x-kom hosting

Czy klucz z pod laptopa będzie pasował na innym laptopie.

Zayfi
komentarz
komentarz

A jak zamkniesz okna z aktywacją to masz dostęp do systemu?

Nika69
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie, wylogowywuje mnie i jest konto użytkownika. Jak na nie klikam, to pokazuje mi się znowu okno z aktywacją.

Edytowane przez Nika69
Zayfi
komentarz
komentarz

Podaj dokładny model tego laptopa.

Nika69
komentarz
komentarz

Acer emachines E725

Zayfi
komentarz
komentarz

W czasie uruchamiania lapka wciśśnij Alt + F10. Zobaczymy czy uruchomi się Recovery.

Nika69
komentarz
komentarz

Uruchomiło się.

Zayfi
komentarz
komentarz

co tam widać? Daj obrazek.

Nika69
komentarz
komentarz

Wyskoczyło takie okienko.

Zayfi
komentarz
komentarz

Jak wybierzesz drugą opcję zostanie przywrócony tylko system. Swoich danych na innych partycjach nie stracisz.

 

Restore operaiting system

Nika69
komentarz
komentarz

A to w ogóle zadziała? Co się stanie.jak to zrobię?

Zayfi
komentarz
komentarz

Zostanie uruchomiona instalacja Visty. Stary system zostanie usuniety i zainstaluje się nowy.

Nika69
komentarz
komentarz (edytowane)

I nie będzie potrzebny kod? Bo ten który jest na naklejce pod spodem jest trochę wytarty i wydaje mi się, że dobrze go odczytuje, ale i tak nie działa.
A poza tym ostatnio miałam instalowany system, to też w niczym nie przeszkadza?

Edytowane przez Nika69
Zayfi
komentarz
komentarz

Nie będzie potrzebny żaden klucz. Zainstaluj ten system od nowa i zgłoś się na forum. Nie trać czasu.

Nika69
komentarz
komentarz

Dobrze, dziękuję. ;)

Gość
komentarz
komentarz

Tylko pewnie zaraz wyskoczy że nie działa recovery,przecież na fabrycznym Windowsie nigdy nie żąda klucza produktu,pewnie ktoś instalował niebrandowany system.

Nika69
komentarz
komentarz

Na razie nic nie wyskoczyło, czekam już od ładnych paru godzin. ("Please wait a moment...")

Zayfi
komentarz
komentarz

Przerwij. Możesz spróbować jeszcze raz. Jak sie zawiesi należałoby sprawdziić dysk.

Nika69
komentarz
komentarz

Działa!
Zainstalowało się i działa! Mam zrobić coś jeszcze, żeby nie wyskoczyła mi aktywacja jak teraz?

Zayfi
komentarz
komentarz

Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę mój komputer > właściwości

 

sprawdź jaki Service Pack jest zainstalowany? Jedynka czy dwójka?

Nika69
komentarz
komentarz

Jeden.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

To pobierz SP 2 do Visty i zainstaluj jako administrator,zainstaluj też inne aktualizacje bo powinno ich być sporo.

Edytowane przez nowy1986
Zayfi
komentarz
komentarz
Jeden.

 

Pobierz Sp2 na dysk i uruchom instalator. Vista z SP1 nie jest wspierana i to najprawdopodobniej było powodem błedu aktywacji systemu

 

http://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=15278

Nika69
komentarz
komentarz (edytowane)

Okej.

Edytowane przez Nika69
Zayfi
komentarz
komentarz

czy uczyli Cię w szkole odpowiadać całym zdaniem? Ok co? Zainstalowałaś? Zainstalujesz?

Nika69
komentarz
komentarz

Nie musisz być opryskliwy. I owszem, uczyli. Twoja ostatnia wiadomość zawierała po kolei co mam zrobić, więc nie sądziłam, że ktokolwiek może mieć problem ze zrozumieniem mojej krótkiej odpowiedzi. W ramach wyjaśnienia napiszę, że to znaczyło, że zainstaluje. I tak też zrobiłam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.