x-kom hosting

Opinie o telefonie oraz sofcie

Dymon007
komentarz
komentarz

A nie wiem może i się znajdzie jakieś, narazie mam folie na przód i tył założone przez poprzedniego właściciela, są jeszcze w dobrej kondycji to nie będę ich zmieniać a on dał mi jeszcze dwie pary w zapisie B-)
Powie mi ktoś czemu wydaje mi się ze 5s a nawet 5c robił lepsze zdjęcia od z1?

offmyself
komentarz
komentarz

Bo megapiksele to nie wszystko. Sony teoretycznie montuje dobre aparaty w swoich urządzeniach, jednak ja miałem porównanie odnośnie aparatu z Z1 do aparatu z 4S'a i to właśnie aparat z 4S'a był sporo lepszy.

Jacek098
komentarz
komentarz

Witam , poszukuje telefonu w granicy cenowej od 600 do 700 zł . Polecacie coś ciekawego ?

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Jaki system?

 

Mogę polecić:

Asus Zenfone 5 z Intel atom oraz 2GB ram -android (jest wiele jego wersji dlatego dopisałem procesor i ram) wada to czas pracy

Lumia 735 - WP 8.1

majmetro
komentarz
komentarz

Asus Zenfone bardzo dobry model. Proponowałbym jednak dołożyć do Motoroli Moto G 2 gen:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/11654271

Ekran 5 cali, dobre parametry no i funkcja dual sim.

Ewentualnie Lg G2 mini:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/10005673

Warto byłoby jeszcze wybrać się do jakiegoś większego marketu abyś sam zobaczył jak Ci telefony leżą w ręce. Który bardziej Ci pasuje. 

Youki
komentarz
komentarz

Do czego ma Ci służyć i czego oczekujesz ? 

Dymon007
komentarz
komentarz

Też właśnie mnie to dziwi a podobno w iphone są montowane aparaty od Sony nie wiem czy to prawda ale tak Słyszałem

Jacek098
komentarz
komentarz

Do czego ma Ci służyć i czego oczekujesz ? 

 Głównie do pisanie i dzwonienia , ale tez czasami w jakąś gierke tez zagrac :D 


Jaki system?

 

Mogę polecić:

Asus Zenfone 5 z Intel atom oraz 2GB ram -android (jest wiele jego wersji dlatego dopisałem procesor i ram) wada to czas pracy

Lumia 735 - WP 8.1

A system to zdecydowanie android :)


Jaki system?

 

Mogę polecić:

Asus Zenfone 5 z Intel atom oraz 2GB ram -android (jest wiele jego wersji dlatego dopisałem procesor i ram) wada to czas pracy

Lumia 735 - WP 8.1

 cos takiego http://asus.strefamarek.allegro.pl/asus-zenfone-5-3g-czarny.html ?

Youki
komentarz
komentarz

Tak. ZenFone jeśli nie przeszkadzają Ci duże wymiary oraz niezbyt długi czas pracy na baterii będzie jak najbardziej OK.

offmyself
komentarz
komentarz (edytowane)

Mnie nie dziwi. iPhone to iPhone: jakość, aparat, system i cena, tyle w temacie.

W iPhone nie ma aparatów od sony.

Jacek098
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak. ZenFone jeśli nie przeszkadzają Ci duże wymiary oraz niezbyt długi czas pracy na baterii będzie jak najbardziej OK.

 

Okey , gdyby ktos  mial jeszcze jakis inny telefon to dawajcie linki :D


A moze jakiś samusng ?

bellien
komentarz
komentarz

Warto spojrzeć także na Lg g2 mini lte bądź tak jak wyżej piszą zenfone 5 ale tylko wersja 2/16 ( 2gb ramu i 16gb pamięci )

Youki
komentarz
komentarz

A moze jakiś samusng ?

Nic sensownego i przystępnego nie ma do zaoferowania. 

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Oraz nie zbyt atrakcyjnie pracująca nakładka touchwiz

Jacek098
komentarz
komentarz

Wybrać asusa zenfone 5 czy LG G2 mini ? :D

Youki
komentarz
komentarz

Jeśli nie przeszkadza CI lichy czas działania na baterii to zdecydowanie ZenFone 2G/16 GB

Jacek098
komentarz
komentarz

Jeśli nie przeszkadza CI lichy czas działania na baterii to zdecydowanie ZenFone 2G/16 GB

Ja o tym myślałem o tym 2GB/ i on ma chyba 8GB o ten : http://asus.strefamarek.allegro.pl/asus-zenfone-5-3g-czarny.html,bedzie dobry ? 

Youki
komentarz
komentarz

Może być.

bellien
komentarz
komentarz

Siemka!

 

Kupiłem sobie z1c.

I jest taki problem.

Nie wiem jak go włączyć.

tzn wiem ,że trzeba ten guzik wcisnąć i ma zawibrować, ale telefon nic nie robi 

 

O co chodzi ?

davidoff90
komentarz
komentarz

moze jest rozladowany ? 

bellien
komentarz
komentarz

moze jest rozladowany ? 

ładuję go już około 30 min.

 

A czy jest taka możliwość ,że najpierw trzeba włożyć kartę sim a potem dopiero włączyć ?

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

nie ma takiej możliwości - telefon powinien ci pokazać cokolwiek nawet bez simki, spróbuj podpiąc kablem usb do komputera i zobacz co bedzie sie dzialo jak zero reakcji to lec tam gdzie go kupiles i rób awanture

 

** tylko tak żeby cie mama nie musiała odbierać z komisariatu

bellien
komentarz
komentarz

nie ma takiej możliwości - telefon powinien ci pokazać cokolwiek nawet bez simki, spróbuj podpiąc kablem usb do komputera i zobacz co bedzie sie dzialo jak zero reakcji to lec tam gdzie go kupiles i rób awanture

 

** tylko tak żeby cie mama nie musiała odbierać z komisariatu

Kupowałem go na allegro.

Mam 14 dni na zwrócenie 

 

A jak chce go ładować to pokaże się tylko czerwone światełko u góry ekranu i na tym wszystko


Laptop po podłączeniu do telefonu to wyszukuje go 

davidoff90
komentarz
komentarz

Podladuj go dluzej jak byl w labardzie to raczej nie byl wlaczany i bateria spadla do zera 

bellien
komentarz
komentarz

Podladuj go dluzej jak byl w labardzie to raczej nie byl wlaczany i bateria spadla do zera 

 

 

ładuję go cały czas.

Ale na ekranie moim zdaniem powinna pokazać się ładująca bateria a tutaj nic 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.