x-kom hosting

Blue Screen przy włączeniu komputera

norbi1822
utworzono
utworzono

Witam ostatnio mam blue screen i nie wiem czemu był ten problem . Wczoraj pobrałem grę Battlefield 3 na origin i dzisiaj włączam kompa co 3 razy włączyłem był blue screen a o to dane blue screena :
 

Dump File: 072014-33602-01.dmp

Crash Time: 2014-07-20 14:05:58

Bug Check String: CRITICAL_OBJECT_TERMINATION

Bug Check Code: 0x000000f4

Parameter 1: 00000000`00000003

Parameter 2: fffffa80`05a0cb30

Parameter 3:fffffa80`05a0ce10

Parameter 4: fffff800`03392260

Caused By Driver: ntoskrnl.exe

Caused By address: ntoskrnl.exe+6f880

File Description: NT Kernel & System

Product Name: Microsoft® Windows® Operating System

Company: Microsoft Corporation

File Version: 6.1.7600.17273 (win7_gdr.130318-1532)

Processor: x64

Crash Address: ntoskrnl.exe+6f880

Stack Address 1: (puste pole)
Stack Address 2: (puste pole)

Stack Address 3: (puste pole)

Computer Name: (puste pole)

Full Path: C:\Windows\Minidump\072014-33602-01.dmp

Processors Count: 4
Major Version: 15

Minor Version: 7600

Dump File Size: 276 136

 

Próbowałem nawet aktualizować sterowniki żeby blue screen naprawić ale to nic nie dało , później mi się pojawił i tak 

 

Youki
komentarz
komentarz

Zacznij od podania pełnej konfiguracji Twojego PC wraz z marką i mocą zasilacza.

 

Spakuj pliki z tego folderu i wrzuć na jakiś upload.

C:\Windows\Minidump\
norbi1822
komentarz
komentarz

No nie znam się za bardzo na komputerach ale procesor mam Intel(R) Core(TM) i3-2100 CPU @ 3.10GHz z 4 ramu , karta graficzna AMD HD 6670 

 

Typ systemu 64 bitowy system operacyjny 


No nie znam się za bardzo na komputerach ale procesor mam Intel(R) Core(TM) i3-2100 CPU @ 3.10GHz z 4 ramu , karta graficzna AMD HD 6670 

 

Typ systemu 64 bitowy system operacyjny 

zaraz dam jeszcze link do moich blue screenów


No nie znam się za bardzo na komputerach ale procesor mam Intel(R) Core(TM) i3-2100 CPU @ 3.10GHz z 4 ramu , karta graficzna AMD HD 6670 

 

Typ systemu 64 bitowy system operacyjny 


zaraz dam jeszcze link do moich blue screenów

http://www.mediafire.com/download/hqkb561p5u9oabc/BlueScreeny.rar o to link do moich blue screenów można je podejrzeć programem blue screen view

Youki
komentarz
komentarz

No nie znam się za bardzo na komputerach ale procesor mam Intel® Core™ i3-2100 CPU @ 3.10GHz z 4 ramu , karta graficzna AMD HD 6670 

Pobierz program CPU-Z i pokaż screena z każdej zakładki z tego programu.

 

Jeśli chodzi o zasilacz to tutaj jest wszystko opisane http://www.forumpc.pl/tutorials/article/17-faq-jak-sprawdzić-jaki-mam-zasilacz/

norbi1822
komentarz
komentarz

Nie mam pozwolenia na instalacje CPU-z ale już się uploadują screeny ;)


Nie mam pozwolenia na instalacje CPU-z ale już się uploadują screeny ;)

http://www.mediafire.com/download/ddiid9a9wszby91/Screeny_blue_screeny.rar 


Nie mam pozwolenia na instalacje CPU-z ale już się uploadują screeny ;)


http://www.mediafire.com/download/ddiid9a9wszby91/Screeny_blue_screeny.rar 

zasilacz 600 vat 

Youki
komentarz
komentarz

zasilacz 600 vat 

Pytałem o markę i moc, która wyrażana jest w Watach.[W]:) 


Powiedz w którym dokładnie momencie podczas uruchamiania PC wyskakuje błąd. 

norbi1822
komentarz
komentarz

Pytałem o markę i moc, która wyrażana jest w Watach.[W] :)


Powiedz w którym dokładnie momencie podczas uruchamiania PC wyskakuje błąd.

Włączenie systemu bez blue screena :

Włączam komputer narzędzie do wybierania systemu jest potem uruchamianie systemu windows jest czarny ekran gdy trwa krótko włącza mi się .

Z blue screenem :
Tak samo Włączam komputer narzędzie do wybierania systemu , uruchomianie systemu windows ALE czarny ekran trwa dłużej i nagle włącza mi się blue screen na dole kod błędu STOP 0x000000F4 
 

Więc naprawdę nie wiem co mogło spowodować u mnie Blue screena :(


Włączenie systemu bez blue screena :

Włączam komputer narzędzie do wybierania systemu jest potem uruchamianie systemu windows jest czarny ekran gdy trwa krótko włącza mi się system

Z blue screenem :
Tak samo Włączam komputer narzędzie do wybierania systemu , uruchomianie systemu windows ALE czarny ekran trwa dłużej i nagle włącza mi się blue screen na dole kod błędu STOP 0x000000F4 
 

Więc naprawdę nie wiem co mogło spowodować u mnie Blue screena :(

Youki
komentarz
komentarz

Pytałem o markę i moc, która wyrażana jest w Watach.[W]

Sprawdziłeś ? 

norbi1822
komentarz
komentarz

Sprawdziłeś ? 

