x-kom hosting

Instalacja systemu, Bios.

madzialex
komentarz
komentarz

Jak na mój gust, to tylko reklamacja płyty głównej została. Ale pisałam Ci już wcześniej, że skończyły mi się pomysły, a Zayfi coś też zamilkł.

Zayfi
komentarz
komentarz
a Zayfi coś też zamilkł.

 

A co ja mam powiedzieć madzialenka? Jak jest gwarancja to niech oddaje i tyle.

Zreszta autor jest wyjatkowo oszcedny w słowach i oczekuje cudu. Od cudów to był taki facet co po wodzie chodził. Przecież ja nawet nie wiem jak on ten dysk wyciagał? Czy odłaczy zasilacz i baterie? Potem restet biosu............czym? Jak? Może jemu chodziło o wyjecie bateri zasilającej lapka? W takich egzemplarzach nie ma baterii płyty głownej jaka wystepuje w pecetach. To inna technologia.

madzialex
komentarz
komentarz

Nic złego nie miałam na myśli. Po prostu mogłeś wpaść na coś oczywistego, na co ja nie wpadłam - jedynie tyle ;) Skoro jednak tak nie jest, to przynajmniej utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że nie wysyłam kogoś do serwisu z byle głupotą.

KarolTD
komentarz
komentarz

http://imgs.inkfrog.com/pix/montrealappletech/io30617.JPG  na górze po prawej jest bateria którą wyciągałem, o czym pisałem w poprzednich postach. Cudów nie oczekuje, chociaż jak masz numer do tego co po tej wodzie biegał to podeślij. Dzięki za pomoc, lapka zaniosłem do serwisu i obstawiam wymiane wkładu Biosu. Co się z tym szanowanym niegdyś forum dzieje, to ja nie wiem. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.