x-kom hosting

Zakup laptopa w sklepie EURO RTV AGD Proźba o pomoc

Krieger
komentarz
komentarz

Dell 7537 to najwydajniejszy gier za te pieniądze i nie ma co dyskutować.

Arek125
komentarz
komentarz

W takim razie nie ma problemu :-) Dziękuję wam bardzo i najlepszego :-)
Możesz podesłać link do tego della w w euro rtv agd?

Arek125
komentarz
komentarz

Chciałem z napędem DVD I Z Windowsem. Co myślicie o tym? Dell Inspiron 15R 5537 i5-4200U 6GB 1TB HD8670 2GB W8

Gość
komentarz
komentarz

Z supermakretach przepłacisz polecam Lenovo G510 z i3 (4 generacji) 4 gb ram i r7-m265

Ewentualnie 

do tego zestawi Office

Nie... to już Lenovo G510 z r7 jest wydajniejszy

Krieger
komentarz
komentarz

Bardzo słaba karta. Dlaczego RTV EURO AGD? Mają słabą oferte laptopów.

Arek125
komentarz
komentarz

A jaki polecasz?

Krieger
komentarz
komentarz

x-kom duża oferta, dają rabaty

morele, agito

Arek125
komentarz
komentarz

W kielcach znajdę czy tylko net?

Krieger
komentarz
komentarz

x-kom masz w kielcach w Centrum Handlowym Echo przy ulicy Świętokrzyskiej. Możesz zamówić przez net a odebrać i zapłacić na miejscu. Nie wszystkie laptopy są od ręki, większość trzeba sprwoadzić z głównego magazynu. Oglądasz na miejscu i jak Ci pasuje to bierzesz. Jak nie to rezygnujesz z zamówienia :P

Arek125
komentarz
komentarz

To nie widziałem nigdy a często tam jestem to mowisz ze tego pierwszego della z Windowsem i napędem dvd tam znajdę za 2300zł?

Krieger
komentarz
komentarz

Tak. do tego możesz dostać rabat przy zamówieniu przez Internet.

Arek125
komentarz
komentarz

To jak zamówię sam do domu czy już w sklepie będzie rabat przy zamówieniu? Ile się czeka na sprzęt?
Tak czy tak to jutro pójdę i popytam
:-) jak będę miał wątpliwości to będę pisał.

Krieger
komentarz
komentarz

Czeka sie 3-4 dni. Rabat jest jedynie przy zamówieniu przez Internet podając hasło. Instrukcje wysłałem na PW

Arek125
komentarz
komentarz

Przepraszam na co?
Nie wiem albo ja jestem ślepy albo nie wiem... W tej ofercie co mi wyslales nie ma napendu DVD ani Windowsa

Gość
komentarz
komentarz

Jak poszukujesz dobrego laptpa z systemem i DVD romem zobacz Dell inspiron 3542 z i7 ulv 4 gb ram i GF840m win 8.

Ewentualnie taniej Lenovo G510 z i5 4 gb ram i win 8 + r7-m265

Acer e5-571 z i5 ulv 4 gb ram i win 8.1 + Gf840m.

 

I najtaniej masz Lenovo G510 z i3 4 gb ram i win 8.1 + r7-m265

Arek125
komentarz
komentarz

I po smigam na nim coś?

Gość
komentarz
komentarz

An gf840 pograsz bez problemu w lepsze gry

Arek125
komentarz
komentarz

Gf 840 co to znaczy?

Gość
komentarz
komentarz
Do grania minimum to grafiki wydajności GeForce GT 730M, Radeon R7 M265, HD 8750M
A średnie to GeForce 840M, GeForce GT 750M, Radeon HD 8850M
http://gpuboss.com/- do porównywania grafik
 
tu sprawdzisz mniej więcej w jakich grach się sprawdza (patrz żeby był podobny procesor w teście)
Gość
komentarz
komentarz

Jak poszukujesz dobrego laptpa z systemem i DVD romem zobacz Dell inspiron 3542 z i7 ulv 4 gb ram i GF840m win 8.

Ewentualnie taniej Lenovo G510 z i5 4 gb ram i win 8 + r7-m265

Acer e5-571 z i5 ulv 4 gb ram i win 8.1 + Gf840m.

 

I najtaniej masz Lenovo G510 z i3 4 gb ram i win 8.1 + r7-m265

czyli GeForce 840M grafika

Arek125
komentarz
komentarz

A zmniejszajac wymagania na wytrzymałość baterii może asus? Obudowa aluminiowa do pogrania Windowsem? Polecacie coś?
Nie jestem aż tak wymagającym graczem tak że mam srednie wymagania.

Krieger
komentarz
komentarz

Jak już tak dokładać to do Della 7537 z Windowsem za 2680 zł (można na niego dostać rabat). Wydajniejszy i lepiej wykonany

 

alternatywnie Acer V5-573G z i5ulv i kartą GT750. Podświetlana klawiatura, aluminiowa obudowa i waga jedynie 2kg

Arek125
komentarz
komentarz

Dodając jeszcze do tego napęd DVD znajdzie się cos w podobnej cenie? Nawet 2600 tylko żeby wszystko było:-) wiem że mieszam

Krieger
komentarz
komentarz

Aż tak Ci zależy na napędzie aby brać słabszego laptopa? Napęd zewnętrzny kosztuje grosze. Codziennie nagrywasz xx płyt, którymi handlujesz, że tak zależy Ci na wewnętrznym napędzie ;)? W ultrabookach i małym laptopach od dawna nie ma napędów i ludzie sobie bez problemów radzą.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.