x-kom hosting

Zakup laptopa w sklepie EURO RTV AGD Proźba o pomoc

Arek125
utworzono
utworzono

Witam urzytkowników mam problem z wyborem laptopa spowodowany moją małą wiedzą o sprzęcie komputerowym. Szukam w sklepie Euro RTV AGD     (http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki.bhtml)    Mój budżet jest dość mały bo mam 2000zł no może ostatecznie 2300zł, Chciałbym żeby można było na nim trochę pograć np, GTA III, GTA IV, Gothic II i Gothic III. Dobrze by było jakby dość długo trzymała bateria, żeby się nie grzał i jeżeli laptop w jakiś sposób wpływa na szybkość internetu chodzi o wi-fi to żeby był możliwie szybki. Oczywiście musi mieć programy typu word czy exel. Mam nadzieje że moje wymagania nie będą za duże i coś mi pomożecie znaleźć. Proszę o szybką pomoc, poniewasz chciałbym dokonać zakupu w najbliższych dniach.

Gość
komentarz
komentarz

w tym budzecie ja bym sugerowal wziac skrzynke co ty na to?

Gość
komentarz
komentarz

Z supermakretach przepłacisz polecam Lenovo G510 z i3 (4 generacji) 4 gb ram i r7-m265

Ewentualnie 

do tego zestawi Office

Arek125
komentarz
komentarz

Skrzynka odpada bo potrzebny mi przenośny. To tylko ten jeden mozliwy? Wiedziałem ze to mały budżet :-( kupuje w kielcach może ktoś doradzi inne dobre miejsce.

Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)

Do gier celuj w Della 7537 z i5ulv, 4GB RAM i karta GT750 DDR5. Porządna aluminiowa obudowa, podświetlana klawiatura i 2 letnia gwarancja domowej naprawy Dell. Bateria trzyma nawet do 6h. Jeśli chcesz to możesz dostać na niego rabat i wyjdzie Cię parę groszy ponad 2300. Jest to najlepszy laptop w tej cenie i warto dopłacić choćby ze względu na jakość wykonania, wydajność również wyższa w porównaniu do budżetowej (plastikowej) serii G od Lenovo.

 

Sklep masz w Kielcach w Centrum Handlowym Echo przy ulicy Świętokrzyskiej.

Edytowane przez Krieger
Gość
komentarz
komentarz

Dobrze by było jakby dość długo trzymała bateria

Im wydajniejszy procesor tym krócej trzyma bateria, oczywiście na zasilaniu bateryjnym się nie gra.
 

jeżeli laptop w jakiś sposób wpływa na szybkość internetu chodzi o wi-fi to żeby był możliwie szybki

Szybkość internetu zależy od providera (dostawcy) i twojego routera wi-fi, w standardzie N - 300 Mb/s częstotliwość 5 GHz / 150Mb/s w częstotliwości 2,4 GHz - jeśli nie masz jeszcze łącza 150Mb/s to nie masz się czym martwić
 

Oczywiście musi mieć programy typu word czy exel.

Zwykle wystarcza program typu Open Office ewentualnie żeby Office2013 działał tylko w trybie viewer, bo i tak wszystkie dokumenty przesyła się jako PDF.

Gość
komentarz
komentarz

Z supermakretach przepłacisz polecam Lenovo G510 z i3 (4 generacji) 4 gb ram i r7-m265

Ewentualnie 

do tego zestawi Office

GTA III, GTA IV, Gothic II i Gothic III

Pograsz bez problemu.

Krieger
komentarz
komentarz

Zależy co rozumiesz przez "pograsz bez problemu". GTA4 od zawsze słabo działało na kartach od AMD. Na mocniejszym HD8850m+i5ulv ledwo da się grać

Gość
komentarz
komentarz

Bez problemu zagra komfortowo w GTA IV na r7-m265

http://www.youtube.com/watch?v=S0U8hmMe950

Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)

Żarty sobie stroisz? To nie jest karta mobilna!! Widziałem jak gta4 działa na HD8850m i grać komfortowo się nie da! Nie ma to jak czerpać info z youtube -_-

 

