x-kom hosting

Poszukuje karty graficznej do 950 zł

Która grafika będzie lepsza na ten okres czasu a zarazem energooszczędna ?  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która grafika będzie lepsza na ten okres czasu a zarazem energooszczędna ?

    • R9 280
      0
    • R9 280X
    • R9 270
      0
    • GTX 960
    • Poczekać na nowe radeony
    • r9 285
      0


Pretous
komentarz
komentarz

i5 3350p

naxn 450W

Silentium pc brutus M25

Youki
komentarz
komentarz

Podaj dokładny model tego Enermaxa. 

Pretous
komentarz
komentarz

ENP450AGT

wojtasso14
komentarz
komentarz

Jak energooszczędność to karta od zielonych a jak nie to 280x.

  • Dobra wypowiedź 1
Pretous
komentarz
komentarz

Jak energooszczędność to karta od zielonych a jak nie to 280x.

A jakaś alternatywa ? :)

ekubicz86
komentarz
komentarz

Asus Gtx 960

  • Dobra wypowiedź 1
wojtasso14
komentarz
komentarz

Ta droższa to musi być jakaś stara oferta sklepowa.

Co do kart od Nvidii to wybrałbym albo MSI albo Asusa.

  • Dobra wypowiedź 1
ekubicz86
komentarz
komentarz

Z prądo żernego moge Ci polecić radeon R9 280x wydajniensze od GTX 960

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

Z tanich i bardzo dobrych z pół pasywnym chłodzeniem masz taką http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-960-oc-2gb-ddr5-128bit-dvi-hdmi-3xdp-gtx-960-2gd5t-oc-713411/Z wersją 4 GB pamięci nie miałem jeszcze do czynienia .Tu masz tańszą z 2 wentylami http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-gtx960-windforce-2x-4gb-gddr5-128bit-2xdvi-hdmi-3xdp-gv-n960wf2oc-4gd-725164/ Ma trochę niższe zegary od tej droższej .Nie ma testów wersji z 4 GB pamięci .Czytałem tylko wypowiedź gostka z firmy Asus że ich wersja z pamięcią 4 GB ma być podobno 12% lepszą wydajność od 2 GB pamięci ale żadnych dowodów nie przedstawił .

Pretous
komentarz
komentarz

Heh i tak narazie tylko zbieram opinie co brać więc mogę poczekać na opinię i jak sie okaże, że się opłaca to biore ponieważ z tego co słyszałem to w gtx 960 właśnie VRam jest wąskim gardłem ponieważ szyna jeszcze daje jako tako radę

ekubicz86
komentarz
komentarz

GTX 960 4gb jest dobrą kartą.

Pretous
komentarz
komentarz

a jakie dowody masz na to ?? bez testów to takie coś jest bez sensu pisać

ekubicz86
komentarz
komentarz

Kolega miał tą karte. I testowalismy ją z moim msi gtx 980 . wypadał na jego tle całkiem dobrze.

  • Dobra wypowiedź 1
Pretous
komentarz
komentarz

hm, 4 gigówke ?? masz może jakieś screeny z tych testów czy cos ?? bo teraz mnie zainteresowałeś.

Gość
komentarz
komentarz

Faktem jest że 2 GB pamięci to mało .Patrząc nawet na Far Cry 4 w full HD na max ustawieniach z mojego kompa http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9a0891eb8f723302.htmlTo jest z GTX 780 w wersji z zegarem 1020 który w boost osiąga 1071 .Druga pozycja od góry pokazuje użycie pamięci karty graficznej .Na pierwszej jest procentowe wykorzystanie karty graficznej i temperatura .Potem pamięć karty a następnie ilość klatek .Poniżej użycie rdzeni procesora w % a na końcu pamięci ram komputera .

ekubicz86
komentarz
komentarz

Nie mam screenow testy byly robione dla nas a nie do internetu. Ale karta padla i ją oddal .

  • Dobra wypowiedź 1
Pretous
komentarz
komentarz

hm, własnie tak myśle ponieważ R9 280 miał lepsza wydajność w grach które wymagały więcej vramu więc tak sądze, że 4 gb gtx 960 da rade

ekubicz86
komentarz
komentarz

Da sb rade spokojnie

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.