to instaluje i wyskakuje mi że ten sterownik nie jest zgodny z tą wersją systemu Windows czyli chyba o to chodzi co pytałem wcześniej . I teraz tak ,samo z siebie wyskoczyło mi Instalacja oprogramowania sterownika NVIDIA GeForce 8600 GTS zainstalowano wymaga ponownego uruchomienia. Więc uruchamiam. Po uruchomieniu obraz zmalał i w panelu sterowania pojawiło mi się : Aktualizacje NIVIDIA 10.4.0 ,NVIDIA Sterowniki 3D Vision 340.52 , NIVIDIA Sterownik Graficzny 340.52 . Czyli co robić ? Na Mozilla dalej wyskakuje błąd wtyczki
 

Znalazłem na tej stronie sterowniki ale widzę że wersja 340.52 jest ta ,co ja mam chyba teraz ,co się samo zainstalowało.

Czy mam coś zmieniać w tym panelu sterowania Nvidia ?

Edytowane przez AnCyMoNeK
Zayfi
komentarz
komentarz

jedyne co mozesz zrobić w Firefoxie to odznaczyć akcelerację sprzetową.

 

z menu Narzedzia > Opcje > Zaawansowane > Korzystaj z akceleracji sprzetowej jesli dostępna.

AnCyMoNeK
komentarz
komentarz

nic to nie dało a jakbym odinstalował całkiem  ?

Zayfi
komentarz
komentarz

Czy ten problem masz tylko w Firefoxie?

AnCyMoNeK
komentarz
komentarz

tak w IE działa

Zayfi
komentarz
komentarz
z menu Narzedzia > Opcje > Zaawansowane > Korzystaj z akceleracji sprzetowej jesli dostępna.

 

nalezy zrestartować Firefoxa - zrobiłeś to?

AnCyMoNeK
komentarz
komentarz

Wcześniej resetowałem teraz też i dalej nic

Zayfi
komentarz
komentarz

Jak chcesz to odinstaluj Firefoxa, wygląda to na wine albo FF albo Flasha do FF.

AnCyMoNeK
komentarz
komentarz

NO to lipa odinstalowałem i zainstalowałem od nowa i dalej to samo :(

AnCyMoNeK
komentarz
komentarz

Który numer najlepiej ?

Zayfi
komentarz
komentarz

a skąd mnie to wiedzieć? strzelaj, tylko wcześniej odinstaluj tego flasha co masz.

AnCyMoNeK
komentarz
komentarz

Nie mam pojęcia o co chodzi . Odinstalowałem i zainstalował 10 później 11 i dalej to samo . W końcu odinstalowałem wszystko Adobe i działa tu i tu :komp:  :co:  

Zayfi
komentarz
komentarz

Przechodzimy do końcowych czynności

 

1. Otwórz notatnik i wklej

C:\Users\Darek\Downloads\AdwCleaner[R0].txt
C:\AdwCleaner
DeleteQuarantine:

plik zapisz jako fixlist.txt i umieść w C:\Users\Darek\Downloads. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Skasuj sam program FRST.

 

2. Uruchom AdwCleaner i kliknij Odinstaluj

 

3. Uruchom OTL i kliknij Sprzatanie

  • Dobra wypowiedź 1
Skrypious
komentarz
komentarz

A ja wam powiem że ja zakupiłem sobie SpyHunter'a i on mi właśnie ten problem rozwiązał :P

AnCyMoNeK
komentarz
komentarz

Jeszcze jeden plik mi powstał . Dzięki za pomoc . Może bez tego Adobe też będzie działać zobacze , jak narazie śmiga . A najwyżej będe korzystał tylko z IE .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.