CPU: Intel i7 3770k up to 3.9GHz
GPU: Asus Radeon R7 265 2GB
RAM: Corsair Vengeance 16GB at 1600MHz
SSD: Intel 520 Series 120GB
HDD: Western Digital Black 2TB 7200rpm
PSU: Corsair AX 850W Pro Series
MoBo: Asus ROG Maximus V MATX Z77
OS: Windows 7 Professional SP1 64-bit

 

Edytowane przez Krieger
Gość
komentarz
komentarz

Bez problemu zagra komfortowo w GTA IV na r7-m265

http://www.youtube.com/watch?v=S0U8hmMe950

System Specification
CPU: Intel i7 3770k up to 3.9GHz
GPU: Asus Radeon R7 265 2GB
RAM: Corsair Vengeance 16GB at 1600MHz
SSD: Intel 520 Series 120GB
HDD: Western Digital Black 2TB 7200rpm
PSU: Corsair AX 850W Pro Series
MoBo: Asus ROG Maximus V MATX Z77
OS: Windows 7 Professional SP1 64-bit

 

:nieplacz: 

Arek125
komentarz
komentarz

To jestem w stanie dopłacić na tego della tylko jesli będzie sporo lepszy od Lenovo o których mowiliście. Co myślicie?

Krieger
komentarz
komentarz

7537 jest sporo wydajniejszy. To najwydajniejszy laptop do gier za te pieniądze.

Krieger
komentarz
komentarz

notebookcheck można na dobrą sprawę wsadzić sobie w buty. Nie posiadają jednej metodologii testowej. Każdy tester (z rożnych krajów) robi to po swojemu.

Gość
komentarz
komentarz

notebookcheck można na dobrą sprawę wsadzić sobie w buty. Nie posiadają jednej metodologii testowej. Każdy tester (z rożnych krajów) robi to po swojemu.

Zważywszy na to że każdy laptop ma inne chłodzenie (TurbooBoost), inne ramy (CL) inne procesory, inne chipsety, to i tak jest to najlepsze dostępne zestawienie trzeba tylko mieć świadomość że są uśrednione często.

Krieger
komentarz
komentarz

Nie są uśrednione. Ich wyniki są wyssane z palca. Co do za test gdzie jeden tester ma inną metodologię od drugiego, inne miejsca testowe itp.? Szczytem było testowanie przez nich kart, których sterowniki nie miały wsparcia w niektórych grach jak np. 8850m. Ich wyniki mają się nijak do testów na innych portalach. Takie zestawienia na ogół są z góry skazane na porażkę. Do tego dana karta graficzna potrafi być testowana na laptopie w najmocniejszej konfiguracji z i7 i nie świadoma osoba szukająca laptopa z taką kartą i np. i3 przyjmie te wyniki za rzetelne i prawdziwe. W sieci jest masa rzetelnych testów ...

Arek125
komentarz
komentarz

Właśnie dla tego proszę o pomoc bo większość tego co piszecie to dla mnie czarna magia. To wszyscy za dellem za te pieniądze?

Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)

Za te pieniądze nie dostaniesz nic lepszego jak 7537

Edytowane przez Krieger
Arek125
komentarz
komentarz

W takim razie wybiorę tego :-) Dziękuję za ponoc i pozdrawiam :-) mam nadzieje że się sprawdzi :-)

Gość
komentarz
komentarz

[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f55d6b67941c7ee9.html]f55d6b67941c7ee9m.png[/URL]

się rozwija wyniki żeby doczytać...

Arek125
komentarz
komentarz

To według ciebie Lenovo lepsze?

Krieger
komentarz
komentarz

Nie jest lepsze. FxJ leje wode nie na temat ;)

Arek125
komentarz
komentarz (edytowane)

Właśnie zamieszanie trochę i nie wiem kogo słuchać... Mam nadzieje że rozumiecie :-( nie chcę wydać kasy na byleco skoro mogę dopłacić i mieć sporo lepszy.

Edytowane przez Arek125
Gość
komentarz
komentarz

Oczywiście że R7 nie jest wydajniejszy od 750M przecież tego nie neguję a i dobrze to widać w rankingu :P 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.