x-kom hosting

Telefon do 800 zł

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Dymon007 ,
Dymon007
komentarz
komentarz

A do 950\1000 z używek ale tak max do pół roku używek co byście polecili? Z dobrym aparatem, wyświetlaczem minimum 4.7 do 5.5 ?

Youki
komentarz
komentarz

Poszukaj G2, ewentualnie HTC M7, tudzież Note 3 Neo.

Dymon007
komentarz
komentarz

Ten note 3 neo to nie jest jakiś ala mini? Chodzi mi o najwydajniejszy wybirnw tej cenie
Zdecydowałem sie na nexusa albo htc chociaż nexus ma przewagę bo będzie miało fakty czas wsparcie

Youki
komentarz
komentarz

To jest tańsza wersja Note 3, ale w tej cenie to dobra propozycja. 

Dymon007
komentarz
komentarz

Myślę że przeboleję ten aparat w nexusie, do note 3 zniechęca mnie 1 gb ramu, i ta nakładka od samsunga. Wolę czystego androida i to jest na + że nexus ma cały czas wsparcie.


A htc m7 jest ok ale zamiast używki wolę sobie znaleźć nowego nexusa.

Youki
komentarz
komentarz

do note 3 zniechęca mnie 1 gb ramu,

Przecież Note 3 ma 3 GB RAM'u, a wersja Neo 2 GB :E

 

Nexus jak najbardziej w porządku.

Dymon007
komentarz
komentarz

Kurde a wczoraj na jakiejś stronce jak go oglądałem to pisało że ma giga ramu. :zly:

Bądź co bądź nexus wygrał, mam nadzieję że okaże się też wytrzymały.

Youki
komentarz
komentarz

Wygląda OK.

Dymon007
komentarz
komentarz

Poczekam jeszcze, przejadę się do media markt bo tam białe nexusy są za 1295 nie wiem czemu cena czarnych jest o ilę się nie mylę chyba 200 zł wyższa..

Youki
komentarz
komentarz

Może jakaś dyskryminacja :E 

 

Na serio to też nie wiem.

Dymon007
komentarz
komentarz

Jedyne co mi przychodzi do głowy że dopiero co wprowadzili białe i są w jakiejś promocji, bo w saturnie białych jeszcze nie ma.

Gość
komentarz
komentarz

nexusy maja beznadziejne baterie :) popatrz czy lg g2 gdzies nie ustrzelisz

Youki
komentarz
komentarz

Tragedii nie ma, zależy jak kto użytkuję telefon.

Gość
komentarz
komentarz

na poczatku nie - ale z czasem bedzie musial telefon ladowac co 3 godziny , ja tak mialem w nexusie 4 nawet po zmianie baterii a z tego co wiem wiele sie nie zmienilo w 3

Dymon007
komentarz
komentarz

nexusy maja beznadziejne baterie :) popatrz czy lg g2 gdzies nie ustrzelisz

No właśnie w g2 nie odpowiadają mi te klawisze z tyłu. A chciałbym żeby telefon płynnie działał i wolałbym coś nowego ustrzelić.
Mój znajomy ma nexus 4 i nie narzeka na baterie.


Tragedii nie ma, zależy jak kto użytkuję telefon.

Gry, aparat, internet, muzyka.


W sumie co do G2 boję się żę nie przyzwyczaję się do tych klawiszów.
A jeśli by je porównać różnią się nexus 5 i g2 płynnością?
Ja po prostu nie trawię opóźnień na androidzie..
http://allegro.pl/lg-g2-nowy-gratisy-i4703658182.html taki G2 mógłbym w sumie kupić.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

ja bym kupil bez zastanowienia - w nexusie nie mozesz nawet baterii wymienic tak latwo jak cos

lg g2 ma swietny ekran IPS - dobry aparat , tych dwoch nie mozna powiedziec o nexusach ktore niestety sa budzetowkami

Dymon007
komentarz
komentarz

A co do ceny za ten z allegro, zaproponowałem sprzedającemu 1150 zł myślisz że za tyle opłaca się kupić ten telefon?

Gość
komentarz
komentarz

sprzedalem swojego iphone'a 5s'a i sam planuje wlasnie lg g2 kupic duzo dobrych rzeczy o nim czytalem a w realu ekran widzialem i autentycznie zyleta + male ramki robia wrazenie

Dymon007
komentarz
komentarz

Ale chodzi mi czy cena będzie odpowiednia 1150 zł czy nie przepłace za tego g2 z aukcji?

Gość
komentarz
komentarz

mysle ze cena jest ok - w anglii tez chodza sprawdze po 200 funtow x 5 masz 1000 - 1100

Dymon007
komentarz
komentarz

Ok czekam aż sprzedawca odpiszę potem zobaczymy.


A g2 posiada  Lte?

Gość
komentarz
komentarz

o ile wiem jest odrebna wersja z lte

Dymon007
komentarz
komentarz

No to troszkę klapa bo w nexusie 5 z tego co wiem jest od razu Lte.
A doczytałem się na internecie że g2 o wiele gorzej wypada jeśli chodzi o płynność działania, co o tym powiesz?
Bo szczerze przyznam że nie chcę telefonu za 1150 zł który będzie łapał zwieszki i opóźnienia, to już wolałbym dołożyć te 150 zł i nexusa 5 złapać.

Gość
komentarz
komentarz

no to ciekawe , bo ja z kolei czytalem ze lg g2 super wypada pod wzgledem plynnosci - android jest tak zbudowany ze kazdy moze czasem przylapac, moj nexus 4 mial zawieszki dlatego kupilem 5s'a

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.