x-kom hosting

Komputer do max 3000 bez monitora

Jogi38
komentarz
komentarz

Ja się na tym nie znam, więc pytam się Was. Co będzie najlepsze?

Youki
komentarz
komentarz

A jak daleko masz do routera ? 

Youki
komentarz
komentarz

Będzie działać

Jogi38
komentarz
komentarz

To mam już wszystko, tylko ta karta sieciowa by Wi-Fi działało.
To jaka będzie najlepsza? Ta na USB doczepiana czy wbudowana wewnętrzna?

Youki
komentarz
komentarz

To przykładowo TP LINK WN851G

exti
komentarz
komentarz

Witam, ja również mam zamiar skorzystać z zestawu tu proponowanego. Jednak zastanawiam się nad kartą graficzną - czy dobrym pomysłem będzie zamiana na GeForce GTX970? Czy jednak zostać przy Radeonie?

Youki
komentarz
komentarz

Jeśli masz budżet, to będzie dobry pomysł

Jogi38
komentarz
komentarz (edytowane)

Czytałem właśnie do niej komentarze i piszą, że zrywa sygnał, słaby zasięg itd. Cholera, każdy piszę coś innego. Muszę napisać na kilku forach i w końcu coś wybrać.

 

Ta na razie najlepsza.. http://www.morele.net/karta-sieciowa-tp-link-tl-wdn4800-do-windows-8-1-451542/

Youki
komentarz
komentarz

Ta będzie OK, jeśli cena Ci odpowiada. 

Jogi38
komentarz
komentarz (edytowane)

Jakiś typek mi mówi bym do płacił trochę i kupił mocniejszy zasilacz 500W, warto?

Youki
komentarz
komentarz

To zależy jaki konkretnie ten zasilacz ? 

Jogi38
komentarz
komentarz (edytowane)

Czyli ten 460W wytrzyma, czy do płacać np. Do tego.Zasilacz: Antec VP-PC 500W 120mm 149 zł 

 


Wolałbym już nie dopłacać, bo robi się coraz większa cena, a plan był na 3000zł. 

Youki
komentarz
komentarz

Wytrzyma.

Jogi38
komentarz
komentarz

Pomoże mi ktoś? http://www.morele.net/inventory/info/POgVq2/proszę o znalezienie dobrej karty graficznej bo ta wcześniejsza jest już niedostępna. Jakby coś to mogę do płacić do zasilacza.
Jeśli chodzi to internet to zamiast karty sieciowej może dogadam się z rodzicami i da rade doprowadzić kabel.

Jogi38
komentarz
komentarz

Okej, a jeśli chodzi o kabel internetowy, to czym się różnią? Mam chyba jakiś stary 5m. Czy jednak możesz coś polecić? Internet mam do 20 mega.

Youki
komentarz
komentarz

Ale o co dokładnie chodzi, o skrętke czy co  ? 

Jogi38
komentarz
komentarz

Jaką skrętke, mam taki stary kabel tylko nie wiem czy się nada. Z jednej strony wpinam do modemu, a z drugiej so kompa. Jest jeszcze możliwość przeniesienia bliżej modemu.

Kabel lepszy niż karta sieciowa, nie? Internet pewnie szybciej chodzi, no i kabel tańszy jest.

Kurde dzisiaj muszę juz zamówić bo nie wyrobie się z tym do świąt, pomocy.

Youki
komentarz
komentarz

No to podłączysz kabel i tyle. 

Jogi38
komentarz
komentarz

Już zamówiłem, ale skontaktowali się ze mną bo nie maja tej karty graficznej na magazynie. Zapomniałem wspomnieć, że mój monitor ma tylko wejście d-sub, a karta nie ma, ma za to inne. Mam kupić przejściówke? Proszę o propozycje jakiejś karty graficznej z wejściem d-sub.

Youki
komentarz
komentarz

Kupić przejściówke po prostu i tyle. 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.