x-kom hosting

Smartfon

Frasher
komentarz
komentarz

mam zamiar kupic 16gb, kartę, oraz zrobić root'a.


przestudiuje co to ten archidroid, jak byś mógł to bym był wdzięczny za streszczenie.


a tak ogólnie to mam pytanie czy opłaca się robić dodatkowy ram z kartysd?


polecacie jakąś karte 32gb do xperi m w cenie do 50zł? A może jakąś super szybką 16gb?


wygląda sympatycznie, mam pytanie czy na tym sofcie działają all aplikacje z google play i te po za google play?


i jeszcze, może jest polska wersja systemu?

Youki
komentarz
komentarz

i jeszcze, może jest polska wersja systemu?

Pytasz o Archidroida ?

 

Jeśli tak to oczywiście, tworzy go pewna osoba z Warszawy.

szymon130
komentarz
komentarz

A dlaczego nikt nie bierze pod uwagę LG G2 mini albo używki G2?

Youki
komentarz
komentarz

Telefon już został kupiony, poza tym Autor nie chciał w pełni wykorzystywać budżetu.

Frasher
komentarz
komentarz

opłaca się instalować archidroida, skoro jeszcze nie mam zakupionej karty pamięci? Możecie jakąś polecić do 50 zł?

Youki
komentarz
komentarz

Tzn, wiesz, że wiąże się to z utratą gwarancji ? 

Frasher
komentarz
komentarz

ta, dla tego myślę, aby poczekać z tym z 2 miesiące, ale może root starczy, bo jest to procesc odwracalny, bynajmniej było tak na mojej xperi e.


szukałem tych funkcji dodatkowych jakie zapewnie archidroid, ogolnie szukalem na jego temat jakis informacji, ale nie jestem w stanie na ten czas nic znaleźć może podasz jakiś link?

Frasher
komentarz
komentarz

czy ty będąc na moim miejscu byś instalował archidroida i co sądzisz o tej wersji : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2584956

i mam pytanie czy trzeba szukać polskiej wersji, czy podczas instalacji jest możliwe wybranie języka, i czy, aby na pewno opłaca się instalować to na tym telefonie, oraz czy nie ma żadnych wad, pewnie ma więc  chciał bym wiedzieć jakie to są jak byś mógł je wypisać, korzystałeś już może z tego softa możesz coś mi powiedzieć na jego temat?

Youki
komentarz
komentarz

Nie wiem, pewnie bym zainstalował z ciekawości.

Frasher
komentarz
komentarz

poczekam aż kupie kartę pamięci, wtedy zainstaluje, możesz jakąś polecić do 50 zł tak wiem ze pisze to praz któryś tam ;d i pewnie szło by zpowrotem przywrócić softa zainstalować go jakoś na oryginalny, jak by się przykładowo gniazdo na słuchawki popsuło czy coś.

Youki
komentarz
komentarz

Wez coś od Kingstona lub GoodRAM'a class 10

Frasher
komentarz
komentarz

ryzykować i instalować to na lg l7 II ?

Youki
komentarz
komentarz

Nie. 

Frasher
komentarz
komentarz

czemu?

Youki
komentarz
komentarz

Soft i kernel nie jest przystosowany pod ten telefon oraz soc

Youki
komentarz
komentarz

To możesz jakiś inny sobie poszukać ROM na ten telefon i wgrać, byle by tylko był przystosowany do tego telefonu.

Youki
komentarz
komentarz

Nie wiem, nie interesowałem się tym tak bardzo.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.