Tak sprawdzałem narazie mi nie wyskakuje ale czasami tak . Musze chyba zrobić formata lub wymienić dysk twardy .

Youki
komentarz
komentarz

Pokaż screena z programu HD Tune z zakładki Health

norbi1822
komentarz
komentarz

Pokaż screena z programu HD Tune z zakładki Health

Nie mogę pobierać programów żadnych a format lub zmiana dysku twardego coś dadzą ?

Youki
komentarz
komentarz

Jakbym wiedizał co jest problemem to bym Ci odpowiedział, a tak to ciężko coś pomóc jak nic nie możesz pobrać :/

  • 2 tygodnie później...
norbi1822
komentarz
komentarz

Jakbym wiedizał co jest problemem to bym Ci odpowiedział, a tak to ciężko coś pomóc jak nic nie możesz pobrać :/

No szkoda :(

Youki
komentarz
komentarz

Jeśli nic nie masz do stracenia to możesz zrobić format.

  • 3 tygodnie później...
norbi1822
komentarz
komentarz (edytowane)

dobra :) Dzięki że chciałeś pomóc :) A da się coś zrobić gdy jest blue screen przy siedzeniu na komputerze ? Bo ostatnio mi się tak zrobił raczej dzisiaj siedzę na przeglądarce firefox i pojawił się bluescreen z innym kodem . Karta graficzna jest w porządku , sprawdziłem sterowniki i nwm może trzeba odkurzyć komputer bo jest w kurzu .


dobra :) Dzięki że chciałeś pomóc :) A da się coś zrobić gdy jest blue screen przy siedzeniu na komputerze ? Bo ostatnio mi się tak zrobił raczej dzisiaj siedzę na przeglądarce firefox i pojawił się bluescreen z innym kodem . Karta graficzna jest w porządku , sprawdziłem sterowniki i nwm może trzeba odkurzyć komputer bo jest w kurzu .

A raz siedziałem przy komputerze na operze miałem tak samo ale był ten sam kod co przy włączeniu komputera .

Youki
komentarz
komentarz

Ten inny kod to jaki ? 

  • 4 tygodnie później...
norbi1822
komentarz
komentarz

Ten inny kod to jaki ? 

0x000000B3 Sory że tak późno odpisuje :(
I coś tam jeszcze o win32k.sys jest 

Youki
komentarz
komentarz

Pamięci RAM zamień miejscami w PC, ewentualnie spróbuj na jednej kostce uruchomić.

  • 1 miesiąc później...
norbi1822
komentarz
komentarz

Właściwie to ja mam tylko jedną kostkę i 3 wejścia procesor i3 .
I czy jak zamienię kostkę ramu to bym musiał majstrować w ustawieniach ?


Właściwie to ja mam tylko jedną kostkę i 3 wejścia procesor i3 .
I czy jak zamienię kostkę ramu to bym musiał majstrować w ustawieniach ?

Karta graficzna AMD Radeon HD 6670 może to coś ma wspólnego z blue screenem ? Bo wczoraj tylko wyłączyłem batman arkham asylum i blue screen o błędzie 0x00000B3 i coś o win32k.sys

Youki
komentarz
komentarz

I czy jak zamienię kostkę ramu to bym musiał majstrować w ustawieniach ?

Nie, po prostu posprawdzaj jak wygląda sytuacja w innym slotach.

norbi1822
komentarz
komentarz

Nie, po prostu posprawdzaj jak wygląda sytuacja w innym slotach.

Ok

  • 3 tygodnie później...
norbi1822
komentarz
komentarz

Trochę to potrwa od bsoda po wyłączniu batman arkham city narazie nie było go (na pierwszym slocie na ram dalej)

Youki
komentarz
komentarz

Jak coś to pisz. 

norbi1822
komentarz
komentarz

Ok

  • 1 miesiąc później...
norbi1822
komentarz
komentarz

Ostatnio nie miałem blue screenów ale nie wyjmowałem kości ram tylko dzisiaj nowy kod 0x0000050 i do tego PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA nie mam pojęcia o co z tym chodzi gram tu sobie w saints row the third zapisuje sobie gre i tu czarny ekran , kursor myszyki znika i pojawia się blue screen a isntalowałem programy download ninja i mxnitro browser


Ostatnio nie miałem blue screenów ale nie wyjmowałem kości ram tylko dzisiaj nowy kod 0x0000050 i do tego PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA nie mam pojęcia o co z tym chodzi gram tu sobie w saints row the third zapisuje sobie gre i tu czarny ekran , kursor myszyki znika i pojawia się blue screen a isntalowałem programy download ninja i mxnitro browser

Nie było też nic o win32k.sys tylko jest o ntoskrnl.exe+6f880

Format by niczego nie dał ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.