x-kom hosting

Najlepszy program P2P

Atomic
utworzono
utworzono

Witajcie

Tak jak w temacie potrzebuje programu p2p ale nie torrentow do sciagania glownie filmow

Chodzi mi o dobry program i duzo ilością zródeł.

grzeg16
komentarz
komentarz

eMule, ale p2p to najgorszy sposób ściągania plików z internetu.

bagish
komentarz
komentarz

Zgadzam się z grzeg16. Spróbuj też Ares'em coś pobrać :D

grzeg16
komentarz
komentarz

Praktycznie minimalna prędkość. Film na neostradzie 1mb ściaga się 20 godzin - żenada.

polecam ściąganie z serwerów tj. rapidshare.com czy megaupload.pl

Atomic
komentarz
komentarz

No ale są w 1 kawałku taki film ?

I czy jest dużo filmów..

Skrooms np ?

bagish
komentarz
komentarz

Na Rapidshare jest chyba ograniczenie do 100 mb czyli film jest podzielony na party i wtedy musisz ściągać po kolei :)

GoBi
komentarz
komentarz

emule eXtreme

Marooooo
komentarz
komentarz

wg mnie dobry jest utorrent :)

Gość
komentarz
komentarz

ares ruleez:D

grzeg16
komentarz
komentarz
wg mnie dobry jest utorrent :)

Z torentami to jest problem, bo chyba żeby się dostać do katalogu trzeba sms-a wysłać czy coś. W każdym bądź razie nie korzystałem. Rapidshare ma większą ofertę. :D

lukaszmchw
komentarz
komentarz

ja polecam torrenty i programik Bit Spirit.

bagish
komentarz
komentarz

Moim zdaniem najlepszy jest e-mule i ares jeśli chodzi o p2p :P...

Barteq0
komentarz
komentarz

Ja tam nie sciagam poprzez P2P bo sa zbyt wolne. Sciagam z serwerow typu rapidshare.com

grzeg16
komentarz
komentarz
Ja tam nie sciagam poprzez P2P bo sa zbyt wolne. Sciagam z serwerow typu rapidshare.com

zgadzam się, z rapidshare (itp.) wykorzystujesz maksykalne możliwości twojego łącza.

karol_zuko
komentarz
komentarz
potrzebuje programu p2p ale nie torrentow

chciałbym zauważyć, żę kolega prosi o programy p2p a nie torrenty więc podawajmy odpowiedzi zgodne z tematem

osobiście w sieci p2p używam eMule v0.48a i nie narzekam, dużo źródeł, w miarę szybkie pobieranie. ale musisz najpierw go dobrze skonfigurować i udostępniać jakieś pliki bo bez tego lipa

wujekrat
komentarz
komentarz

Moim zdaniem najbardziej opłaca się Ares.

  • 2 tygodnie później...
Los_Emilos
komentarz
komentarz

Korzystałem z BitComet (dobry na początek), Ares (dziadostwo do potęgi n), i potem uTorrent i ten moim zdaniem jest najlepszy.

  • 1 miesiąc później...
!@#RbK#@!
komentarz
komentarz

dokladnie nie wiem co to p2p ale to chyba programy typu dc++, dc++ jest zajefajny na siec osiedlowa (okolo 6MB/s). Praktycznie kazda siec osiedlowa ma swój hub na dc, goraco polecam ten program

Kamzilla
komentarz
komentarz

Azureus ?

norbi123
komentarz
komentarz

zdecydowanie bearshare testowalem juz duzo tego typu programo i naprawde bearshare osiaga najwieksze predkosci sciagania przynajmniej u mnie. I oczywiscie musi byc to bearshare z wersji 5... bo z wersji 6... jest do kitu

Sean
komentarz
komentarz
zdecydowanie bearshare testowalem juz duzo tego typu programo i naprawde bearshare osiaga najwieksze predkosci sciagania przynajmniej u mnie. I oczywiscie musi byc to bearshare z wersji 5... bo z wersji 6... jest do kitu

Bearshare :haha: najgorsze co może byc... proponuje ci aresa ;] ... jaki masz internet ?

  • 2 tygodnie później...
Alherein
komentarz
komentarz

Do dużych plików zdecydowanie Torrent. A do małych takich jak muzyka(oczywiście lepiej kupić oryginalną płytę) Bearshare. Najgorszy dla mnie jest eMule bo MULI!!! Nie raz miałem 95% do końca i 2 dni czekało na transfer.

  • 2 tygodnie później...
falcon1984
komentarz
komentarz

Jak dla mnie tylko uTorrent i nic więcej

Do małych plików ewentualnie DC++

NowakoV
komentarz
komentarz

A ja do małych plików używam wyszukiwarki rapidshare: www.megadownload.pl Lepszy transfer niż w p2p

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.